Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • wendulla: Já mylsím, že na nemodleku dobrý 😃 A šatičky vypadají hezky ušitý a sluší tí.

Holky, já se snad z toho čekání zblázním 😞

• dekuju, jsem s nima maximalne spokojena, chtela jsem presne takovy a mam je 😃 hurraaa 😃 😃

rurunka: a uz ti je posilaji? nebo siji?

• madormi - tak to je fajn 😉 saty sou opravdu moc pekny takovy krasne nadychany

• Sponzor fóra
  • wendulla: šatičky se momentálně šijí, až budou na cestě, tak budu ještě nedočkavější 😃

• holky ja kdyz vas tady vidim tak bych taky takovy krasny saty brala akorat nevim co bych s nima delala 😃

• rurunka: tak to budes mi krasny vanocni darek 🙂

• Možná jo, jestli to číňánci stihnou a pak taky pošta, jsem četla, jak jsou zasypáni balíkame ze zahraničí 😃

• rurunka: vidis, to jsem si neuvedomila, tak yjsem to cetla, tak uvdis, prvni darek v Novem roce, to taky neni spatny 🙂

• To ne a hlavně to bude, teda doufám, ať k Vánocům nebo v Novém roce, ten nejkrásnější dárek.

• rurunka ale buď v klidu, číňánci jsou fakt šikovný. Ted si od nich mamina chce objednat společenský šaty, když viděla jak zvládli svatební 🙂

• Já taky přemýšlím ještě o společenských, ale nevím, jestli by to bylo na mojí postavu, líbí se mi nějaké takové, tohle je jen příklad, neumím se rozhodnout, mají jich podobných několik a všechny krásné.
    http://www.landybridal.com/Product/Pro1477.html

• jsou krásný, ale mě by do toho chyběli prsa 🙂

• No právě z toho mám taky strach, taky toho v podprdě moc nenosím a pod tohle asi žádná dát nepude, tam by byla vidět i ta gelová, páč skoro všechny mají ten hluboký výstřih....

• Wendulko a Madormi: Tak už je máte taky! A nádherný! 🙂 Jsou super!

Rurunka: T modelce ve zkutečnosti taky ty prsa nedrží samy od sebe takhle u sebe 😉
    Nějakou dou jsem modelkam fušovala do řemesla tak ti mužu prozradit jejich tajemstvý na to-prsa jsou podlepená takovou lepící páskou (je speciální nedráždivá,dá se koupit v některých obchodech s spodním prádlem) která je drží nahoře a u sebe docela spolehlivě. Dá se k prsům i "přilepit" taková silikonová vycpávka.
    Ale to uý je opravdu jen na focení kde to vyzážista musí hlídat aby něco neupadlo 😬
    Já bych do budoucna svuj hrudní nedostatek chtěla řešit implantáty 😎

• Wendul, šatičky sou krásný!!! 😃 Už teď se těším na svatební fotečky! 😉

• Sponzor fóra
  • Wendulko, Madormi: krásný šatičky🙂
    Já byla dneska vůbec prvně zkoušet a hned jsem se zamilovala do těhle: http://www.jasminebridal.com/J_1_1_1_1.aspx?sqno=JPN2008092511166&j_style_no=STYL20080821003&j_line_no=LINE20080821009&j_line_season=B&forb=c
    Myslíte, že by je asap zvládl?

• pet1: No po mé zkušenosti zvládá svou práci s přehledem 😎

• wendul,mandormi,úplně rozdílné šatky obojí krásné!!!!!čekání se vyplatilo,že? 😉

• dekuju vsem za pochvaly, jsem s nima spokojena, presne podle mych predstav 🙂 vyplatilo se cekat 😃

• ahojte baby,

urcite tu uz tato otazka bola ale tato diskusia ma dost vela stran a vsetko to precit asi nezvladnem 🙂)...teda otazka je: co ked si dam usit saty a nesadne mi velkost vymenia mi ich?resp. stalo sa to niektorej?...dakujem za odpoved 🙂

• wendulla • madormi - holky máte překrásné šatičky - úplně vám závidím,že už je máte!

• Switchy, asi se tu najde cyhtřejší osoba, která lépe poradí, ale co sem tu tak okoukala, pokud se dobře změříš a postava se ti nezmění, tak ti šaty padnou, ale kdyby něco nevyšlo přesně podle tvých představ, tak je jednodušší si najít švadlenu zde, aby ti to upravila, protože posílat to zpátky a čekat až to vyřídí, nemusela by ses dočkat, asi by to mělo jít, ale já bych si je nechala upravit pak tady.. 🙂 Ale slovo měnit je asi trochu špatně, protože oni je šijou na míru!

• holky saticky nadherny ... uz se nemuzu dockat tech svojich to cekni je otresny .. odpocitavam dny 😃

• switchy: nejsou to konfekční velikosti, ty se musíš pořádně změřit a podle těch mír je ušijí, pokud jsou na šněrování, schová se i to že si ujela o pár mm či cm, ale snad se nikdo nezměří tak, aby mu to bylo třeba o 10 cm malé..když se změříš pořádně, budou sedět 🙂

• Muzete tu slecny napsat prosim na kolik vas saticky vysly? opravdu nadhera.....

• pridavam se k selmici, rada bych si udelala obrazek o celkove cene satu, usiti a postovne. diky moc. jo a v sobotu jdu poprve zkouset tak drzte palce, at prijdu na to, co je pro me to prave a pak taky spravne objednam 🙂 😉

• Vyborne dakujem za odpoved lebo co som pozerala na strankae tam sa voli velkost UK alebo US neviem teraz presne a podla tej tabulky co je na stranke som sa merala a podla nej mi napr. velkost UK16 bude dobra na prsiach a na bokoch ale mala na pase..preto sa pytam ako to tam vlastne je..dakujem

• selmice, lenajs - jsou podle náročnosti, materiálu a výšivek a i podle toho kolik si toho na prodejce "vymyslíte" ve změnách, a v neposlední řadě, jestli je má nebo nemá v nabídce, tj. jestli si musí vyrábět střih. Ceny jsou cca. 4000 - 9000

• Tak si myslis ze je lepsi si z jeho nabidky neco vybrat nez vymyslet neco noveho?
    sakrys, budu to muset nejak asi prehodnotit ty satky 🙂

• ahojte, mohly byste mi vysvetlit, prosim, co ten asapbay je? jak se tam nakupuje a tak? koukam, ze ma saty za hodne dobry ceny... 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
     Svadobné a spoločenské šaty na mieru pre vás za ceny ,ktoré potešia.
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Najnovšie kolekcie svadobných šiat 2021, šaty pre svadobné mamy Sonia Peña i skvelé kolekcie svadobných topánok a doplnkov 2021 už v salóne!
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov