Kto u vás platí svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte DIEVČATÁ.som tu nová. Chcem sa len spýtať co sa týka platenia hostiny vysluziek. Hned ako sme oznamili ze sa berieme buduca svokra si.hned nakupila alkohol zajednala vysluzky.a rozdelila to na dve strany.ja som ze si to vsetko zorganizujeme sami. Tak mam otázku ako to.je u vas? Ako sa to dnes robi? Dakujem :)
Odpovedať
1
2
Ja riesim celu svadbu sama, priatel sa zapaja iba tam, kde ho vyslovene potrebujem. Mama nam plati polovicu svadby, druhu polovicu bude platit priatel.
Odpovedať
polovicu plati moja mama a druhu polovicu moj priatel. svokrovci sa zatial nevyjadrili, mozno nam daju peniaze formou svadobneho daru. inak celu organizaciu riesim ja, rodicia sa vobec do toho nestaraju.
Odpovedať
my uz v tom mame teraz jasno a dohodli sme sa s drahym, ze si ju zaplatime sami. bude to podla mna najlepsie, a ak sa nieco na svadobnych daroch vyzbiera tak sa daco vrati, no ja moc za penazne dary nie som, nerobim si svadbu kvoli nim
Odpovedať
@vikaja tiez sme sa s drahmy dohodli ze si svadbu zaplatime sami aj ked moji a jeho rodicia niesu prave s tym ztotozneni ale je to nase rozhodnutie a musia ho akceptovat. povedali sme im ze tie peniazky nech investuju radsej do nejakeho hodnotnejsieho svadobneho daru v podobe napriklad pracky alebo susicky :)
Odpovedať
@zussane no je to vacsi vydavok, ale paci sa mi vas napad, ze radsej nieco hmotne, co vam dlhsie posluzi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zussane ako u koho, mne napríklad rodičia od malička šetrili na svadbu a asi by sa urazili, keby im poviem že tie peniaze nechcem :-D :-D
Odpovedať
@irra15 ale my sme im nepovedali ze ich nechceme ;-) ale ze chceme aby nam za ne kupili nieco drahsie do domacnosti :-) :-)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?