Hľadám folklórny súbor na čepčenie - Nové Zámky a okolie

1 deň240

Ahojte , prosím Vás neviete náhodou niektorá o folklórnom súbore z Okolia Nových Zámkov (môže byť aj Nitra,Šala...) ktorý by robil začepčenie nevesty . Veľmi by ste mi pomohli ... 🙂

• ahoj, tito robia: http://www.maticiarik.com/svadby/ 
    mala som s nimi cca pred tyzdnom stretnutie, len su podla mna drahi. Ale dostala som teraz od kolegyne jeden kontakt tiež na takyto subor a ti vraj nic nepytaju, chystam sa dohodnut si strenutie aj s nimi, tak uvidim..

• Ahoj! Ja chodim do suboru, ktorý už veľa rokov robí začepovania. Sme z jednej dediny pri NR, ale chodime začepovať aj do širokého okolia. Ak mas zaujem, tak kludne napis. 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Sponzor fóra
  • @giovanna99  ahoj prosim ta kolko si teda pytaju ked si snimi mala stretnutie? dakujem za odpoved.

• @ringlotka16  fuuu, neviem ci sa dobre pamätam ale tusim to bolo 150€ za cca hodinove vystupenie

• @giovanna99  dakujem ti za odpoved .

• Taktiež odporúčam MATIAČIARIK 🙂

• matičiarik 🙂

• FS Rozmaríny z Bánova...

• @nataly55  ahoj, este stale tancujes v tom subore? Ja hladam folklorny subor na malu ukazku nasho tradicnehk tanca. Sestre chystam slovensko-arabsku svadbu a chceli by sme im ukazat nase zvyky. Nejde o odcepcenie, len o tanec.

• @hrustik1  Ahoj. Ano, stale tancujem. Aky tanec mas na mysli? Len ako nejake vystupenie tanecne? Aj to sa da zariadit. Kde by to bolo a kolko by to malo trvat?

• @nataly55  ahoj,
    Prosim ta, vedela by si mi napisat podrobnosti do spravy? Dakujem

• Taktiež viem zabezpečiť čepčenie. Sme z BA, ale boli sme čepčiť už aj v Nových Zámkoch 😉

• @nevesticka29  neni problem, len napis co by si potrebovala a ja ti rada odpoviem 😉

• Sponzor fóra
  • Sme folk.subor z Novych Zamkov, ktory ponuka cepcenie nevesty, hudobny, tanecny program podla zaujmu.

• Dobry den ja zhanam tiez takyto subor svadba bude v Kezmarku viete mi niekoho odporucit?Alebo pani nataly55 som sa chcela opytat kolko by to stalo a ci je to mozne.Dakujem

• @emily81  skuste sa opytat folklorneho kolektivu Pristase z Kosic, chodia po celom slovensku, najdete ich na FB.

• @as2803  ahoj je to este aktualne ze robite cepcenie? Zhanam niekoho na 4.8.2017 za rozumnu cenu.

• @miska58  ahoj.ano je. Pisem sukr.spr.

• @as2803 , aj ja mam zaujem o spravu...islo by o svadbu v Buci

• @as2803  ahoj, prosim ta, mohla by si napisat aj mne. Ja zhanam na buduci rok

• @petolucka  
    Pisem ss. Buduci sme cely volni.

• @nataly55  

Ahoj, hladam niekoho na zacepenie nevesty, svadba bude vo Velkom Lapasi, vies mi dat blizsie info?

dakujem

• @nataly55  Dobrý deň, neviem, či je ste ešte aktuálna na začepčovanie?
    Ďakujem pekne 🙂

• @majmarfeix  Dobry den, ano je to aktualne. 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Ak chcete váš svadobný deň urobiť ešte výnimočnejším, voľba dámskeho kvarteta je tá pravá! Ponuku vám ušijeme na mieru podľa vašich predstáv.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov