Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

5. mar 202124177
  • Jeee, tak to se nedivím! Hlavně opatrně 😃

• ty brdo tak ty už je máš taky! tak čekám!

• holky to je nádhera
    takovou bílou jsem snad nikdy neviděla.jsou užasný jen mě nemá kdo zašněrovat! 😠

• Sponzor fóra
  • ale ty korálky....a ta výšivka.asap je genius.není co dodat. 🙂

• já už chci taky svoje šatičky,ale mám je objednané teprve 11 dní 😞
    madormi - za jak dlouho po objednání ti přišly?
    silvie22 - jeee to ti moc přeji tak honem fotečky...

• silvie22- už na ty figuríně vypadají nádherně....,ale ve skutečnosti budou ještě hezčí viď?

• daggyna: objednávaly jsem je asi 3.října a 13.listopadu přišly

• Silvie, podle toho co říkáš, tak musí být opravdu nádherné!

• to jsem teda zvedava, rychle fotecky 😉

• madormi • taková rychlost?Že bych dostala hezký vánoční dáreček?Nemohu se už dočkat.... 😃

• fotky, fotky............teda holky vy dokážete člověka napnout, takhle tu o šatičkách básnit a stávkovat s fotkama 😠

• Tak co bude s těma fotečkama, jsme zvědavky zvědavý 😬

• wendulla •můžu se zeptat taky máš šatičky objednané přes Arti? že máš fotečky šatiček na figuríně

• rurunka jak snášíš čekání?

• Sponzor fóra
  • daggyna: nemam, objednavala jsem si je sama ( ted jenom doufam,ze jsem nic nepodcenila ) u gianinarbridal. U nich se plati nejdrive zaloha, pak ti poslou fotky satu a ty se jeste muzes rozhodnout, jestli saty chces nebo nechces, pripadne doplatis zbytek, nebo ne.

• No zatím to jde, ale když tu vidím jak holky jásají, že už je mají doma, tak vždycky začnu závidět a už bych je taky nejradši chtěla. Ale na druhou stranu, když vidím, jak jsou teď ty šaty krásňoučký, tak je to čekání klidnější. A co ty? Myslíš, že dorazí do Vánoc? Byl by to pěknej dárek 🙂

• rurunka - netuším kdy dorazí , ale snažím se na to nemyslet.Naštěstí budou vánoce tak spíš teď myslím jaké upeču cukroví,Když vidím jak úžasné ty šatičky jsou tak se fakt nebojím.... 😉

• wendulla - aha díky..

• Holky, dotázek, jak je to s poštovným? chtěla bych rovnou poslat asi 4 saty (i kamaradky si vybraly..) asi mi to nejak napocitaji co? Asap je snad rozumnej... jinak Arti se mi na mu mail neozvala..zatim cekam.. 😞

• Holky, mě dneska přišel závoj, teda sem to asi nepatří, ale stejně tu probáíráme vše. Mám ho tady z bazárku a je krásnej, jen jsem ho možná mohla mít kratší, jsem totiž prcek, ale neva.

• selmice - Arti se ti určitě ozve byl víkend tak určitě někde byla s manželem...nebuď netrpělivá

• holky mě ty fotky tam nejdou dát že jsou moc velký a já je neumím zmenšit! 😦

• silvie22 - picture manazer - ten je snad v kazdem pocitaci. - je tam zmena velikosti.... Ok, snad se ozve.... vsichni jste s ni tak spokojeni....

• rurunka - fakt máš závoj???jaký je,jak dlouhý ?Já si ho nechala ušít spolu s těma šatama.Co kdybys poslala fotečku?Hele já jsem taky prcek ( 163 cm ˇ) a nechala jsem si ho ušít stejně dlouhý ze šatama. 🙂

• selmice: Ona taky Arti cosi psala, že si bude dávat přeinstalovat počítač, tak jestli ho nemá na opravě a nebo je na dovče.
    daggy: Jojo, mám do do pasu, původně jsem chtěla kratší, ale prostě se mi líbil. Bude mi na něj akorát navazovat začátek sukně u šatů. Fotku hned dám, jestli to teda stáhnu z m obilu do PC. Jinak já mám ještě o 2 cm míň 😬

• rurnka: A od kud závoj máš? Já ted taky vybírám. A ještě spodnici.Chtěla bych aby ty šatky měly tvar sukně jak na modelce a nevímkterá spodnice by se mi hodila 😞

• wendula: gianinabridal - má jaké stránky? Na ty jsem se ještě nedívala.
    Silvy já bych je klidně brala i mailem, pokud by ti to nevadilo

• Závoj mám tady z bazaru od jedné slečny. Já se spodnicí taky nevěděla, ale že budu mít velkou sukni, tak jsem si ji objednala rovnou s nima a raději kruhovou, nevím jestli tylová by na to stačila.

• jasně pošli mi ho a já ti topřepošlu.zatím s tím tady zápasím a hledám ten program 😉
    Ale fotky mám bez spodnic a nejsem pořádně zašněrovaná-jsem sama doma. 😴

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Na Váš veľký deň “D” Vám požičiame svadobné šaty svetoznámych a neprehliadnuteľných značiek MAGGIE SOTTERO a SOTERRO&MIDGLEY.
    Agatha Gallery
    Nové Zámky
    Svadobné a spoločenské šaty a ostatné oblečenie, obuv, šperky, doplnky.
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov