Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • anoli85: tys našla to co sem měla na mysli 😉

• Sponzor fóra
  • žiju prakticky na vesnici tady máme jen pár obchodů a barvy laky bohužel ne. 😢
    Ale jinak dobrej typ.asi to fakt bude počítačem.

• anoli : ty jsi z Plzeně 😉 ?

• anyma: přímo z Plzně ne, jsem z Nepomuku, asi 30km jižně od Plzně.

• anoli : jeeeee, to je dobrý,já jsem z Plzně, můžu se zeptat, určitě už jsi byla v nějakým salonu, nevidělas někde šaty s tylovou sukní, ale s tím sníženým pasem? Já vůbec nevim kam mam jít vyzkoušet typ šatů než objednám od Asapa 😞

• anyma: v Plzni jsem v několika půjčovnách byla, ale abych se přiznala, tak jsem žádné šaty s tylovou sukní neviděla, ale možná je měli v jiných velikostech, proto mi je ani nenabízeli (zkoušela jsem si 36-40). Jinak pár šatů se sníženým pasem mám v albu. Chce to oběhnout, jen bych vynechala Ornelu - ztráta času.. Doporučuju Orchidea, Michelle, Nathalia, Lady's a A&P.

• Díkyyyy, no to já mám velikost 38/40 tak jsem zvedavá 😐

• Silvie: Ty rukavičky mají i v bílý... Mají je snad ve všech barvách 😃... Ale závoj si k bílým šatům ivory nekupuj, to by strašně bylo do očí. Ivory je jakoby zažloutlá bílá a vypydal by jako hodně starý 😬...

http://cgi.ebay.com/23-White-Fingerless-Satin-Bridal-Prom-Opera-Gloves_W0QQitemZ120333398898QQihZ002QQcategoryZ105465QQcmdZViewItemQQ_trksidZp1713.m153.l1262

Já mám tyhle:

http://cgi.ebay.com/23-White-Stretch-Satin-Bridal-Wedding-Opera-Gloves_W0QQitemZ120333147759QQihZ002QQcategoryZ105465QQcmdZViewItemQQ_trksidZp1713.m153.l1262

ale od někoho jiného...

• Teda samozřejmě by to "bilo" do očí 😬😃

• no a "vypadal" by 😬, to už snad pochopíte 😬😃

• tak uz je mam rozbaleny, ale nemuzu nijak nafotit, protoze mam skoromanzela doma a je strasne zvedavy, takze musim pockat do zitra, aby me kolegyne v praci vyfotily 🙂

• potrebujou malinko jeste upravy, to vyresim se svadlenou, jsem spokojena 😃

• Wendy: Jéééé, to by mělo být trestný, tohle napíání! 😠 Stejně tak Madormi 😃!

• Sponzor fóra
  • jsou opravdu presne jako na obrazku, jsou mi velky v prsou, asi neverili, ze muze nekdo mit takova mala prsa 😃 , za tu chvilku, nez mi je usili jsem malinko zhubla a je to znat, urcite je budu potrebovat zabrat, ale jinak parada 🙂 jsem opravdu spokojena, navic mame doma jenom jedno centralni zrcadlo a dneska je doma i tchyne, takze ani ja sama jsem se ani poradne nevidela 😃

• tak strasne bych se na sebe koukla, ale nejde to
     😞

• wendulla: to musí být hrozný trápení 😞

• to je, ale pozor, skoromanzel ma polovicni uvazek v jednom kulturnim zarizeni tady v Treboni a soucasti je i zrcadlovy sal, premluvila jsem ho a za chvilku tam jdeme, hurrra... 😃

zkusim neco nafotit a pak sem dam fotecky, pripadne me kolegyne vyfoti zitra v praci

• wendula: no tak to je jiná 🙂 ať to vyjde, držím palce

• souhlasim s Anoli: Ornela nic moc.

• Ivory - je slonová kost.Já si nechala ušít šaty chtěla jsem smetanové(takovou teplejší bílou) a tomu prý odpovídá light ivory tak jsem moc zvědavá.
    Ale určitě to není zažloutlá !!!!!!
    Ale je fakt,že k čistě bílé bych takový závoj raději neriskovala. 🙂

• pro silvii - narazila jsem na stranky se závoji pokud máš zájem (ale přes ebay to možná vyjde levněji nevím )

http://www.kvetuse.myeshop.cz/cs/kategorie102557.html

• daggyna: mě se zas líbí dlouhej závoj, kterej je na fotkách na týhle modelce:
    http://www.spolecenske-doplnky.cz/store/goodsdetail.asp?strGoodsID=$00000013$00000001

jen nemůžu najít tu fotku s tim dlouhym závojem, přitom dřív byla ta fotka všude

• Holky ty dlouhé závoje se podle mě vážně víc vyplatí na ebay. Už jich tam mám pár vybraných 😃

• anoli: do nepomuku se mi provdala kamarádka. No jen nevím jaké je ted její nové jméno. Vzala si tam nějakého rozvedeného chlapa

• xpila: já ho nemohla na ebay najít, protoje odkaz z českých stránek

• ahoj holky! asap prodava i zavoje? Takze si u nej muzu udelat komplet objednavku - saty, zavoj, spodnicku, populnocni saty?

• osobně bych raději volila si šaty zkusit a pak podle délky, mohutnosti apod. volit spodničku, mě se zdají super na květuse.cézet mají tam super věci

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobný salón DIVA prináša exkluzívne svadobné a spoločenské šaty značiek Allure Bridals, Gabbiano, Tesoro Bridals a Cabotine.
    Splňte si svoj sen o dokonale krásnych svadobných šatách v svadobnom salóne Wedding Gallery. Teraz so ZĽAVOU až do 125€. Tešíme sa a Vás!
    Najnovšie kolekcie svadobných šiat 2021, šaty pre svadobné mamy Sonia Peña i skvelé kolekcie svadobných topánok a doplnkov 2021 už v salóne!
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov