Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • kathus: a co fotky? doufám, že nás nenecháš moc dlouho čekat 🙂 Já mám šatky taky tak akorát, tak snad si do svatby udržímě pořád ty samé postavy 😉

• vse doplnim 🙂..behem dneska 🙂

jinak no ja po porodu porad sem tam nejaky to " deka" zhubnu ..ale tak prinejhorsim si je necham u svadleny upravit.. 🙂

• to je fakt, já mám na šatech zip, což by bylo asi horší - původně jsem chtěla šněrování, ale nějak to Číňánci popletli. Já si je stejně budu nechávat zkracovat, tak uvidím..

• Sponzor fóra
  • Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• kathus: Tak co je s fotečkama? My se chcem kouknout... No hlavně já.

Jinak moje šatky ještě hotový nejsou, měla jsem obavy, páč nám (teda spíš mě) tady pošta balíky nějak nedoručuje, tak jsem uháněla Arti a prý budou hotový až asi za 10 dní, tak možná přijdou až v novém roce.

• holky tak sou tam 🙂

• kathus: Tak ty jsou fakt nádherný 🙂 a vypadaj, že sedí jak ulitý. Vzhledem k tomu, že jsou podobný těm mým, tak.....jsou fakt úžasný. Já si musím ještě počkat 😞

• ->kathus: moc krááásný 😉

• holky dekuji 🙂
    ruru: jsou mi vetsi pres boky .. takze mi je bude muset svadlena zuzit.. ale to asi nebude problem doufam... jinak jsem spokojena 🙂 😉

• Tak já myslím, že se zúžováním by problém snad být neměl 😉 A fakt jsou nádherný.

• taky doufam ze ne ... 🙂 ale to az testne pred svatbou ...

• Kathus: krásný šaty. A fakt je nutný je zužovat? Na fotkách navypadaj, že sou širší, 😉

• na fotkach ani ne...tam sem siroka jen ja 😃 ... ale je to poznat ... sem to mohla vyfotit ..

• nejsi široká, alespoň mě nepřijdeš 😉

• kathus: teda ty se povedly... jsou kouzelný... 😃 taky mi neprijdes siroka... 🙂
    na kolik te vysly? mela jsi nejakou specialni latku nebo nejake specialni pozadavky?

• Sponzor fóra
  • kaci ... jo priplacela jsem si za latku ... a vysly neco malinko pre 6 .. 🙂

• kathus: opravdu nádherný šaty. Na fotkách vypadá, že ti sedí perfektně🙂 Já si na ty svoje ještě 2 měsíce počkám...

• kathus: tak to je v pohode...jsou opravdu moc pekny... 😉

• kathy: moc se povedly, mě to teda taky nepřipadá přes boky velký, aspoň to tedy není vidět dělají ti pěknou postavu 😵

• holky moc dekuji a hlavne teda arti tobe 🙂 ...

• kathus jsou fakt nádherné!

• tak jsem tu rychle projela diskuzi a kokám , že přibyly samé exkluzivní kousky, holky opravdu krásné šatičky, asap a artiii se opravdu činí 😃

• ahojky mohli by ste mi poradit kdo z prodejcu by nejlip zvladl tyhle saticky?
    http://www.beremese.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=1963700#navigator
    a myslite ze se povedou? klidne mi to rozmlouvejte mam v zaloze jeste tyhle..
    http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=1985434&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

• tuli: vyděla bych to na gianinabridal 😉

• a na kolik by tak vysly, ty se v tom prece jenom vyznas... 😃 😃

• fuj vyděla blééé..omlouvám se za hrubku 😬 😴

• tulikiss: tie šaty, čo máš na fotke, sú od Pronovias? Sú krásne.

• andzi: jj jsou, ale jeste bych na nich udelal par zmen, sem hrozna na kazdych satech bych neco menila🙂

• tulikiss: nechcem ťa sklamať, ale Pronoviasky ti žiadny číňan neušije také krásne ako originál.

• tuli: od gianinarbridal by myslím mohly být moc pěkný, co jsem viděla od něj krajkový šaty, tak byly krásně vyšitý a to byly z jeho normální nabídky za cca 3500Kč, byl to dost podobný styl. Tak když se ještě domluví lepší látka a tak, tak budou super.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    V salóne Milady v Prievidzi ponúkame široký sortiment svadobnej a spoločenskej módy s výhradným zastúpením prestížnych značiek.
    Ponúkame spoločenské a svadobné šaty pre moletky do veľkosti 58. V ponuke je viac ako 9990 modelov spoločenských a svadobných šiat. Radi vám poradíme.
    Splňte si svoj sen o dokonale krásnych svadobných šatách v svadobnom salóne Wedding Gallery. Teraz so ZĽAVOU až do 125€. Tešíme sa a Vás!
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov