Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • hakl.lenka@centrum.cz to vůbec nevadí, jen pro představu.

• Daggy: Tak teď se mi zrovna začal aktualizovat program k mobilu, no já se na to vy.... Má to 267 aktualizací a zrovna když stahuju fotečky. Jo a jinak už mám i panenku na auto, ta už je v albu a byla podle mě za dobrou cenu a je nová.

• Sponzor fóra
  • ruru - to chce klid ...Teda ty už máš věciček.No včera měl přítel narozky a sdělil mi,že po narozkách se do všeho pořádně opře a začne s pořádnýma přípravama.No to jsem zvědavá.... 😃

• haklina: kdyz si najedes na stores.ebay a zadas do vyhledavace gianinarbridal melo by ti to najit. Jinak mne sila podle obrazku. ( teda myslim, ze je to zenska 😬 )

• Já dostala nějaký penízky od taťky, tak jsem toho musela využít dřív než je všechny utratím... 😃 A ta panenka je šitá od jedné paní a o proti e-shopům je dost levná a hlavně je hnědovláska, blondýnku jsem nechtěla. No já už na přítele nečekám, většinu věcí a nákupů dělám sama, jen mu to ukážu, jestli souhlasí a je to. Jinak by to bylo na dlouho.

• tak mail je odeslán 🙂
    Já si taky musím vše hledat sama a přítel jen kýve ano či ne.Byl strašně překvapený že stoly se nějak zdobí 😛

• jo chlapi jsou takoví, to nevadí. Mému zas příjde divné že řeším šaty rok dopředu, no 10 měsíců jen

• Tak už mám závoj v albu, ale fotky jsou jen z mobilu, tak ta kvalita...

• silvi zatím nic nedorazilo

• ruru, já si objednala od asapa šaty i se spodnicí, nechtěla jsem kruhovou ale chtěla jsem,aby dělal obrovské šaty a účel splňuje, furt tu o šatech kecám a furt nic co 😞 já vím holky, ale jsem v tom nevinně, slibuju že je sem vložím nafocené ze všech strran jen co to bude možné 😃

• madormi: a jak se v te spodničce cítíš? budeš v ní moct tančit? nevím co mám vybrat...

haklina: zkus mi ten mail napsat ještě jednou,jestli tam nebylpřeklep a ja to neposlala někomu jinýmu.. 🤔

• Tak na změnu spodnice když tak ještě čas bude, ale mě ta kruhová přišla jako větší jistota, i když ty máš taky velkou sukni. No uvidím, ještě musím čekat 😞

• Jinak teď sháním nějakou korunku, která by se hodila k těm mým šperkům, ale je to těžký 😐

• Sponzor fóra
  • haklina: už je to tam?

• Ruru, já mám za to, že jsem tu korunku, jak máš v albu, na ebay viděla...

• halo em??

• rurunka: jj na 100% na ebay je,chtěla jsem si ji koupit. 🙂 Stojí i s poštou okolo 10 liber

• Jojo, ta je z ebay, jen pořád přemýšlím, jestli se hodí k tomu náhrdelníku....

• miska84: Koukala jsem ti do albíčka-ty bublifuky máš z ebay?? Dívala jsem se tam na ně ale měli je jen balený moc velkým množstvý.Kolik jsi jich měla?
    Máme jen malou svatbu tak bych tolik jich neuplatnila 😐

• Mis: 😃 😛 😃

Ruru: No to víš že hodí, vždyť je skoro stejná 😃...

• Silvi, bublifuky mají balené po různém počtu, ale samozřejmě čím víc jich koupíš, tím vyjdou levněji a myslím, že bys je pak tady bez problémů prodala na bazárku.

• xpila: to je asi fakt.když to nechám poslat k našim tak by toneměl vlastně být problém. 😃
    Jen se táhnout ze vším z anglie by byl problém

• To určitě, ale zas je povětšinou levnější poštovný...

• jo už to došlo, korzet je teda super, vypadá dost pevnej!

• Tak už holky něco dělejte, my se chcem taky juknout a ne jen poslouchat ty vaše chvály 😉

• silvy jednu jsem zmenšila, máš ji v mailu

• je na to jsem se nikdy nedívala.bývá tam velkej rozdíl? já vždy koukám na doručení UK a zbytek mě nezajímá...vlastně ani nevím kam jiný státy píšou! 🤔

• Silvi, jak u koho, někdy ten rozdíl je velký a někdo třeba posílá do UK, ale do ČR ne.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Agatha Gallery
    Nové Zámky
    Svadobné a spoločenské šaty a ostatné oblečenie, obuv, šperky, doplnky.
    Brigit Boutique - salón, kde sme pripravení plniť sny o svadobných šatách.
    Požičovňa svadobných a spoločenských šiat
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov