Hľadám lacné miesto na svadbu a ubytovanie v Košiciach

1. jan 201720

Ahoj žienky , som zasnúbená už takmer rok a s milým riešime dilemu ako zorganizovať svadbu. Ja som z Lučenca a on z Košíc. Problém je že musím urobiť hostinu a nájsť aj ubytovanie pre pár ľudí. Predpokladám že svadba bude musieť byť v Košiciach keďže budeme mat aj hostí z UK ktorý do Košíc priletia.
Vie mi nejaká dobra duša pomôcť a poradiť čo najlacnejšie miesto na usporiadanie svadby pre 40-50 ľudí a plus nájsť nejaké ubytovanie pre 20-30 ľudí?
Prosím pomôžte lebo netusim ako to usporiadať 🙂 viem ze v Lučenci by to bolo lacnejšie lenže netusim kde by som hostí ubytovala a ako by to cestovanie z Košíc zvládli. 🙂 každá rada pomôže 🙂

 • ahoj. ja nie som z košíc, ale bola som tam na svadbe v máji kamarátke. Mali to v jedálni internátu Antona Garbana, majú tam aj ubytovňu a izby sú super, noc tam stojí myslím, že 10e na noc /tak mi spomínala, ale neviem ti na 100 percent povedať, lebo nechcela, aby sme si zaplatili ubytovanie/. môj priateľ je Ír a tiež sa mu tam páčilo. skús sa im tam ozvať. čo mi spomínala, ich svadba vyšla na okolo 4,500e so všetkým /akurát nemali kameramana/. skús im tam zavolať, oni ti už isto povedia. aj navarili dobré jedlo a sála bola vyzdobená na úrovni.

 • Ďakujem pekne za odpoveď 🙂 popýtam sa dalej presne tak som si to aj predstavovala

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Plánujete oslavu, krstiny alebo inú spoločenskú udalosť? Potrebujete pomôcť so svadbou? Nestihate zabezpečiť občerstvenie? Tu ste na správnej adrese😊
  Organizujeme svadby, stužkové, plesy, rodinné oslavy, firemné večierky a iné spoločenské podujatia.
  Ponúkame organizovanie svadobných a iných spoločenských udalostí
  Obchodné podmienky: http://brilliantagency.sk/obchodné-podmienky