Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • Ahoj, přišli mi šaty z Činy až domů a zatím jsem je neproclil. Musím s nimi na celní úřad?
    Na zásilce byla hodnota 30 USD. Díky

• thauka: nemusíš 😉

• kocky prisla mi interna posta od salon eva collection,ze saty co mam v albume
    siju aj oni a ci ich nechcem od nich.ze maju ceny jak ebay.
    Dosla aj Vam tato reklama?
    Divne,este aj upresnili,ze tie posledne co mam v albume 🤔

• Sponzor fóra
  • Beu: Jsou takové "firmy" - je to neplacená nevyžádaná reklama, přepošli to Anaxamon nebo Žirafce...

• emmili:ok dik

• neuska1986: Mi to taky přišlo 😛

• promin, beuska1986, nejak jsem se preklepla...

• jojo holky, posílají to každýmu kdo se tu mihne 😠

• Takže kvalitní čínsko - česká výroba jo 😃

• me to taky prislo, hlavne ze maji fotky z nejakych portugalskych dstranek, des

• ahoj holky, nevíte kde sehnat šaty, co mám v albu jako poslední?

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=261381&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

Či kde by mi je ušili?? Děkuji moc za všechny rady 🙂

• No ahojte dievcata. Ja mam objednane saty v salone, uz som zaplatila aj zalohu, ale asi to risknem a objednam. Chcela by som tieto http://www.landybridal.com/Product/Pro2353.html Mam ich zajednane, ale ak by som ich mohla mat len ja... 😉 Bolo by to super.
    A mam si to objednat cez toto landybridal.com?
    Za ako dlho ich dorucia? Viete poradit? Dakujem kraaaasne 🙂

• Ahojte, chcela by som sa spytat. Potrebujem druzickovske saty a mam podmienku, aby boli s rukavmi najlepsie cipkovymi. Myslite, ze by to Asap alebo milly urobili v pohode. videla som nejake cinkse krajky a total hroza 😛 Samozrejme som ochotna si priplatit.

A nahodou nemate niektora saty s rukavmi cez Ebay. dakujem 😎

• adriene: ty šaty jsou užasný! mohla bys mi dát vědět kdyby se ti podařily sehnat? Sice už populnočky mám ale tyto opravdu stojí za to! 😵

• silvie22: no ráda🙂 ... ale zatím všechny moje dotazy zkrachovaly😞 a já je tak chci!!! 😞

• Sponzor fóra
  • adriene:kde budete mít obřad???Jsem taky z Mělníka 🙂

• nikita007: ahojda🙂 no rádi bychom to měli v kostele sv. Petra a Pavla, ale ještě uvidíme. Každopádně s náma počítají s hostinou i obřadem na zámku Mělník. Ale ten obřad se dá vždy odvolat, a asi to tak i dopadne, když vyjde ten kostel. A kde to máte vy?

• Ahoj holky, do této diskuse jsem zavítala poprvé a mrkla i na ty stránky www.landybridal.com...akorát tam nechápu ty dvě ceny - jedna je okolo stovky eur a druhá přes tisíc eur. můžete mi poradit, která cena platí? a mám taky prosbu, neumím anglicky, takže bych si ty šaty z tama nedokázala objednat. vidím, že tato diskuse je dost široká a určitě jsou mezi vámi takové, které by mi dokázaly poradit...v půjčovnách jsem zatím na sebe nic moc neobjevila a na těch stránkách je šatů a šatů...jestli mi můžete prosím některá pomoct a poradit, napište...

• Ta vyšší je cena originálu, ta druhá jejich cena. A holky ti tu urcite rady pomuzou. 😎

• Baby,prosim tak narychlo...neviete kolko by vysli priblizne nejake jednoduche saticky pre druzicky u asapa?Chceli by sme ist spoluziacke na svadbu vsetky v rovnakych.Dakujem

• taggy: jak píše selmice vysoká je cena origo a ta druhá je cena za šaty u nich, ale i tam to mají vyšší u některých jako když se objednají přímo. Jsou na míru a dojdou ti domů tak kolem 2 měsíců. Jestli chceš ještě s něčím poradit tak mi napiš do IP, ať to tu nepřehlídnu

adelii: krátké - dlouhé? satén nebo taft? přibližně od tisíce výš ale když budeš objednávat víc, cena bude klesat

• Arti,asi kratke a latku neviem.Keby to bolo okolo tej tisicky,tak by to bolo fajn.Dakujem 😉

• adelii: pošli mi do IP nějaké odkazy které by se asi tak vám líbily a počet a zeptám se ti

• Arti,to je taky moj navrh,este neviem,ci to ostatne baby schvalia.Ak ano,tak sa ti urcite ozvem.Dakujem zatial. 😉

• adeli: můžeš třeba tady mrknout

http://www.landybridal.com/Product/sort3-1.html

• jak mi zjistila Arti tak jsem puvodne mela objednane jedny svatebni a jedny pro svedkyni. Kdyz jsem se jeste poptala na saty pro me tak zase slevili... Pod tisicovku za jedny se si myslim neda dostat (kdyz chces ty saty ve vyssi kvalite). Spis pocitej tak 1400.

• Ahoj holky! Moc se mi líbí šaty, který mám v albu, vyděla jsem je tady už ve více albech, tak by mě zajímalo, jestli si je někdo z vás, třeba už nechával ušít? Nevíte o někom?

• Arti, prosím, nezeptala by ses mi ně taky, až se budeš ptát?

• Ahojky!
    Nemáte nějaký odkaz na popůlnoční šaty? 😞

• blondata: jaký si představuješ přibližně? dej si na ebay evening dress anebo bridesmade dress

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Na Váš veľký deň “D” Vám požičiame svadobné šaty svetoznámych a neprehliadnuteľných značiek MAGGIE SOTTERO a SOTERRO&MIDGLEY.
    Milé nevesty,
    čaká na Vás veľký výpredaj svadobných šiat ! Ceny od 80€
    Svadobné, spoločenské a detské modely na mieru za výhodnejšie ceny ako požičovné:
    - 5 katalógov svadobných šiat
    - šaty podľa Vašeho vlastného zadania
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov