zvyky

7. jan 202020

Ahojte, vie mi niekto napisat take typicke zvyky na vychode? Ja som z Kosic.
Kedy ste hadzali kyticu a podväzok? Rodicovsky tanec- mali ste zvlast pesnicku aj pre rodicov? Tancovali aj rodicia spolu?
Dakujem za informacie 🙂

 • @zuzanka1910  kyticu ani podväzok som nehádzala. Po prvom tanci nevesty so ženíchom nasledoval rodičovský tanec, my s manželom sme tiež ostali na parkete, pieseň sme vybrali po porade s DJom. Vopred sme sa s rodičmi dohodli, že budú tancovať spolu len otec nevesty s mamou nevesty a otec ženícha s mamou ženícha. Nechceli sa miešať a tancovať napr. mama nevesty s otcom ženícha. Ale to je na vašej dohode, ako to chcú aj rodičia.

 • ak si z košíc tak sa spýtaj mamky, babky 🙂 oni ti povedia podľa mňa najlepšie. rodičovský tanec býva normálne pesnička zvlášť ale že ty tancuješ s ockom a tvoj muž s maminou ale spolu nie, to už keď chcú a majú chuť si zatancujú spolu počas večera 🙂

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
  MichelleD. Photography
  Banská Bystrica
  Pre mňa je dôležité zachytiť v tento Váš krásny deň všetko podstatné, emócie,detaily a nech sa tak každý moment stane Vašou krásnou spomienkou.
  "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
  Články od našich partnerov
  Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
  Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
  Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
  Archív článkov od partnerov