Náklady na svadbu. Ceny za fotografa, video...

ahojte babule..no uz par dni sa pomaly ani nepohnem tu odtialto a hladam, zistujem vselico co sa svadbicky tyka. Ale cim dalej tym viac akosi prestavam chapat ceny ktore su za fotografovanie a video..a to som sa zatial nedostala k "cennikom" starejsieho a dj... ja pracujem v zahranici, som tu zvyknuta na vyssie ceny za sluzby, ale aj na to, ze tu ludia zarabaju ovela viac ako u nas. Ale tie ceny u nas, ja neviem kto si to vlastne moze dovolit..mne to uz pomaly pripada, ze clovek ak chce mat svadbu, aby si pomaly zobral uver..alebo to iba ja neviem najst nejakych "lacnejsich" ludi ktori by odviedli taku istu kvalitnu pracu ako aj ti drahi?? povedzte uprimne, to sa ozaj u nas cena za svadbu, ak neratam svadobnu hostinu(jedlo a pod) splha do tisicov??? ci som mimo...
Profilova fotka
ja mam fotografa za necelych 300 eur, kameru mat nebudeme..a bude to mala svadba, max. 20 ludi, ale pocitam, ze vseho vsudy min. 2000 eur to stat bude
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
prave toto nechapem - ze ceny vsetkeho su u nas drahsie...a nasi ludia zarabaju ako zobraci...toto ma stve. A co sa tyka fotenia tu v zahranici, o tom som sa neinformovala presne ze kolko. vo vseobecnosti su tu sluzby drahsie. ale to je jedno. ide o to, ze u nas je to vsetko prevratene..ludia nezarabuju tolko co zasluzia. a niektori preto nemozu zaplatit za cokolvek co si zasluzi byt zaplatene..iba tolko
Profilova fotka
Ahoj nikus, splha, ja som povodne pocitala na 70 hosti cca 4000€, vsak to musi stacit. Ale nakoniec budem rada, ak skoncime na 5500€. Samozrejme so vsetkym. Ale foto, DJ a kamera ta za kazdeho vyjdu tak cca na 400€, s tym treba ratat...
Profilova fotka
ahoj ja budem mať len 12 ludi, fotograft za 170,- aj s cestou... :-) celkovo by sme sa mali zmestit do 1500,-
Profilova fotka
@nikus123 - opytaj sa napr. v tychto temach: http://www.mojasvadba.sk/forum/tema/c... http://www.mojasvadba.sk/forum/tema/k...
1

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?