Koľko vás celkovo vyšla svadba?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Možno trošku intímna alebo osobná otázka, no kto nechce, nemusí odpovedať, alebo mi to môže napisať sukromne do správy. Našla som tu už niekolko diskusii, ale kedže niektoré sú už staršie a hlavne dosť neprehľadné, tak zakladám túto. Otázka je myslím jasná, koľko vás celá svadba vyšla? Myslím komplet všetky výdavky, nielen vaše, ale ak platili aj niečo vaši rodičia, tak proste všetko dokopy. Komu sa chce, môže to rozpísať aj po bodoch, čo koľko vyšlo. Ďakujem.
Odpovedať
1
9
10
Profilova fotka
Rozpočet máme zatiaľ stanovený na 5000€ a keď som si to tak rátala, tak mi vyšlo cca 70 ľudí. Zatiaľ sú to len odhady, keďže nemáme ešte ani dátum svadby stanovený :) No pomaly sa to žienky kryštalizuje, tak som zvedavá ;-)
Odpovedať
84 ľudí - menu - 3000€; ubytko - 510€; kamera+foto - 820€; dj - 400€; šaty - 350€; oblek - 200€; kytica+pierko - 70€; koláče - 400€; obrúčky - 650€; alko+nealko ešte prezistím od ocka, lebo neviem koľko nás to vyšlo :) Čiže zatiaľ sme na sume 6400€, no a plus také malé výdavky ako krabičky na výslužky, stojan na tortu, suroviny na tortu a pod.
Odpovedať
1
9
10
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?