Čepčenie nevesty bez súboru. Kto ho môže urobiť?

5. jan 201530

kto vie poradiť ako čepčiť nevestu bez súboru .. môže to urobiť napríklad starejší, alebo nejaký schopný mládenec.. ten text znie ako ? už som zúfala..nejaká nevestička, ktorá to tak mala?

 • My pravdepobobne tiež nebudeme mať žiadny súbor a kľudne to môže spraviť aj DJ keď má na to podklad a všetko čo k tomu patrí 🙂 A ja to budem mať tak 🙂 I keď to nebude také emočné ako keď tam príde súbor ale nevadí 🙂

 • Ja som to tak mala a bola som veľmi spokojná, nebol ani žiaden mládenec. Mali sme speváčku, ktorá do toho spievala, kamarátky ma so sviečkami priviedli, zložili mi partu, mamka mi nasadila čepiec a a šlo sa na redový. Bolo to jednoduché a osobné.

 • Prosím Vás, pomôzťe mi ked sa dá dole závoj tak mi nasi krsná mama cepiec ...... a zenichovi kto da dole pierko ?? a ako to vlastne celé funguje ... budem sa totiž vydavať v juli tento rok a vobec netuším ,že čo a jak sa má robiť .. kedže nebudem mať subor.. Veľmi pekne Vám dakujem 🙂

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Bratislava
  Najsexi vec, ktorú žena môže nosiť je jej sebavedomie
  Som SVADOBNÁ FOTOGRAFKA, pre ktorú znamená fotenie svadby nezabudnuteľné chvíle plné lásky. Svadobné fotenie je pre mňa tým naj <3.