Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • wendulla promiň to patřilo denissce

• tak to znam, vzdycky tvrdim, ze tu danou vec, co po me nekdo chce v ty tasce mam, ale nez to najdu, tak to vytahne kaoska z pidi kabelky. Ja bych ji taky nosila, ane nevim,co si vybrat jako dulezitou vec,vzdycky mam pocit, ze vsechno zrovna budu potrebovat 😃

• D:🙂)jojo,mi celý týden lilo neskutečně,bylo asi 13 stupňů a my hostinu i obřad venku-)a v sobotu?30-35 stupínků🙂
    any:víš kolik krámů se mi vleze do pidi kabelky???🙂

• Sponzor fóra
  • anyma: no prave 😉

daggyna: nevadi

• wen : bardotka je super, koupila jsem si pred letem v HM cernou, ma takovy ty silikonovy prouzky a uzasne drzi bez raminek i moje velky prsa

• anyma: jee, dekuju za zkusenost, asi si ji koupim, je elegantni, hezka, jednoducha, libi se mi 🙂

• den : no právě, pak si přijdu jako blbec, ve finale krome kapesniku,penezenky a telefonu nepotrebuju nic, ale porad ve me hloda ten cervicek, co kdyz zrovna tohle budu potrebovat, no je to nekonecny

• any.to já tam měla taky🙂

• any,proto malá taška🙂

• bylo to s vami dneska velmi prijemne, ale uz koncim, mejte se krasne 🙂

• wendulko😛ápááááá🙂

• děvčátka,taky letím,jdeme tančit, krááásný večer

• jejda tančit,jo?tak nepošlapat nožky🙂)

• no, tak toho se nebojím 😃 tančit jako spíš šlapat "zelí", Martin dneska hraje v klubu,tak se jdeme vyhopsat

• 😃 tak se bavte!🙂)

• Sponzor fóra
  • taky papapaáááááá 😎

• 😉 páá

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• kaila: pokud ti pomáhá Arti, tak to to je v pohodě, ona ti určitě dobře poradí co a jak, moc dobře ví na co si musí u Asapa dávat pozor 😉

• Ahoj holky.děkuju za pochvaly...moc mě to potěšilo 😵 Už aby to tady bylo. Mám ted už jen stres že budou krátký. Mé výšce určo nemohl uvěřit... 😛

• denniska: ahojky... normalne jsme byli s pritelem na prochazce se psem a sli jsme pres koleje a rika, dneska jsem videl hezke fotky svatebni, na kolejich, taky by se mi takovy libily...a vecer mu ukazuju tvoje fotky, aby videl tu tylovou sukynku nazivo, protoze jsem si vybrala taky saty s tylovou sukni...a on prej...jééé, tu znááámmm... to jsou ty fotky jak jsem o nich vypravel.prej je videl na audi klubu nebo na cem, tam je tam tvuj manzel asi taky zaregistrovanej a chlubi se jakou ma krasnou zenu, co? 🙂 ten svet je malej... 😃

• chrystal • Dnes ve 20:55

ahojte baby,

zaujimalo by ma tie co ste si objednali z ebay konkretne od predajcov z chiny svadobne saty, ci zodpovedal obrazok skutocnosti, ci vam sadla velkost /pisu tam ze usiju na mieru/ a ci bol aj material ok. vopred dakujem za vase rady a skusenosti 🙂 chrys

• tak dnes konečně uvidim mé šatky od asapa jsem na ně zvědavá 😃

• už se těším!

• madormi : tak šup pak s nimi do albíčka, jsem zvědavááááá 😃

• no určitě ne tak jako já, ale nebojte hned co je na mě navléknou je nafotim 🙂

• kaila:
    Ahoj! Se zvětšením prsou to je dnes jednoduchý. Tady v Anglii se ve všech obchodech kde mají spodní prádlo prodávají takové silikonové vložky do podprsenky,stojí to do 15 liber.Tak v čr už se to dá určo sehnat taky. Jstli mi budou šatky přes prsa velký tak je nechci v tom místě zuužit ale taky "vystužit". 😎
    Protože na hrudníku toho taky moc nemám...

• madormi: tak to kazdopadne ne, ale uplne tusim, jak ti je. Az na ne budu cekat ja tak asi prijdu o vsechny nervy, ktere mam 😃 ale letosni Vanoce si jeste uziju v klidu, alev lednu se do toho vrhnu taky 😉

• Madormi, tak šup, já jsem nedočkavá snad i za tebe, hoď nám fotečky do albíčka 😃

• Holky já jsem v práci, dělám pro cizince takže na mě svátek neplatí tak vydržte 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Agatha Gallery
    Nové Zámky
    Svadobné a spoločenské šaty a ostatné oblečenie, obuv, šperky, doplnky.
    Splňte si svoj sen o dokonale krásnych svadobných šatách v svadobnom salóne Wedding Gallery. Teraz so ZĽAVOU až do 125€. Tešíme sa a Vás!
    Exkluzívnu a svetovo populárnu značku svadobných šiat MAGGIE SOTTERO a SOTTERO&MIDGLEY prináša svadobný salón DIAMOND už aj do Žiliny.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov