Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • Jeee, tak to se nedivím! Hlavně opatrně 😃

• ty brdo tak ty už je máš taky! tak čekám!

• holky to je nádhera
    takovou bílou jsem snad nikdy neviděla.jsou užasný jen mě nemá kdo zašněrovat! 😠

• Sponzor fóra
  • ale ty korálky....a ta výšivka.asap je genius.není co dodat. 🙂

• já už chci taky svoje šatičky,ale mám je objednané teprve 11 dní 😞
    madormi - za jak dlouho po objednání ti přišly?
    silvie22 - jeee to ti moc přeji tak honem fotečky...

• silvie22- už na ty figuríně vypadají nádherně....,ale ve skutečnosti budou ještě hezčí viď?

• daggyna: objednávaly jsem je asi 3.října a 13.listopadu přišly

• Silvie, podle toho co říkáš, tak musí být opravdu nádherné!

• to jsem teda zvedava, rychle fotecky 😉

• madormi • taková rychlost?Že bych dostala hezký vánoční dáreček?Nemohu se už dočkat.... 😃

• fotky, fotky............teda holky vy dokážete člověka napnout, takhle tu o šatičkách básnit a stávkovat s fotkama 😠

• Tak co bude s těma fotečkama, jsme zvědavky zvědavý 😬

• wendulla •můžu se zeptat taky máš šatičky objednané přes Arti? že máš fotečky šatiček na figuríně

• rurunka jak snášíš čekání?

• Sponzor fóra
  • daggyna: nemam, objednavala jsem si je sama ( ted jenom doufam,ze jsem nic nepodcenila ) u gianinarbridal. U nich se plati nejdrive zaloha, pak ti poslou fotky satu a ty se jeste muzes rozhodnout, jestli saty chces nebo nechces, pripadne doplatis zbytek, nebo ne.

• No zatím to jde, ale když tu vidím jak holky jásají, že už je mají doma, tak vždycky začnu závidět a už bych je taky nejradši chtěla. Ale na druhou stranu, když vidím, jak jsou teď ty šaty krásňoučký, tak je to čekání klidnější. A co ty? Myslíš, že dorazí do Vánoc? Byl by to pěknej dárek 🙂

• rurunka - netuším kdy dorazí , ale snažím se na to nemyslet.Naštěstí budou vánoce tak spíš teď myslím jaké upeču cukroví,Když vidím jak úžasné ty šatičky jsou tak se fakt nebojím.... 😉

• wendulla - aha díky..

• Holky, dotázek, jak je to s poštovným? chtěla bych rovnou poslat asi 4 saty (i kamaradky si vybraly..) asi mi to nejak napocitaji co? Asap je snad rozumnej... jinak Arti se mi na mu mail neozvala..zatim cekam.. 😞

• Holky, mě dneska přišel závoj, teda sem to asi nepatří, ale stejně tu probáíráme vše. Mám ho tady z bazárku a je krásnej, jen jsem ho možná mohla mít kratší, jsem totiž prcek, ale neva.

• selmice - Arti se ti určitě ozve byl víkend tak určitě někde byla s manželem...nebuď netrpělivá

• holky mě ty fotky tam nejdou dát že jsou moc velký a já je neumím zmenšit! 😦

• silvie22 - picture manazer - ten je snad v kazdem pocitaci. - je tam zmena velikosti.... Ok, snad se ozve.... vsichni jste s ni tak spokojeni....

• rurunka - fakt máš závoj???jaký je,jak dlouhý ?Já si ho nechala ušít spolu s těma šatama.Co kdybys poslala fotečku?Hele já jsem taky prcek ( 163 cm ˇ) a nechala jsem si ho ušít stejně dlouhý ze šatama. 🙂

• selmice: Ona taky Arti cosi psala, že si bude dávat přeinstalovat počítač, tak jestli ho nemá na opravě a nebo je na dovče.
    daggy: Jojo, mám do do pasu, původně jsem chtěla kratší, ale prostě se mi líbil. Bude mi na něj akorát navazovat začátek sukně u šatů. Fotku hned dám, jestli to teda stáhnu z m obilu do PC. Jinak já mám ještě o 2 cm míň 😬

• rurnka: A od kud závoj máš? Já ted taky vybírám. A ještě spodnici.Chtěla bych aby ty šatky měly tvar sukně jak na modelce a nevímkterá spodnice by se mi hodila 😞

• wendula: gianinabridal - má jaké stránky? Na ty jsem se ještě nedívala.
    Silvy já bych je klidně brala i mailem, pokud by ti to nevadilo

• Závoj mám tady z bazaru od jedné slečny. Já se spodnicí taky nevěděla, ale že budu mít velkou sukni, tak jsem si ji objednala rovnou s nima a raději kruhovou, nevím jestli tylová by na to stačila.

• jasně pošli mi ho a já ti topřepošlu.zatím s tím tady zápasím a hledám ten program 😉
    Ale fotky mám bez spodnic a nejsem pořádně zašněrovaná-jsem sama doma. 😴

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najnovšie kolekcie svadobných šiat 2021, šaty pre svadobné mamy Sonia Peña i skvelé kolekcie svadobných topánok a doplnkov 2021 už v salóne!
    Požičovňa svadobných a spoločenských šiat
    Agatha Gallery
    Nové Zámky
    Svadobné a spoločenské šaty a ostatné oblečenie, obuv, šperky, doplnky.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov