Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • maginka: Děkuju. Šatičky jsou od nás z Olomouce z Pantaloonu.

• Jak teď tak koukám na e-bay tak vidím, že Asap tam má hodně kopií ála SanPatrick 😃

• ele: staly i s bankovnima poplatkama 4100,- uvidim ted kolik budou chtit za tu upravu, ale ve srovnani s pujcovnym je to porad bomba.

ruru: je fakt, ze jsem je se spodnickou nezkousela, ale ani me to nelaka

• Sponzor fóra
  • ruru-aha,jsou dokonalý...snad na takové taky natrefím

• wen-tak tvoje šaty jsou strašně sexy🙂 mít takovou postavu,tak je chci🙂

• Tak teď mám totalně mega brouka v hlavě 😃 místo toho, abych se učila, tak projíždím E-bay a dívám se po šatech 😃

• wendulla: No ono pod ty tvoje by asi spodnička bebyla to pravý. Ale aspoň máš o rpoblém míň. Já si v tom zkoušela sednout a je to celkem komedie 😃

• maginka: dekuju, jsem rada,ze to pises, protoze porad koukam po jinych a nejsem si s nima 100% jista, musim fakt pockat jak budou vypadat po uprave, ale na 80% se mi moooc libi, ale ten cervik tam proste je 😐

ele: ja zase misto prace jsem tady 😃 z toho si nic nedelej 😉

• holky a budete mit zavoj? Ja porad nevim...

• wen-no to mi povídej,já ám pochybnosti úplně mega...ale přítel nechce měnit...ale já si je raději nezkouším,vyzkoušela jsem si je jen když mi došly a pak si je vyzkouším,až skončím s dietou...závoj jsem napřed nechtěla,ale pak jsem se do jednoho zakoukala a mám jej doma,je ten jak se dá překlopit i do předu a vzadu jej mám asi po pas...takže teď řeším,jestli se k takovému závoji hodí korunka,co myslíte?
    jinak dobře vypadají ty závoje,jak se připnou jen dozadu

• holky, když už máte šaty doma, tak už na ebay nekoukejte, jinak dopadnete jako já 😬 Jsem chronický měnič! 😶 😃 Teď jsem už snad definitivně spokojená s mou poslední volbou, všichni je schválili, takže už žádný další kupování šatů! 😛

• Já mám závojík i korunku a teď počká, co mi na to řekne kadeřnice. Ten závoj se dá připnout jak z vrchu tak jen vzadu nad nějaký drdol, ale uvidím, účes už mám tak trochu vysněný, hodím ho do alba.

• rurunka-taky si tu korunku pořídím a uvidím,co řekne kadeřnice

• wyerka : jojo presne ja si taky ubirala centimentry abych mohla kdyztak jeste zhubnout ..a ono ouvej satky mam na doraz a pres boky trosku vetsi takze uz mam sehnanou svadlenu na upravu ale jinak si nestezuji

• blondata.sestricka: moc krásné šatky, možná se mi líbí i víc než na obrázku. Všechny budeme nádherné nevěsty 😵

• Sponzor fóra
  • holky s tim menenim satu a pochybnostma vas naprosto chapu sice zadny saty jeste neresim ale nejdriv sem byla stopro presvedcena ze to jednou budou slehacky typu co mam v albu a v posledni dobe se mi zase hrozne libi ty bohaty rovny sukne z tylu co mam v albu takze tak 😃 proste zadna zenska nebude nikdy spokojena 😉

• Já si centimetry neubírala, ale vůli tam mám asi na 2 cm a stejně pochybuji, že by se mi podařilo zhubnout 😬 i když by to nebylo vůbec špatný, ale znám se 😃

Já myslim, že by se daly vždycky najít nějaký lepší šaty, ale musíme být taky rádi, za to, co máme. 😬 Já bych neměnila 😉

Závoj bych chtěla dlouhý a korunka asi taky bude 😵

• i ja chci korunku..... a zavoj sem chtela ale muj nastavajici rikal ze se mu to nelibi .... ze to pak zakryje cely uces nevesty

• kathus: stejně nebudeš mít ten závoj celý den. Já počítám že tak po focení a po prvních pár tanečkách ho sundám.

• no prave to sem si rikala taky no

• ruru-moje řeč (co se týká závoje)...jinak moje šaty jsou dobrý v tom,že jdou o velikost zmenšit,ale i zvětšit🙂

• ahoj, omlouvam se, byla jsem na obede a nejak jsem se zekecala 😃

korunku mit nebudu, libi se mi kvetiny ve vlasech, uvidim. Michal nechce, abych mela zavoj, tak asi nebude 😉

ale jak jsem psala, cervik je tu porad 😉

• jojo, červíci jsou potvory 😃 😃 😃

• ruru: to jo, abych pravdu rekla, libi se mi fotky se zavojem, to je asi vsechno, kvuli fotkam bych ho chtela, ale kdzy ho mit nebudu, taky se nic nestane.

• ja budem mat viacvrstvovy zavoj co sa da preklopit aj dopredu, korunku ziadnu ale za to kvet do vlasov by sa mi pacil..po foteni si ten zavoj aj tak dam dole.. co sa tyka satov najvacsi cervik v hlave mi vrta ze som si mala dat snurovacku , ale snad to bude dobre, len aby neboli male.. 😒

• holky, nemáte, prosím, ještě nějaký odkaz na někoho jiného než na Asapa? Nějak se v tom Ebayi nemůžu vyznat 😦

• ahoj holky, můžete prosim poradit, ktery z tech cinanu sije asi nejlepe? pokud se to dá nějak zhodnotit 😉

• elenore: já jsem našla jeste millybridal.com

• mozna by bylo nejlepsi, zkuste se zeptat artichoke, ta o tom ma velky prehled, ja mam saty od gianinarbridal.

• wendul, jaká je webová stránka na ty tvoje šaty? Gianinabridal.com mi nejde..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame exkluzívne kolekcie známych svetových značiek svadobných a spoločenských šiat!
    Exkluzívnu a svetovo populárnu značku svadobných šiat MAGGIE SOTTERO a SOTTERO&MIDGLEY prináša svadobný salón DIAMOND už aj do Žiliny.
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov