Nejaký DJ do 300 € aj s osvetlením? okolie Žiliny

Profilova fotka
Nájde sa niekto v tejto cenovej skupine alebo to je príliš málo na DL-a aj s osvetlením? Ďakujem za ponuky :)
Odpovedať
Profilova fotka
Myslim, ze to budes musiet asi trosku prihodit :-|
Odpovedať
za poriadneho DJa ktory vie co robi a trosku ti tu svadbu aj odmoderuje, cize nie pustac pesniciek na zelanie, a pride aj s osvetlenim rataj 2x tolko ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Kde su teraz ty dj-5v1 ked tu neda nevesta dopyt za 500 evra tak.sa nikto nenahlasi ....netreba byt nenazrani :-D ;-( :-D |-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ja budem mat DJa za 280€ aj s osvetlenim aj mi odmoderuje.
Odpovedať
Profilova fotka
@sarinely To máš riadne šťastie, môj kamarát robí dja na svadbách a pýta tak okolo 400 eur, podľa toho čo nevesta chce a vie teda zabezpečiť aj osvetlenie ale keby mal ešte aj moderovať, to neviem či by už aj vôbec stíhal :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den prajem. Otázka je zle položená. Pretože to je to iste ci mi stačí auto za 1000€. No áno stačí. Každý ma ine nároky. Ak patríte k menej náročným nevestám tak dj za 300€ stačí. Co sa týka osvetlenia. Je rozdiel ci prinesie svetlo za 9€ z aliexpresu alebo ako ja svetlo za 300€/ks dokopy 24ks. A 6x svetelne hlavy po 800€. Moje svetlenie vyzerá úplne inak. Ale aj stoji ine peniaze. Preto skôr si položte otázku. Ake máte nároky. Kebyže ste z Revúcej ako ja tak tu stačí dať 60€ a dve fľašky a máte hudbu vyriešenú. V Žiline s 300€ veľa neočakávajte. Rozumný dj ktorý ma prax skúsenosti tehchniku ide od 500€ a viac. V prípade záujmu Vám viem vypracovať cenovú ponuku podľa vasich požiadaviek. S pozdravom Dj Dusan
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?