Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • marikka001: a taky ma trauma, ze je starej? Toho myho to nekdy chytne... 😉

• marikka001: ach jo, ja nevim s tema satkama, musim jit nekam zkusit ten srdíčkový výstrih, mám malý prsa, tak nevím, jak by to vypadalo... 😐 nebo si jedine nechat udelat normalni...🙂

• kaczka85: co udělat normální prsa? 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • Výstřih určitě někde ozkoušej, já měla taky favoritky se srdíčkovým, ale mě nesedl 😞

• Jé, Alenaj, ty jsi z Tachova? To je náhoda, já tamodtud pocházím 😃

• Kaczko, já myslím, že to nebude tak hrozný, já taky nejsem nějak extra vyvinutá 😃 a oni to krásně vyztuží 😉 takže můžeme být klidně jako Pamelly 😃

• jsem kousek vedle, jen ty už plánuješ svatbu a já pořád nic. 😞
    Tak třeba se taky v brzké době dočkam a budu taky objednávat šaty. 😉

• alenaj: ne, normalni korzet.. 🙂 nevykrojenej... 😃 😛
    marikka001: tak jo...🙂 jak to budes chtit resit vzadu? me se libi snerovacka a je to asi taky lepsi, ze si to prizpusobis jak potrebujes, ne? 🙂

• Kackko, mě se šněrovačka až tak nelíbí, ale právě kvůli tomu dolazení ji nechám udělat 🙂 Máš tam vždy těch 5-10 cm vůli v tom to upravit, jak potřebuješ 😃

Jo a já si vzpomněla, že podobný korzet - srdíčkový jsem vlastně měla u svých maturitních šatiček a bylo to dobrý, dokonce mé lentilky vypadaly vcelku normálně 😎 😎 😃

• jasně šnerovačka je hezká a praktická, v pase pěkně utáhnout a je hned pěkná postava!

• marikka - šatičky moc krásné,taky jsem je zvažovala je tam nádherná sukně,ale nakonec jsem se rozhodla pro jiné.A s dekoltem si nelam hlavu když ho pořádně vycpeš a stahneš šňarovačkou budeš ho mít luxusní. 🙂

• Ahoj holky! Dnes mi asap poslal fotky ušitých šatiček! 😃 Mám je v albu tak můžete juknout. 😉 Až přijdou tak dodám fotky na těle. Jen ještě nemám vybranou spodnici. 😠

• silvie22...moc krasny

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Silvie: Tak se přidávám k obdivovatelkám, šatečky jsou opravdu nádherné, už se nemůžu dočkat těch svých, ale objednáno mám tepr týden 😞

• Sponzor fóra
  • Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Ahojky kailo. Ták já se měřila nedávno a holky mi radily, ať se měřím podle toho, jestli chci být pod šaty bez a nebo si vzít podprsenku. Ale ono pokud budeš mít šaty na šněrování, tak tam se to dá přeci jen upravit, kdyby ses v měření trochu sekla. jinak co vím, tak asap ti ty 2 šaty i klidně skombinuje, kdyby si chtěla od jednejch korzet a od druhých sukni. Jinak zkus napsat Arti do IP, ta tu radila všem a myslím, že dobře.

• kaila: pokud je korzet udělaný dobře, tak držet bude, stačí dobře utáhnout v pase a kostice (výstuž) se už postarají o to, aby vše bylo tam kde má 😉 Já jsem si koupila takovou tu silikonovou podprsenku, co se nalepí na prsa, takže nikde nic nelze a pomáhá to udělat pěkný dekolt.

silvie: šatky se moc povedly! 🙂

• Holky tak včera mi přišel balíček ze Šanghaje, tak 50 cm x 30 cm x20 cm, co to asi může být? že by šaty od Asapa? mamča mi ho vyzvedla, a já se zblázním, já se tam dostanu až příští týden 😞 To bych vám přála vidět co mě se šrotí v hlavě, nějak rychle nejsou odfláklý, nějakej malej balíček co s tim provedl 😃 Jsem fakt na mrtivici a musím vydržet 😛

• jeee, to musis byt teda maximalne nervozni 😉 ja bych to nevydrzela...

• NO já šílím z toho 🙂

• to verim 🙂

nechala jsem si usit saty u giana, psali mi,ze mi je uz ve stredu poslali 😃 Vcera jsem si tady psala s kaczka a poradila mi, abych si napsala o cislo balicku a sledovala, kde je, jenze kdyz jsem zadala cislo balicku, napsalo mi to, ze nejsou k dispozici zadne infomace 😢 psala jsem giana, tak uvidim, co mi na to napise. Jakou mas ty zkusenost?

• Ja si je nechala šít u Asapa a nikdo mi vědět nic o balíčku nedal, čekala jsem ho tak za 14 dni a včera mi mamina volala, že mám balík ze Šanghaje 😃

• doufam, ze mi ten stres alespon bude stat za to 😬

Pockam, co mi na to napise a uvidim, komunikace je s nima vyborna odpepisuje hned, nemuzu se na ne dockat, jsem jak mala holka 🙂

• Ty jo já včera přemýšlela jak se v devět večer dostat k mámě ty šaty zkusit 🙂 Ted jsem v Praze, ale v pondělí asi pojedu rovnou k ní ty jo jinak se zbláznim 😞 Ona je ani beze mě nechce otevřít, ani na kousíček se podívat 😃

• to jsi stejne dobra, ze vydrzis az do pondelka 😃 jak to mas daleko?

• no já to mám jen 15 km, ale ted jsem v Praze takže to mám tak 130 😃

• silvie: krásné šatičky. Sice je trošku vidět rozdíl od původních originálů, ale ty původní mě vůbec nezaujali, kdežto tyhle bych brala taky.
    Jak už sem psala, některý od číňánků jsou hezčí než originál

• madormi: tak to jo 😉

• Ty jo ale zbláznim se fakt jo, trošku mě uklidňuje fotka Silviiných šatů, tak doufám, že nebudu zklamaná 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné šaty svetoznámej a populárnej značky MAGGIE SOTTERO a SOTTERO&MIDGLEY v Banskej Bystrici!
    Miesto, kde sa plnia sny o tých najkrajších svadobných šatách.
    Staň sa aj TY MAGIC nevestou.
    Váš svadobný salón MAGIC – „Pre Váš magický deň"
    Na Váš veľký deň “D” Vám požičiame svadobné šaty svetoznámych a neprehliadnuteľných značiek MAGGIE SOTTERO a SOTERRO&MIDGLEY.