Čo namiesto pytačiek?

Ahojte, na svadbe nebudeme mať pytačky - to, kde príde snúbenec po nevestu a vymenia si kyticu a pierko. Ako inak si to máme dať? Bývame spolu, tak mi príde odveci robiť umelé pytačky kvôli videu. Odobierku mať asi budeme. Ďakujem.
Odpovedať
Ani my nebudeme mat ziadne pytacky. Byvame spolu uz skoro 3 roky ale noc pred svadbou budeme kazdy u rodicov a v den D si pre mna len pride normalne, bez ziadnych basniciek a ineho, vypijeme daco chvilu posedime a pojdeme do kostola :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
My sme sa chystali spolu, kyticu mi nedával, tú som si vzala sama z vázy, keď sme odchádzali do kostola a pierko som mu po oblečení pripla, jediné čo, tak nám to kameraman nahral a fotograf odfotil, žiadne divadielko okolo sme nerobili. Ale pokiaľ budete mať odobierku, tak by bolo možno fajn predtým alebo zvyknú robiť páry first look a vtedy vlastne má ženích kyticu a nevesta dojde s pierkom a to si vymenia :-)
Odpovedať
@17lokina možno blbá otázka, ale aký je rozdiel medzi pytačkami a odobierkou?... však odobierka je to, kde príde ženích pre nevestu k rodičom..píšeš že to nechcete mať, a za tým že odobierku budete mať..nedáva mi to zmysel =-)
Odpovedať
@natka113 odobierka je, aspoň ja tomu tak chápem, že si pýtaš požehnanie od rodičov a odprosuješ ich. Pytačky to je ten "ancábel" kde si muž pýta nevestu, príde zopár falošných neviest a potom tá jeho. Po tom ide odobierka a nasleduje kostol/úrad. @patricia91 ten first look by mohol byť keď sa pôjdeme fotiť do prírody a potom sa vrátime na odobierku a pôjde sa do kostola. Ďakujem. :)
Odpovedať
Hmmm a ja som si tiez myslela, ze je to v podstate to iste :) Ono je to jedno, mala by si mat na svadbe len to, co chcete a je prakticky nepodstatne, co si kto o tom mysli :)
Odpovedať
Profilova fotka
@17lokina tak to tiez tak spravte, ze noc pred svadbou kazdy budte doma a nech len v ten den pride pre teba, spravite odobierku a je. hosia nech pridu rovno do kostola a je to vyriesene
Odpovedať
@sasinka87 to by bolo komplikované, lebo u mňa doma je rozdiel 200 km. Ale asi pred fotenim v prírode by sme si to mohli vymeniť, akože sa nájdeme niekde v lese alebo tak...
Odpovedať
normalne nech si len po treba pride pred obradom :) posedite s rodicmi a hotovo. popripade mozete spravit este niekde pred tym ten first look, ze sa stretnete aj s fotografom na nejakom mieste kde sa prvy krat uvidite tak pekne obleceny, on ti da kyticu ty mu das pierko a pojdete k vasim :)
Odpovedať
nerobila by som z toho vedu. kopec ludi, hlavne teda tych, co uz spolu pred svadbou byvaju, tak pytacky vobec neriesia. naco sa na nieco hrat. kocky ti tu dobre poradili bud sa chystajte klasicky spolu alebo nech proste len pride a trocha s rodicmi posedite
Odpovedať
my nebudeme mat ani pytacky ani odobierku :) vobec by som sa tym nestresovala, kazdy si tam da co chce a co chce vynechat, vynecha.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
Noo my tiež spolu bývame 2 roky a vidím to tak, že sa stretneme a uvidíme 1x až v kostole ked prídem k oltáru...čo si o tom myslíte? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@romcadelka my to plánujeme rovnako :D tiež spolu bývame už v našom dome, konečne :D mne sa jednoducho páči myšlienka, že by ma mal uvidieť prvýkrát až v tom celku, že šaty, závoj, kytica, kostol, dnu tma, za mnou denné svetlo, ako najprv vidí iba obrys a potom až celú mňa - pre mňa to má väčší emotívny zážitok. Takže podporujem :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@romcadelka presne tak sa mi to páči
Odpovedať
no tak je to podla mna fajn, ako tiez by som nejak nerobila nasilu nieco, co uz tak povediac nema proste zmysel, naco. takto, ked sa stretnete az v kostole, tak to bude podla mna super
Odpovedať
My sme pytačky nemali obliekali sme sa do svadobného v byte kde momentálne aj bývame každý vo svojej izbe. Prvy pohlad bol zachytený fotkou s tým, že najprv z bytu vyšiel manžel fotografka mu pri stromoch pred bytovkou spravila pár záberov a až keď som o chvíľu neskôr vyšla z bytu a prišla k nemu od chrbta mohol sa otočiť a otvoriť oči. Potom sme sa presunuli na fotenie a po návrate do bytu sme poďakovali vlastnými slovami rodičom (žiadne otrepané básničky som nechcela a ani starejšieho sme nemali) a spolu išli do kostola. Keby ma prvý krát videl až v kostole nemala by som to nikdy zachytené na fotke lebo na 99% by bolo prioritou odfotiť ako ma otec vedie k oltáru. Takto mám peknú spomienku. zachytenú aj na fotke.
Odpovedať
Profilova fotka
My spolu bývame tiež dlho takže ako z amerického filmu prvý krát sa uvidíme až na obrade 😉😉😉 odobierky neriešime vôbec...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
my spolu bývame a aj vo svadobný deň budeme spolu, nemáme dôvod robiť divadlo že sme až do svadby bývali "doma" a neviem čo. Oblečieme sa, pôjdeme sa fotiť a potom normálne do kostola, kde sa so všetkými stretneme.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?