Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • jasně, že potřebuješ prachy na tu druhou vilku u moře, jedna je málo 😃 😃
    doufam že se těch mých slov nikdo nechytne 😬

• jen ať chytne, mě už tohle fakt nerozhází, kdysi mě to mrzelo teď už ne..

jinak budu pro sebe a kolegyni z práce objednávat z American Eaglu, kdyby někdo něco chtěl, tak mi dejte vědět, džíny, mikiny a tak, na vánoce 😉

jo a za mikinu si beru litr 😃 😃

• Arti, tak to jsi ještě levná 😃

• Sponzor fóra
  • litr whisky nebo vody? 😃
    kata267. Já taky doufam, že Arti na nás všechny nezanevře, taky s ní počítam 😉
    Arti. já nic zatim nechci. Už mam půlku dárků a druhou půlku vymyšlenou, ale oblečení mezi tim neni. Ještě nevíš jestli se vyplatí ne ebay kupovat bluethoot headset?

• xpila: litr k ceně 😃

alenaj: tak to já nemám nic zatím, musím teprve nakkoupit, se na to chystám po výplatě ( i když si samozřejmě vydělávám šílený prachy za šaty tak ze zvyku čekám na výplaty) 😃 😃

já si tam chci koupit svetr 😵

• a máš odkaz, že bych tam koukla a přehodnotila své nápady?

• no jasne posílám do IP

• Arti arti už zase chceš na náš nebožátkách vydělávat? to ti nestačilo kolik tisíc sme ti sakra každá poslaly trochu skromnosti, myslím že jeden dům od moře za peníze od nás by ti už mohl stačit 😃 😃 😃 😃 😃

• madormi: ale chci a začnu a to se nestačíte divit 😃 😃 když mi to furt podsouvají tak s tím začnu 😛 😃

• fakt už nevíš jak bys bohatla 😃 😃 fakt to je neuvěřitelný co některým lidem padá od huby za špínu 😃

• malok: copak s těmi šatičkami děláš? Už se nemůžu dočkat!

• haklina: koukala sem ti do alba, ty květovaný sou krásný ale neobjednávat 😐

• Teda nestačím se divit!!!!
    katiska - tebe vůbec nechápu!!!!když jsi z prominutím najivní husička která možná maximálně umí anglicky,ale jak jsme se přesvědčily všechny pokud jsi byla do emailu stejně arogantní jako na ostatní nedivím se,že ti to našili na křivo!!!!!!
    artichoke - je úžasná,obětavá nikomu nic nevnucuje nikoho nepřesvědčuje aby si u ní někdo objednal myslím s
    i,že skoro všechny jseme za ní přišly s prosíkem ať nám pomůže.A každá chce kvalitnější látky proto jsou ty šaty taky dražší,ale to my jsme pochopily narozdíl od tebe!
    Takže jí katiska nech laskavě na pokoji !

arti - MY TĚ BUDEME ZUŘIVĚ BRÁNIT!!!!! Vůbec nevím jak bych bez tebe ty šaty sehnala.

• madormi: sem zvědavá na tvoje šaty, taky je mam v seznamu 😉

• alenaj: určitě ne tak jako já, už mám i noční můry 🙂 teď ale nevim kdy je obléknu kde na sebe, jsou problémy s termínem kvůli blbému FF v KV 😒

• Sponzor fóra
  • madormi - najsi jediná já vím jen že datum je 9.4.,ale opravdu netuším kde.Přítel se směje ,že na to je času dost.Rodiče už o datumu ví takže ten se zrušit nedá.... 🙂

• No já si myslela času dost, ale na matrice mě dnes vyvedli z omylu 🙂 asi budu muset svatbu o týden posunout

• arti ty se mi líbí, ale na pláž je to kýč. Už je někdo měl? Nevzpomněla jsi si na ty od asapa co se hodí na pláž? A ty další co tam mám neznáš? Začínám být už bezradná.

• Tak koukám, že nálada se tu už trochu změnila 😃 Však ty narážky jsou ubohé, ještě , že Arti je taková optimistka a umí si z toho udělat pr... Arti, ty jsi fakt nenahraditelná 😉

• Teda malok, šatičky jsou fakt úžasný, nádherný a nevím co ještě a mooooooc ti sluší. 😉

• holky, je to milý ale nemusíte se mě zastávat, já to fakt neřeším a nemá to cenu, akorát vám budou řikat zas Artichoke fanclub 😃

haklina: to víš že sem na to zapomněla 😬 hned to napravím..

rurunka: se moc nesměj, mi vyděláš na nový auto 😃

jinak sem se teď koukala na victoria´s secret,dlouho sem si tam nic nevzala, takže si asi koupim něco k vánocům i tam 😃

• Arti: To bude krásnej angličák 😃 😃 😃 Ale já ti ho samozřejmě přeju.

• malok dala fotky fakt moc povedeny 🙂 i ty vysivky nevypadaji zle uplne cucim 😃

• malok: jůůůůůůůůůůůůůůůůůů, bomba 😵 😵 😵 😵 ten vršek je fakt božskej 😛 🙂

• malok: saty jsou nadherny uplne sem u nich slintala

• malok: můžu tě hned šoupnout do albíčka? 😵

• malok • nádhera úplně k nerozeznání od předlohy!!!! 🙂

• Tak fotky jsou tam...

pozn. je to foceno mobilem, bez spodničky a nemám je zašněrované....večer jedu ke kámošce, tak snad vytvoříme ještě lepší fotky... 😵 😵 😵

jsem šťastná jak blecha 😃 😃 😃

• Arti můžeš, ale večer ti pošlu lepší fotky....na mail...

• Malok, nádherné šatičky - můžu se zeptat - ta výšivka byla nějak domlouvána za vyšší cenu, nebo se prostě tak povedla v základu? Děkuju za odpověď. Moc ti to v nich sluší... 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    V salóne Milady v Prievidzi ponúkame široký sortiment svadobnej a spoločenskej módy s výhradným zastúpením prestížnych značiek.
    Velkoobchodní a maloobchodní prodej svatebních šatů EMMI MARIAGE a svatebních doplňků CAMELLA.
    Milé nevesty,
    čaká na Vás veľký výpredaj svadobných šiat ! Ceny od 80€
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov