Je 3000 eur za svadbu pre 45 ľudí málo?

nechceme nic okazale, saty sa mi podarilo zohnat za 200eur, fotograf aj DJ gratis, penzion po znamosti....ale ze aj tak mi tlacia do hlavy, ze 6000eur za celu zabavu a hostinu do rana je minimum(?!!!) Mne sa to nechce verit. Co si o tom myslite ? Sme 40km od BA v jednom malom mestecku. Dakujem
Odpovedať
Myslim, ze to niekto prehana s tou sumou. Aj ked je to pomerne dost blizko Blavy ale na 45 ludi je to moc. Foto a DJ mas zadara, penzin po znamosti takze dost usetris, zober si tak menu na 1 okolo ....no nech tyzden nezerem 35e, to mas 45x35=1575 + cca 50-60e na kolace. Strava,oblecenie, foto,Dj mas okolo 2000 dokopy. Ked priratas penizon, dopravu, dekoracky a tie zvysne somarinky okolo toho tak ti to okolo tej 3ky vyjde, no max 4ka. Este ak mate financne miesto materialnych darov, tak ta v podstate vyjde ta svadba aj menej. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No, podla mna to urcite nemoze byt dvakrat tolko.. my ratame so 100 hostami a maximalne do sumy 8000 eciek.. takze ty aj ked si blizko Blavy sa do polovicky musis vojst, aj keby neviem co bolo, ak chces normalnu, klasicku svadbu, bez ziadnych vystrednosti.. a ako bolo vyssie spomenute, podla toho co si napisala, si uz teraz usetrila kopec penazi, ked to porovnam s cenami, ktore si od nas vypytali fotograf, kamera atd.. tak je to cca 1000 eciek.. takze hlavne pokoj.. :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
to je veľká hlúposť nás to prakticky na predmesti BA pre 41 osôb nevíde viac ako 2500 absolutne so všetkým....treba sa tomu skrátka intenzívne venovať a nehanbiť sa poslať niekoho kľudne do hája, keď sa nám zdá, že nám vnucuje čo nechceme prípadne si nadhadzuje nezmyselne ceny - ono je dnes strašne veľa ľudí, ktorí sa venujú čomusi okolo svadieb a skôr či neskôr iste nájdeš v jednej osobe skvelu cenu aj s kvalitou ;)
Odpovedať
Profilova fotka
ved si zrataj kolko ta vijde jedlo a ostatne veci...ked mas foto a dj gratis, tak to min. 500 usetris
Odpovedať
Profilova fotka
podla mna, tych 4000 by si mala ratat, ale 6000 urcite nie.
Odpovedať
Urcite sa vojdete- s tym, co pises som o tom presvedcena. Nenechaj sa znepokojit zvelicovanim (6000 eur ze je minimum, haha, dobre som sa pobavila). Drzte sa jednoducho svojho rozpoctu, kludne sa vam moze podarit este aj usetrit pod limit :)
Odpovedať
my budeme mať do 50 ľudí a dávam tomu max. 1000 eur so všetkým. so všetkým čo chcem samozrejme
Odpovedať
my budeme mat 20 ludi (obrad-hostina-a hura na svadobnu cestu)! svadba je tvoj den, nezabudni :)
Odpovedať
Profilova fotka
My budeme mat tiez okolo 25 ludi a ziadne serepeticky okolo, tiez obrad,hostina, rodina ta tam musi byt zopar znamych a zabava do rana samozrejme a potom huraaaaaaaaaaaaaaaa na svadobnu cestu :-) :-. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja som mala 40 ľudí a vyšlo ma to 5000 eur.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja si tiez myslím, že je to veľmi prehnala cena.... Ak by menu na jedného svadobčana vyšlo 100 eur, v tom prípade to tých 6000 EUR bude, ináč neexistuje...hlavne ak máš hudbu a fotografa gratis, pretože to su dost vysoke položky - v našom prípade to bolo hned 900 EUR. Čiže ja si myslím, že je úplne reálne, zmestit sa do tvojich 3 tisíc EUR, možno plus pár stoviek. Drž sa a nenechaj si pokazil náladu sprostymi rečami.... Ak by si podávala kaviar a homare a na pitie prave francúzske šampanské plus nejakú 20 ročnú whisky, tak ťa kľudne vyjde svadba aj na vyše 12 tis. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme mali 59 ludi na celej svadbe a potom prisli 10 kamarati a vsetko cakom-prask nas to vyslo na 3750 eur, vratane hudby, DJ, menu (pripitok, predjedlo, polievka, hlavne jedlo, druha vecera-svedske stoly-teple+studene, kapustnica), mama piekla kolace, torta, foto, vyzdoba, kvety, saty, obrucky, oblek, neplatili sme ziaden prenajom saly (mali sme to na hotelovej akademii (krasne vyzdobene studentami+moja vyzdoba), vino, alko,nealko,...skratka uplne vsetko,....cize ty sa podla mna zmestis uplne v pohodicke, zalezi vsak na tom, ake alko nealko a jedlo bude, vyzdoba, kvety,...atd. Ale podla mna je to uuuuuuuuuplne v pohodicke!
Odpovedať
Článok sa načítava...
My ešte nemáme všetky položky...ale pri 27 ľuďoch (4 malé detičky) to zatiaľ vyzerá na 2900 Eur.
Odpovedať
Profilova fotka
mi mame do 2000 eur a mame 63 ludi
Odpovedať
Profilova fotka
Nas svadby vyde cca 3000-3500 eur a mame 30 hosti. V tom je uz komlet vsetko aj ubytovanie pre niektorych hosti.
Odpovedať
Profilova fotka
My sme mali 40ľudí, svadba nás vyšla 3 300eur. Hostina stála 1 170 eur a v tom bola zarátaná výzdoba + DJ:
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?