Koľko vás vyšiel catering?

Zobraz úvodný príspevok
Kolko vas stal ketering rozpocitany na jednu osobu?Mame zatial 2 cenove ponuky a zda sa nam to strasne vela na osobu.Dakujem
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
tie co ste pisali ze 18 eur na osobu tak od kial zhanam catering teraz aby som sa rozhodla ohladom sali a naslasom len dost drahe.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Ahojte, robím výzdoby podujatí (plesy, výročia, oslavy, svadby) a môžem povedať že do 25 eur je primeraná suma. Ja do 25 eur na osobu "zmestím" (polievku, hlavné jedlo, studené/teplé misy, šaláty - zeleninové, ovocné, cestovinové...) a zároveň výzdobu (obrusy, návleky na stoličky + mašle, suknica na stoly, behúne, servítky, sviečky, kvety + aranžmány, foto stena, a iné doplnky...)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
@krasnezdobenie dobrý deň, a vy ste skadial ak sa môžem spýtať 🙂
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
-No a pridete aj do Ba?
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, catering HAPPY-DAY Vám vie zabezpečiť celú svadbu. Od jedla až po výzdobu. Viac informácií na www.happy-day.sk alebo mailom na info@happy-day.sk :)
Odpovedať
Profilova fotka
ak v ba hladate chutne kolaciky - napiste peciem - viac na mojej stranke na FB: dobroty ku kave alebo na IG: dobroty_ku_kave
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
@krasnezdobenie mate aj nejakú oficiálnu stránku?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Ahoj, píšem sem s tým zámerom, že to možno raz niekomu pomôže.... Myslím si, že je zbytočne platiť veľa peňazí za catering, lebo niektoré firmy si ozaj veľa vedia vypýtať. My sme mali svadbu minulý rok a catering nám zabezpečovala firma Josip... Na osobu sme platili 29€ a mali sme v tom úplne všetko a pritom veľa jedla ešte aj zostalo, na druhý deň a aj pomaly celý týždeň sme ešte mali čo papať.. Preto si myslím, že úplne stačí catering do 30€, lebo sú ešte aj také firmy. Netreba zbytočne svadbu predražovať...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
@satanka1 pošlete mi prosím Vás keterimg?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
Ahojte , viete mi prosím vás poradiť catering v okolí Lv alebo Ka
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?