Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • ele - ja nevim, jestli maji stranky, ale kdyz si najedes na ebay a vyhledavani obchodu, zadej gianinarbridal a mela by jsi tak najit jejich nabidku. Stranky jako takove asi nemaji

• wendul -oni tam nemaji ukazky toho co jako sili ze?

• wendy - mě to nic nenašlo 😞

• Sponzor fóra
  • elenore -urcite to najde zadej do policek stores search ginainarbridal a mas to 😉

• Holky z tohoto obchodu jsem měla svoje šatky a na 1000000000000% můžu doporučit 🙂

• ferinka: ty mas taky od giana? Ja byla moc spokojena, komunikace super, vsechno o.k. 😉

• jo a sijou i podle obrazku 🙂

• Jo jo mám je od něj taky nebo teda měla 🙂 spokojenost fakt super a seděly jak ulité 😉
    Ségra si před nedávnem objednávala od Asapa,tak jsem zvědavá až je porovnám 😎

• ferinka: krasne saty a moc ti to sluselo 🙂

• Jeeeee děkuju moc 😵 tobě se to taky už blíží 😉

• no blizi, zacinam byt z toho vic a vic nervozni... 😞 hrozne rychle to utika 😮

• Tak jsem došla k závěru, že nejvíc se mi líbí tyto:
    http://cgi.ebay.co.uk/New-Sexy-custom-wedding-bridal-gown-dress-SZ-freeHS9461_W0QQitemZ230314708167QQihZ013QQcategoryZ63851QQcmdZViewItem#ebayphotohosting
    Co na to říkáte? Trochu mě štve, že tam není moc poznat, co je to za materiál, protože se mi nelíbí, když je to lesklý satén...

• elenore-oboje jsou hezké,ale ty druhé se mi líbí víc

• Sponzor fóra
  • maginka: diky za nazor. Myslis, ze jsou leskle nebo jsou s tim tylem nebo co to je..Uplne se hrozim lesklych satu 😃

• Ahoj, tak jsem se konečně dočkala a mohla si vyzkoušet šaty. Ten den v práci byl k nepřečkání... Fotky mám v albu. Arti moc ti děkuju🙂 Jsou lepší než originál. Na tom se docela nehezky rýsovala kostice na korzetu a mají krásnou vlečku. Akorát jsou trochu delší, bude to chtít spodnici s kruhem a možná trochu zkrátit. Takže můžu potvrdit, že Asap šije přesně. Já se bála, aby mi nebyly krátký, tak jsem si asi 1 cm přidala... Jediný, co mě trochu naštvalo je, že jsou na nich značky jakoby růžovým fixem. Při šití si tím asi značili, kde stříhat... Naštěstí to jde s trochou námahy dolů. Měli jste to na šatech taky?
    Ještě jednou velký dík Arti🙂

• Pet1: ty jsou fakt uzasny!!!!! predcily i me ocekavani! Moc moc moc ti to v nich slusi!!! Asap se zas vytahl!!!

• selmice: děkuju🙂 A co můžu srovnávat s originálem, tak nám s mamkou přišly fakt líp vypracovaný.

• Holky, neviděly jste na někom něco podobného? Nebo od koho je originál 😞

http://cgi.ebay.com/Wedding-Dress-voyage-dresses-bridal-gown-size2-26-c187_W0QQitemZ230304662091QQihZ013QQcategoryZ63851QQtcZphotoQQcmdZViewItem#ebayphotohosting

Jsou úžasný, ale chtělo by to nejdřív vyzkoušet 😛

Díky.

• pet1:naozaj su krasne a velmi Ti slusia

• pokud bude mit asap i ten zkrabacenej tyl tak pujdu do stejnych jako ty(spis hodne podobnych)... vsak vis jak jsme si psali ze mame podobny styl..i ja jsem ustoupila a budu chtit mit ten tyl az pod zadkem... vypada to vazne skvele a originalne! A k tobe i takove saty vazne pasuji. budes krasna nevesta.
    A co vysivky, dobry?korzet?

• ciratko: tak tyhle jsem v zadne kolekci asi nevidela, nebo si nevsimla (koukam po jinem stylu)....ale urcite je nekde najdes kdyz budes hodne hledat.

• korzet je měkkej, jenom vyztuženej kosticema. Ale sedí parádně. Taky díky tomu jsou ty šaty i pohodlný🙂 Výšivky jsou krásný, šaty jsou zdobený kamínkama. Akorát mi to nejde moc vyfotit. A navíc jsou z nemačkavýho materiálu, takže není vůbec třeba žehlit. Ještě budu muset vyřešit spocnici🙂

• elenore: ty šaty, co se ti líbí jsem si nechala šít u Asapa, koukni do alba 🙂

• takze to u techto satu nevadi ze maji mekky korzet jen vyztuzeny? protoze ty co mam vybrany ja tak tam byl uplne tvrdy korzet.... snad to ty saty udrzi.... takze pod to budes shanet spodnici? jen kvuli tomu ze jsou delsi?

• selmice: Právě, že teď hodně nevěst má podobný styl šatů a já jsem chtěla úpně něco jednoduchého a hlavně na ramínka 😞

• ciratko: no tak proc si je nenechas u asapa rovnou usit? 😉

• selmice: Upřímně, .... se bojím. Mám širší boky, tak jsem to chtěla nejdřív někde prubnout. To, že si nechá šatky ušít jsem na 90% rozhodnutá, ale ještě se rozhodují mezi 2 -3.

• A jak to tady mate? Arti Vam pomuze za nejaky peniz? Abych vedela, kdybych si objednavala, protoze je asi lepsi pres nekoho 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milé nevesty,
    čaká na Vás veľký výpredaj svadobných šiat ! Ceny od 80€
    Svadobné, spoločenské a detské modely na mieru za výhodnejšie ceny ako požičovné:
    - 5 katalógov svadobných šiat
    - šaty podľa Vašeho vlastného zadania
    Agatha Gallery
    Nové Zámky
    Svadobné a spoločenské šaty a ostatné oblečenie, obuv, šperky, doplnky.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov