Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • praveze jsem si myslela ze tam by mohli vedet co se k tomu hodi... na takove ty obrnadychane saty - jaka spodnicka aby byly takove i ve skutecnosti?

• já osobně bych se bála, že délka bude krátká a spodničku budu muset volit menší. Ale to je jasné, je to ta s největším objemem a nejvíce kruhama. Ale lepší si to zkusit v salonu, zas aby ti to bylo příjemné. já to měla na sobě a nechtěla bych to byla jsem jak z barokního období a divně se sukně hýbala tak nepřirozeně. Ale asap poradí a spodničku pošle také.

• děvčata kde je arti? nějak pusto bez ní

• Sponzor fóra
  • no ja Arti shanim uz od min. tydne a nic 😞 chtela jsem se s ni poradit...

• selmice: zkus ji napsat do IP. 😉

• to jsem zkousela uz min. tyden prave....zkusim pro jistotu znovu, diky

• Já arti psala IP a nic, neodpověděla mi 😞

• ahojky, holky mám chřipku, tak se léčím..

jdu odpovědět na IP, tak snad odpovím všem, kdyžtak se mi ozvěte 🙂

• Tak to ať se brzo uzdravíš 😉 Já si říkala, že ty bys na nás nezapomněla 😉 Já jsem teď zrovna taky trochu nastydlá... 😉

• no mě píchli očkování proti chřipce a neb sem asi měla náběh na anginu či chřipku v tý době (trochu mě škrábalo v krku) tak se rozjelo no 😞

• včera sem četla na netu že doktoři čekaj zase epidemii, tak vy jí už rozjíždíte jo? 😃

• Někdo přeci musí být první ne 😃

• no já doufam, že se do vaší řady nepřidam 😠

• wendul,kolik máš přes prsa?🙂

• denisska: se tu budete předhánět která má menší prsa?? 😃 Ne, promiň, nemyslela jsem to zle..

• Sponzor fóra
  • holky fotky mám v albu, ale zatím jen ty nekvalitní z mobilu 😐

• Madormi, šatičky sou krásný, moc ti sluší!!! 😃 Jen ty se tváříš nějak nešťastně.. 😉

• já bráchovi říkala ať mi nefotí hlavu takže tam zrovna něco říkám mámě ohledně práce 🙂 a ono ty fotky nešly poslat, tak jsem mu řekla, at je sem rovnou vloží, ale už jsem neřekla ať smaže hlavu 🙂

• Ale sou nádherný, vypadají fakt jako originál, co? Jaký sou na těle?

• je to strašně příjemnej materiál, jsou fakt pečlivě šitý a ta výšivka je nádherná, na tý nekvalitní fotce to ale nevynikne 😞 čase dodámlepší

• To doufám.. 😃 ale když se na to člověk podívá pořádně, tak je vidět, že to vypadá fakt dobře! Sou lehký? Na kolik tě vyšly?

• Madormi: No hurá, já se na ty tvoje fotečky moc těšila a teď teda velká gratulace....šatičky jsou opravdu krásný a ta výšivka vypadá i na těhlech fotkách nádherně. 🙂

• Ahoj holky, která z vás už posílala míry, poraďte prosím. Upper bust: a Udder bust: je míra kolem celého hrudníku nebo jen od švu ke švu? Děkuji moc.

• lucie, lehký moc nejsou v kombinaci s tou spodničkou 🙂 i se spodnicí vyšly na 6500 což je super!

• madormi - saty sou opravdu krasny mas na tech fotkach uz i tu spodnici?? jo a jeste je ten korzet pevnej? jak mas ty fota zezadu tak se mi zda ze je ten korzet mekej - nebo to tak aspon pusobi

• ahoj, dala jsem sve saty do alba, tak juknete, jenom se neleknete, fotila jsem to sama a odbihala od fotaku na samospoust a taky nejsem zadna modelka 😃

• madormi: krasne saty, opravdu, mooc se povedly a slusi ti 😉

• ->wendulla + madormi: psala jsem Vám do IP, ale tady ještě jednou. Šatičky jsou krásné. Hlavní je, že jsou podle Vašeich představ 😉

• kauculacek: jeste jednou dekuju za pochvalu 🙂

jinak odpoved mas v ip 😉

• kauculacek, děkuji moc 😃
    wendulla - jsou krásné tvoje šatky 😉 modelka z nás není asi žádná 😃
    kata - na fotkach mam spodnici, a korzet je pevnej dost, akorát šaty nejsou pořádně sešněrovaný a ve předu pod tou šněřovačkou je jen látka ale na bocích a zepředu je korzet pevný dostatečně. I prsa vypadá to v tom, že nějaký mám je tak pevnej že udrží i vycpávky 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné, spoločenské a detské modely na mieru za výhodnejšie ceny ako požičovné:
    - 5 katalógov svadobných šiat
    - šaty podľa Vašeho vlastného zadania
    Na Váš veľký deň “D” Vám požičiame svadobné šaty svetoznámych a neprehliadnuteľných značiek MAGGIE SOTTERO a SOTERRO&MIDGLEY.
    spoločenské oblečenie
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov