Ceny svadobných šiat v Košiciach. Sú normálne?

Ahojte chcela by som sa poradiť, som z KE a bola som už v niektorých salónoch skúšať šaty no keď mi povedali tie ceny tak sa mi hlava zakrútila .... rátala som do tých 10 000, no čo som skúšala tak to bolo za 13 900, a12 000....to sú takéto sumy normálne..?
Odpovedať
Profilova fotka
v Bratislave ano :-N
Odpovedať
v BA sú tiež také ceny..?
Odpovedať
zalezi v akom salone a ci mas starsiu/novsiu kolekciu...v Nicole je novsia kolekcia od 12tis. tusim do 19tis.
Odpovedať
Profilova fotka
a v salon el sa starsia pohybuje kolo 9990 ci tak nejak, novsia o nieco vyssie...ale su samozrejme aj salony, ktore nemaju svadobne saty ako pronovias, la sposa, maggie sottero, no a tie su lacnejsie, pozicovne je tam uz okolo 6 000...(myslim tu v Ba)
Odpovedať
Ako dlho ste si vyberali šatôčky...? a asi koľko mesiacov pred svadbou...?
Odpovedať
ja 7 mesiacov pred...ale v juni ma vraj dost predkolekcia, tak mozno bude este zmena :-D ale tomu davam tak 1% lebo som so svojimi spokojna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hm, podla mna sa uz kludne mozes vybrat do salonu,... mam kamaratky, ktore sa vydavaju v spetembri a uz boli skusat...ja som sla v januari (mam 3.5. svadbu) no a skoro vsekto uz bolo obsadene. teraz Ta enplasim :-) ja len ze kludne chod dalej skusat :-)
Odpovedať
kaspi ano uz chod pokojne skusat aspon budes mat kopec casu a istotu ze tie tvoje budu volne ;-)
Odpovedať
však to skúšam a skúšam a zatiaľ mi nič nejako nepadlo , chcela by som biele no štýl ktorý sa mi páči majú len krémové a ja som trošku tmavšia tak veľmi dobre nevyzerááááá ......Nemyslela som si že to bude také zložité vyberanie .... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
:-) moc Ti drzim palce :-) !!!
Odpovedať
zajtra idem zasa skúšať už si pripadám ako taká skúúúšačka a obzeračka :-) To dojde ešte do salónoch nejaká nová kolekcia do septembra....?
Odpovedať
kaspi nova do Nicole ma vraj dosjst az v novembri, ale nejaka kocka pisala ze predkolekcia pride v juni x-) drzim palce pri skusani x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj kaspi, ja som tiez pobehala salony v KE a akosi som neprisla takmer nicomu na chut... aspon si si nejake vyhliadla? mne sa zo vsetkych salonov pacili troje siat, ale boli "pekne". akosi nesplnili moje ocakavania. myslela som, ze ked pridem do salonu, tak ma niektore nadchnu, budu waw... a budu tie prave... :-(((
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ja niesom s Ke ale z oravy a saty si idem pozicat.A cena za pozicanie je 15 000 je to sice pekna suma, ale budu nove,site podla mojich predstav.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ja som sa tiež pre žiadne až tak nenadchla a preto som si ich dala ušiť.Budú presne také ako chcem. :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cawte...ja som tiez nenasla podla predstav, tak budu site / novucke a nadherne
Odpovedať
Ahojte! v našom meste je cena novej kolekcie 8500,- a niektoré, krajšie sú po 9500,- a v cene už máš aj závoj, rukavičky a autoozdobu. A ked si chceš objednať na mieru, majú asi 70 druhov rôznych šiat a cena je max. 12000,- Ale máš istotu, že budú novučičké!!! ja som si z nich vybrala a to som obehala aj nicol a ostatné...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...ja som si vybrala šaty asi tak mesiac a pol pred svadbou a šaty stáli 6000,-Sk - teda požičanie. + nejaké doplnky. Tak som tam nechala max.6500,-Sk. Ale ja som mala úplne jednoduché šaty - korzet+sukna+štóla+kvietky do vlasov
Odpovedať
Profilova fotka
som z blavy a saty ktore sa mi pacili sa pohybovali 16-18 tisic, takze som sa rozhodla si dat usit od jednej mladej navrharky, kamosova segra takze da lepsiu cenu a vyjdu ma 20 - 25 tisic,ale su podla predstav a budu original
Odpovedať
Profilova fotka
Kaspi ono to zavisi aj od toho odkial si, napr. v BA su svadobne saty drahsie nez napr. tu u nas v NZ...aspon si myslim. Samozrejme nova kolekcia je aj tu drahsia. Ja som mala saty, ktore boli v salone uz minimalne rok a vysli ma na 7500 Sk. Tiez som bola z tej sumy znechutena, ale mama ma presvedcila, ze sa vydavam len raz a ze tie saty su proste krasne a hodia sa mi. Ale mame v blizkom okoli (TEsedikovo, Sala) salony, kde su aj ovela lacnejsie saty, napr aj za 3000 (videla som take na jednej neveste a boli podla mna krasne). Takze ak sa Ti nezda ta cena, tak chod pripadne do blizkeho okolia KE, mozno najdes nejake lacnejsie salony. Vela stastia!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja mam este ine informacie, za normalnych okolnosti ak mas tu istu znacku saty by mali stat rovnako ako v NY tak v KE a tak v BA , ten isty model, ja som vo svajci a tie iste saty stoja inak vo svajci v polsku alebo na sk, i ked slovensko a svajc maju ceny dost podobne...ale kazdopadne ak vies znacku a model siat chod do polaska, tam tie saty budu mat isto lacnejsie...... Chilli
Odpovedať
Profilova fotka
a este jedna vec ak mas moznost si kupit saty v amerike aj tu istu znacku urcite tak urob ja som zistila ze v usa si mozes kupit saty za 10 000 ktore tu poziciavaju za 12 tisic ...... chilli
Odpovedať
ja som si vyhliadla v jednom salone satky/mam ich v albume/,povedali mi, ze na vychode ich ponukaju iba oni a na slovensku ich maju este v 2 salonoch.su krasne, vsetko faba champange alebo ivory, novucke a komplet so vsetkymi doplnkami/zavoj, ozdoba do vlasov, bizu, kabelka a este k tomu davaju popolnocne zdarma/ by ma vysli od 7,500 do 8000 korun.
Odpovedať
ja som konecne nasla svoje waw saty:-) v salone nevesta v ba a pozicovne bude 7900 sk, s bolerkom a spodnicou ale bez zavoj alebo taky ako ja chcem sa da u nich len kupit, ale neva, po svadbe bud predam alebo ostane ako suvenir:-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Ahojte baby ozivim tuto temu :-D neviete nahodou za kolko by som kupila satky na Slovensku (byvam v UK) cena od-do priblizne nie na Ukrajine a v Polsku tu su od 600 -200 eur zatial som obehla par salonov mozno by som nasla aj lacnejsi tu v UK
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 1 roku
Nitra . kupa krasne cipkovane novy spanielsky zavoj 299 eur
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?