Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • ajka05: co já vím, tak hhranolka měla prvně šaty od asapa a pak narazila na ty od Davis Bridal a koupila si i ty. Takže zkušenost se šatama od asapa má 😉

• sisa111: ja som si z cutesygirl objednavala popolnocky a aj satky pre druzicky, ja mam normalne 38-cku a objednala som si M-ko a sadli mi ako uliate, pre druzicky som objednala jedno M-ko to mi bolo velke na prsich ale inak OK a pre druhu druzicku S-ko, do tych som sa sice vosla ale ledva som dychala takze ja by som sa orientovala podla toho ake je tam zapinanie. Moja poplnocky su na snurovacku vzadu. fotky (aj realne) v mojom albume 😎

• holky, tak sem teď dělala pořádek v IP, jestli někdo čekáte na odpověď a já furt nic, tak se mi prosím připomeňte, já jak pořád píšu to samé jak funguje ebay tak už mi to splívá 😬 🤔

• Sponzor fóra
  • Čauky holky!

Na Silvestra mi dorazili šaty od Asapa. Jsem nadšená 😃 . Jakmile budu mít foto, hodím je do alba 😉

• blond.sestr: 😵 😵 😎

• Arti ještě jednou Ti mooooc děkuju 😉 😎 😃

• nebth, ajka:
    presne jak pise calipso:.... nejdrive saty od asapa,.. uplne jine, takovy kompromis a pak jsem narazila na moje snove od davids bridal, takze od asapa jsem prodala a davids bridal mam ve skrini 😃

• sisa: Dost se mi líbí šaty od tohoto prodejce http://stores.ebay.com/huifangzou. Nikdo odtud s ním však nemá žádnou zkušenost 😞

• kuratkol: šaty co má v nabídce ti ušijí i jiní prodejci

• blondata.sestricka :tyyy jooo povedly se ...krasny 🙂

• Dobré ráno!
    Mrkněte do alba na fotky 😉

Někdo už byl rychlejší, viť Kathus 😃 😉

• blondsestr: teeeda ta vlečka ta je 😵 😵 mě se to hrozně líbí tyhle dlouhý 😵 no výšivky koukám taky pěkná, tak sem ráda, moc ti to sluší 😵 a teda koukám na poslední ruce, kampak si jí strkala 😮 😐

• no jo ...nejak sem nemohla dospat .. tak sem zrovna natrfila 🙂

• blondsestr: naadhernee. vyzeras v nich krasne. som rada ze sa podarili :o)

• Arti byla to zlomená ruka ze sportu, mám šrouby a dlahy, do svatby bych měla stihnout ještě jednu operaci, ale nějak nestíhám 😬

Musim koupit ještě nějakou dobrou podprdu, na fotkách jsem bez ní a je to nic moc. 🙂 😵

Kathus taky krásný šaty, moooc sluší 🙂

• Sponzor fóra
  • blondata-krásný šaty,moc ti sluší 🙂

• maginko, koukám, že máš taky pěkně dlouhou vlečku 😵

• blondsestr: teda to máš taky veselý, tak ať se ti ta ručka spraví a je to ok 🙂

• blond-jj,zaujali mě právě proto,ale bála jsem se obtáhlých šatů přes boky...ale teď stejně držím dietu,nejraději bych udělala změnu- na takové,jako máš ty...ale přítel nechce 😉 můžu se zeptat,na kolik tě vyšly?

• Stály 6 250,- Já se zase bála tý výšivky a vykrajování na prsou, páč mám celkem velký prsa, ale je to v pohodě 😃 Já si je vybrala sama, přítel neví jaký jaký 😶 Ani jsem se ho neptala 😃 Tvoje vyšly na kolik?

• blond.sestricka - tak musim uznat ze tvoje satky se opravdu povedly i s vysivanim (asi se asap lepsi 😉 )...jinak jak tady tak koukam tak ma zajistenou slusnou klientelu 😃

• blond-sednou ti jako ulitý,skvělej střih,všechno...moje vyšly tuším na 5400 i se spodnicí,pak jsem si koupila ještě jednu,která je speciálně pro ty šlehačkové sukně🙂

• Vazne nadhera blondata.sestricko ty se fakt povedly!!!

• Za to vyšívání jsem si připlácela, tak ještě aby se jim nepovedlo 😃
    Taky mám spodnici od nich a je supr 😉 Podobnýstřih jsem si zkoušela, tak jsem tak nějak už věděla, ale bála stejně jsem se bála 😵 Ale nelituju 😃

• sestri a korzet zase mekej? me proste od toho odrazuje ze ma mekky korzety...

• Kato je měkej, ale vystuženej. Já nevim, ale mě to vyhovuje, pohodlně si v šatech sednu a boule nikde žádný...... 🙂

Díky selmice 😵

• jj kdyz ti to vyhovuje tak v pohode 😉 ja bych korzet predstavovala pevnejsi aby me to nejak naformovalo 😃

• Tak ono to těm šatům asi nevadí, spíš by byl problém, kdyby byl vršek a spodek zvlášť, to bych asi taky chtěla pevnější korzet... 🙂

• ahojte holčiny další krásné šatky gratuluji 🙂 já ty své neviděla od té doby co mi přišly, aby se neokoukaly 🙂

• Ahojky.
    blondata.sestricka. Šatičky jsou fakt nádherný..... A vlečka je bomba, taky mám hooodně dlouhou, jen blbě nafocenou.

Jinak, kdo to mezi svátkama prošvih a zajímáho to, tak já už mám taky šatky od asapa doma, fotečky jsou v albu. A 100% spokojenost. 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobný salón DIVA prináša exkluzívne svadobné a spoločenské šaty značiek Allure Bridals, Gabbiano, Tesoro Bridals a Cabotine.
    Radi Vás privítame v Bratislave na Tomášikovej ulici č.5 v Ružinove.
    Na telefónnom čísle 0917583589 si jednoducho dojednajte termín
    V salóne Milady v Prievidzi ponúkame široký sortiment svadobnej a spoločenskej módy s výhradným zastúpením prestížnych značiek.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov