Poradíte so svadobným rozpočtom?

Dievčatá, prosím ochotné dušičky, ktoré by mi mohli zaslať aspoň približný rozpočet so všetkým....budeme mať cca. 100 ľudí(okres Topoľčany). Ktoré máte skúsenosť, nápady ako ušetriť....za každú radu budem vďačná :-)
Odpovedať
Profilova fotka
budete to mať v reštike, alebo iba prenajatá miestnosť a cateringovka? dj, alebo kapela? alko a nealko si zabezpečujete sami? :-) napr. miestnosť 600 €, dj + kapela 1000 €, obrúčky 500 €, požičovné 500 €.. nuž, nabaľuje sa to :-o zohnať dobrú cateringovku a zvládnuť výzdobu.. na každej položke sa dá čo-to ušetriť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pokial este nemate jasno, ci restiku, alebo salu, ja som jednoznacne za salu+catering... mozes si tam doniest vsetko vsecicko svoje... restiky su predrazene a nedovolia ti doniest napoje.. v sale niesi od nicoho zavysla... a co sa tyka ostatneho, tak poradim len hladaj, hladaj, hladaj, hladaj... pre info pripajam nase vydaje... catering - 18e/osoba, foto-200, kamera-200, obrucky 450, vyzdoba- hand made, oznamenia-len tlac... da sa usetrit na milione veci, len to chce dobru organizaciu a cas sa tomu venovat... :-D
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?