Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • haklina: děkuju
    Nakonec jsem našla program a zmenšila vše a už je to v albíčku 😃

• Silvi, vypadají nádherně! Co to je za materiál?

• silvie: krasne saty, moc ti slusi, mas v nich krasnou postavu 😉

• Sponzor fóra
  • silvie: Tak ty jsou opravdu nádherné. Já už se taky tak těším 😬

• děkuju holky....normálně se červenám jak to čtu.
    Co je to za material netuším.je hladký,lehce lesklý,pevný ale zároven měký.na těle jsou příjmné...

• Právě, že vypadají nádherně, i ta výšivka je super!

• a mačká se? Asi ne, to by byly po vybalení zmačkané

• asi vubec,bylo to v balíčku jak malej ozdobnej polštářek.nechápu jak je tam nacpali ale povedlo se. 😃

• silvie: wow, ty vypadají nádherně!

• děkuju...

• silvie: pekne zdobene 😉 satky

• silvie22 • ty jsou úžasný a strašně ti sluší
    ruru - ten závoj je moc krásný mooooc 🙂

Chjo už chci taky šatičky..... 😃

• silvi šatičky jsou nádherné taky budu co nevidět objednávat tak jsi mě moc povzbudila🙂
    samé krásné šaty tu máte holky🙂

• Minima: Tak na ty tvé jsem obzvlášť zvědavá, kdysi moje favoritky 😃...

• ahoj holky,tak už mám šaty v albu,akorát mi je bude mamča zkracovat,protože budu mít menší podpadky a spodnici jsem nakonec objednala jenom jednokruhovou místo dvou se kterou je počítáno. ale nemám ty šaty zavázané.byla jsem na to sama!

• Sponzor fóra
  • emmule nazdar 😃 😃

• Lluc, jsou nádherné! Kdysi bývaly moje favoritky 😉

• xpila: děkuji. no na konci ledna jedu domů a tak je vezu s sebou a mamča je zkrátí a pak mně do nich zaváže a konečně se budu vidět tak jak to bude ve finální podobě 😃

• Lluc, to budou ještě hezčí, než teď 😉

• xpila: no to doufám 😃

• emmili no to já taky🙂

• Llucule nazdar! 😃

• emm: jsem si říkala,kde všechny jste 😃 😃 asi si budu objednávat i tu dvoukruhovou spodnici a uvidím,která bude lepší.

• Lluci: 😃 Jasně, ale být tebou, tak objednám rovnou tříkruhovou, on v tom není moc rozdíl, ale ty dvoukruhový jsou pořád hrozně úzký a při tvé výšce a délce těch šatů bych šla do 3-kruhový 😉.

• holky pěkný šaty, na fotkách fakt neni poznat, že jsou "neznačkové"
    Ještě před rokem sem ani neměla tušení, že existujou nějaký značky. Takže bych ani nepoznala rozdíl (a ani teď to nepoznam 😃 )

• ahoj, dneska mi prisly saty 🙂 mam je na poste, boze ja to asi dneska v praci nevydrzim 😃

• Tak další šťastnej človíček.... Já už chci taky 😞

• no jsem strasne zvedava, malinko se boji, co tam uvidim 😞 ale to je si normalni,co? 😒

• jéé, holky, vy se máte... 🙂 já ještě nemám ani vybráno. 😐

• kaczka85: tesim se, jsem strasne zvedava, vzdyt vis, jak jsem byla nervozni 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Na Váš veľký deň “D” Vám požičiame svadobné šaty svetoznámych a neprehliadnuteľných značiek MAGGIE SOTTERO a SOTERRO&MIDGLEY.
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Najnovšie kolekcie svadobných šiat 2021, šaty pre svadobné mamy Sonia Peña i skvelé kolekcie svadobných topánok a doplnkov 2021 už v salóne!
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov