Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • lluciiferek: krásný šatičky.
    Jinak díky všem za rady ohledně toho měření. Ještě půjdu šaty jednou zkoušet, abych měla pořádný fotky, tak je zkusím i bez podprsenky a uvidím, jak to bude vypadat a podle toho se pak změřím 🙂

• holky, měřit s, pokud tedy nemáte super pevný prsa..protože nezapomeňte na to, že vám je ty šaty podrží, ale tady je musíte změřit právě, když je už něco drží....

• kathus: Ty už fakt na ta šatička čekáš jo, tak to je vážně rychlost 😉 na ty tvoje se moc těším, páč to byly moje velké favoritky, ale nakonec mám trochu jiné. A mám je objednaný jak daggy, týden po tobě, tak jsem zvědavá, jak dlouho budem ještě čekat my.... No já snad z toho zblázním 😬 Už aby byly u mě 🙂

• Sponzor fóra
  • ruru : 🙂 verim .. ja sem taky prekvapena ..cekala sem tak za 14 dni az ...ted jen jak mi sednou ..

• Ahoj holky, tak šatičky jsou nádherné. Budou sice potřebovat malinko poupravit, ale jinak velká spokojenost 🙂 Za moment dám fotky do alba - ale jen na ramínku

• anoli85: ty jo tak na to se tesim 🙂 a vsechno v pohode? Co budes upravovat?

• anoli85, vypadají dobře i na ramínku 😉

• jsou tam 🙂

• anoli: ..jojo jsou moc pekne .. a jeste lepsi budou urco na tobe 🙂

• kathus: díky 🙂 Dnes jsem si je vzala do práce, abych měla prostor a poprosím známou, aby mě v nich vyfotila, takže časem v nich budu i já 🙂

• tak to je super, na těle vždy vypadají líp 😉

• anoli: šatičky jsou opravdu moc povedené....no prostě krásné....
    Holky, já už je chci mít taky doma....

• Anoli, úžasný šatky!!! Budu mít podobný. Doufám, že se taky povedou!!!

• anoli - šatičky jsou úchvatný,ale na těle vyniknou líp těším se na foto 🙂
    rurunka - tak to je budeme mít nejspíš opravdu pod stromeček.......hm to by byl super dárek pro přítele fakt se moooooc těším

• cau holky taky čekám ale šatičky budou později až po novém roce objednávala jsem je až po vás někdy kolem 20.listopadu arti je fakt zlatá už se moc moc těším🙂
    ruru: přeju ať je máš co nejdřív doma🙂
    anoli : nádherné šatičky 🙂 taky bych je už chtěla mít🙂

• Sponzor fóra
  • jak je to teď s tím clem atd? když si vyberu šaty v ceně do 3500 Kč, tak ho neplatim?poštovné k tomu se ale platí stále, že?

• poštovné se platí samozřejmě stále, musí ho zaplatit prodejce, takže naší vyhláškou se neruší ceny pošty po světě 🙂) pouze pokud by ti zadrželi celníci šaty, tak nebudeš platit tolik ale nechytají je

• Artichoke: a to zvýšení limitu pro osvobození od cla na 150 EUR platí i pro osvobození od DPH????

• Tak jsem přidala fotky šatů na mě 🙂

• Anoli: ještě to chce spodničku, jinak sou dobrý.
    A když je porovnáš s těma šatama v salonu, je fakt tolik znát ten rozdíl, jak píšou jiné holky (co by nikdy z ebay neobjednali)?

• anoli: moc pěkný 😵 se spodničkou budou úplně super! A krásně ti sedí, aspoň podle fotek určitě 😉

• Anoli: moc ti sluší🙂 Snad se ty moje taky tak povedou🙂

• Nemáte některá odkaz na bolérka k svatebním šatům od Asapa nebo i jinde??? 🙂

• Objednával někdo u April-Bridal ?

• Holky už mám šatičky !!!!!!Dnes jsem je zkoušela u kamarádky jsou úžasné.Zítra dodám fotky 🙂
    Fakt jsem je nečekala tak brzo 🙂,ale hlavně ,že je mám.Jen pár drobných úprav a budou dokonalé.....Mám velikou radost 🙂

• selmice: ja. Radim, jdi do asap 😉

• janno: jo jo jen jsem se ale chtela zeptat 🙂 Asap uz je proste klasika a vyzkousena.

• daggyna : tak honeeeem fotky 🙂

• daggy: Ty se ale máš. Už se těším na fotečky. Já ještě pořád nic 😢

• Ahojte, ja by som mala zaujem o saty od asapbay, ale neviem ako to treba objednat,,, moze mi to niekto vysvetlit???
    diky

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame exkluzívne kolekcie známych svetových značiek svadobných a spoločenských šiat!
    Splňte si svoj sen o dokonale krásnych svadobných šatách v svadobnom salóne Wedding Gallery. Teraz so ZĽAVOU až do 125€. Tešíme sa a Vás!
    Nové značkové svadobné šaty MORI LEE ,Dominiss a spoločenské šaty Luxuar.
    Všetko nájdeš na našom webe, stačí jeden správny klik!