Tipy na svadobné hry (niečo neokukané)

Ahojte, viete mi poradiť nejaké svadobné hry, v prípade, že by zábava trochu viazla? 😄 Skôr niečo novšie, svadobný koč ani kvíz s topánkami určite nechceme.
Odpovedať
Uprimne mam po svadbe, svadba zbehla strasne rychlo mali sme tombolu, cepcenie a tortu, neviem si predstavit dalsiu aktivitu.. Svadba zacala o 15 a do 2 som sanezastavila. Radsej zoberte pohare a prejdite pomedzi hosti porozpravajte sa pripite si s nimi, tancujte s nimi.. . Umelo vytvorene hry len pre to aby bolo nic moc, svadba o tom byt nema. Svadbamabyt o jedle piti ao tom venovat sa hostom.. A nie ze pozvem niekoho a za celu svadbu onho vlastne ani nezakopnem.. Mne sa to stalo, bola som pozvana dokonca ako svedok a cely vecer a noc si nevesta so zenichom nenasli chvilu cas ani nas pozdravit lebo vzdy riesili tieto moderne hry.. Moj nazor
Odpovedať
Profilova fotka
Robili sme si svadobny kviz - vedomostne otazky boli jemne premostnene aj s nasimi fotkami a par informaciami o nasom vztahu a takmer kazdy tim aj nieco vyhral.
Odpovedať
Čo tak niečo na spôsob ako bolo vo Vilomeninách? Ak sa na to niekto ešte pamätá 🙂 zvolia sa 2 alebo viacerí ľudia z hostí a ich úlohou bude čo najrýchlejšie pozháňať pár vecí zo zoznamu. Také, ktoré by mohli byť poblízku, samozrejme. Napr. rúž, gombík, kľúčenka, zrkadielko, rolka toaleťáku... 😄 kto to prvý nahromadí na určenom mieste, vyhráva. Či niečo alebo nič, to je na vás 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
Ahojte, my ponúkame netradičné svadobné hry. Najčastejšie dodávame na svadby tzv. svadobné bingo - je to super ice breaker najmä na svadby, kde sa širšie rodiny navzájom nepoznajú. Nenásilne sa touto hrou zoznámia a dajú do reči 🙂 Druhý častý produkt je svadobná escape room - nikoho ale nezatvárame do žiadnej miestnosti 😄 Ide o vyslobodenie noža na krájanie torty z truhličky zamknutej visiacimi zámkami. Treba však vyriešiť úlohy, aké poznáte z rôznych escapiek. Všetky hry dizajnujeme na mieru Vás a Vašich hostí a vieme spraviť aj úplne vlastnú hru len pre Vás. Viac info na našom profile 🙂
Odpovedať
vies co my sme tiez mali taku tu klasiku kviz a rovnako ako bolo vyssie spomenute lepsie je sa prejst aj pomedzi hosti a porozpravat sa kedze s niektorymi sme sa videli po velmi dlhej dobe az na svadbe 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
haha sranda ale ze kolko z vas malo ten kviz ved je to super, samozrejme pokial su dobre a normalne otazky 🙂 a aj ste teda konkretne uvazovali alebo rozmyslali ze aku mate predstavu ked chce ine tipy hier?
Odpovedať
My budeme mat fotobudku a náhodne sa vyberie fotka (pripadne 3 fotky) a bude to “súťaž o najlepšiu fotku”. Výhry budú samozrejme vtipne 🙂
Odpovedať
ked som bola na svadbe kamosky daaavno davno teraz mi napadlo, ona mala taku hru ze to sme sedeli vo dvojiciach za sebou akoze v kosi a a starejsi aj nieco rozpraval a plieskal bicom 😄 ale veru nespomeniem si co to bolo za hru 😄 😄
Odpovedať
Profilova fotka
no a podarilo sa ti na nieco prist, resp. na nejake hry ktore nie su "okukane"? 🙂
Odpovedať
Inak to s tymi fotkami a fotobudkou to je fakt skvely napad 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@sahaia noo to hej a teraz je to v celku aj oblubene, co si tak vsimam
Odpovedať
Profilova fotka
My hoci aj ideme mat svadbu az o rok, ale nad hrami sme uz riadne premyslali, lebo na dobrej zabave nam fakt zalezi 😄 a tu som nasla inak take viac menej zaujimave https://svadbujeme.com/blog/origin%C3..., resp take co som este nevidela nikde. Snad pomozu 😉 ale rada by som nasla este nejake, nech si potom mozeme vybrat tie najlepsie 😄
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@baska311 Ahoj My sme hry nevymíšľali. Mali sme len kvíz a úplne to stačilo. Hostia sa podľa mňa najlepšie zabavia pri tanci netreba ich na silu tlačiť do nejakých detinských hier. Dôležité je mať dobrého DJ čo vie aj dobre rozprávať nie len púšťať skladby. Musí aj niečo vtipné vedieť povedať a bude to OK. Pozývať si predsa kamarátov a rodinu takže ľudí s ktorí i je vám dobre a viete sa zabaviť a zasmiať spolu aj normálne Tak buďte sami sebou a poriadne sa zabavte. Užite si rodinu a priateľov a seba navzájom. Prajem veľa šťastia. Neboj nudiť sa určite nebudete.
Odpovedať
teraz mam pocit ze sa mozno aj trosku upusta z tych hier aby sa vsetko postihalo ci? 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@samka11 nooo niekedy je to veru tak a na niektorých svadbách tie hry ani nejak netreba, keďže ľudia sa zabavia tak povediac sami aj bez nich
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Ahojte, nevesty! 🙂 Na túto svadobnú hru musia mať vaši svadobní hostia zmysel pre humor 🤪 a rozhodne nie je na škodu, keď si pred ňou dajú nejaký ten 🥂 pohárik. 😉 Ak hľadáte tip na originálnu a zábavnú svadobnú hru, pozrite sa, ako sa hrajú 🐝🎈 včeličky. ⤵️ 📍 Článok a video TU: https://bit.ly/originalna-svadobna-hra
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?