Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • lluciiferek: krásný šatičky.
    Jinak díky všem za rady ohledně toho měření. Ještě půjdu šaty jednou zkoušet, abych měla pořádný fotky, tak je zkusím i bez podprsenky a uvidím, jak to bude vypadat a podle toho se pak změřím 🙂

• holky, měřit s, pokud tedy nemáte super pevný prsa..protože nezapomeňte na to, že vám je ty šaty podrží, ale tady je musíte změřit právě, když je už něco drží....

• kathus: Ty už fakt na ta šatička čekáš jo, tak to je vážně rychlost 😉 na ty tvoje se moc těším, páč to byly moje velké favoritky, ale nakonec mám trochu jiné. A mám je objednaný jak daggy, týden po tobě, tak jsem zvědavá, jak dlouho budem ještě čekat my.... No já snad z toho zblázním 😬 Už aby byly u mě 🙂

• Sponzor fóra
  • ruru : 🙂 verim .. ja sem taky prekvapena ..cekala sem tak za 14 dni az ...ted jen jak mi sednou ..

• Ahoj holky, tak šatičky jsou nádherné. Budou sice potřebovat malinko poupravit, ale jinak velká spokojenost 🙂 Za moment dám fotky do alba - ale jen na ramínku

• anoli85: ty jo tak na to se tesim 🙂 a vsechno v pohode? Co budes upravovat?

• anoli85, vypadají dobře i na ramínku 😉

• jsou tam 🙂

• anoli: ..jojo jsou moc pekne .. a jeste lepsi budou urco na tobe 🙂

• kathus: díky 🙂 Dnes jsem si je vzala do práce, abych měla prostor a poprosím známou, aby mě v nich vyfotila, takže časem v nich budu i já 🙂

• tak to je super, na těle vždy vypadají líp 😉

• anoli: šatičky jsou opravdu moc povedené....no prostě krásné....
    Holky, já už je chci mít taky doma....

• Anoli, úžasný šatky!!! Budu mít podobný. Doufám, že se taky povedou!!!

• anoli - šatičky jsou úchvatný,ale na těle vyniknou líp těším se na foto 🙂
    rurunka - tak to je budeme mít nejspíš opravdu pod stromeček.......hm to by byl super dárek pro přítele fakt se moooooc těším

• cau holky taky čekám ale šatičky budou později až po novém roce objednávala jsem je až po vás někdy kolem 20.listopadu arti je fakt zlatá už se moc moc těším🙂
    ruru: přeju ať je máš co nejdřív doma🙂
    anoli : nádherné šatičky 🙂 taky bych je už chtěla mít🙂

• Sponzor fóra
  • jak je to teď s tím clem atd? když si vyberu šaty v ceně do 3500 Kč, tak ho neplatim?poštovné k tomu se ale platí stále, že?

• poštovné se platí samozřejmě stále, musí ho zaplatit prodejce, takže naší vyhláškou se neruší ceny pošty po světě 🙂) pouze pokud by ti zadrželi celníci šaty, tak nebudeš platit tolik ale nechytají je

• Artichoke: a to zvýšení limitu pro osvobození od cla na 150 EUR platí i pro osvobození od DPH????

• Tak jsem přidala fotky šatů na mě 🙂

• Anoli: ještě to chce spodničku, jinak sou dobrý.
    A když je porovnáš s těma šatama v salonu, je fakt tolik znát ten rozdíl, jak píšou jiné holky (co by nikdy z ebay neobjednali)?

• anoli: moc pěkný 😵 se spodničkou budou úplně super! A krásně ti sedí, aspoň podle fotek určitě 😉

• Anoli: moc ti sluší🙂 Snad se ty moje taky tak povedou🙂

• Nemáte některá odkaz na bolérka k svatebním šatům od Asapa nebo i jinde??? 🙂

• Objednával někdo u April-Bridal ?

• Holky už mám šatičky !!!!!!Dnes jsem je zkoušela u kamarádky jsou úžasné.Zítra dodám fotky 🙂
    Fakt jsem je nečekala tak brzo 🙂,ale hlavně ,že je mám.Jen pár drobných úprav a budou dokonalé.....Mám velikou radost 🙂

• selmice: ja. Radim, jdi do asap 😉

• janno: jo jo jen jsem se ale chtela zeptat 🙂 Asap uz je proste klasika a vyzkousena.

• daggyna : tak honeeeem fotky 🙂

• daggy: Ty se ale máš. Už se těším na fotečky. Já ještě pořád nic 😢

• Ahojte, ja by som mala zaujem o saty od asapbay, ale neviem ako to treba objednat,,, moze mi to niekto vysvetlit???
    diky

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné, spoločenské a detské modely na mieru za výhodnejšie ceny ako požičovné:
    - 5 katalógov svadobných šiat
    - šaty podľa Vašeho vlastného zadania
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Milé nevesty,
    čaká na Vás veľký výpredaj svadobných šiat ! Ceny od 80€
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov