Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • Ahoj holky,
    mam dotaz, zatim jsem ve fazi vybirani saticku. Ze zkousek v salonech kde jsemzatim byla me nadchli modely Planeta a Nalon - nevite, jestli by to Asap zvladl usit? A na kolik by to celkove cele vyslo vc.postovneho atd.? Cena se odviji i od narocnosti modelu? Svatbu mame v zari takze casu mam zatim dost.
    Moc diky za odpoved

• aby zas na tebe nekdo mohl neco vytahnout ze delas neco na kseft? My te nedame! Neni problem to dat na me jestli chces.

• arti já myslim, že klidně, jak říká selmi, my tě nedáme 😎
    Jinak selmi šatičky jsou moooc hezký, nějakou představu mám- viz. album 🙂

• Sponzor fóra
  • Jsem na to jak je Asap ušije hodně zvědavá.... ale tak snad to zvládne 🙂 Rozhodně je pak i detailně nafotím... Všecky tři.

• To jo 🙂 Už se těšim až Ti přijdou 😃

• no tak já je tam dám, uvidíme 😃

• 😎

• Jak chceš, klidně je tam dám na sebe....

• selmmice: zkusím to na sebe, ale díky, kdyžtak řeknu

• Arti mě se taky líbí, ale nevím, jestli ta délka ke mě půjde, s botama mám kolem 170 cm... a určitě by byly zelený. 😃

• no tak normál délku jen ten vršek jak je motaný

• Toho vršku se ani nebojim 😃

• tyhle jsou krásný 😵

• Sponzor fóra
  • No jo, jenže teď babo raď 😞 Asap by mi to ušil podle mě, jakou bych chtěla dýlku?

• určitě, jen se mu řekne že dlouhé

• Když to já právě nevim, jestli krátký nebo dlouhý 😬 Ty bílý se mi líbí, ale ty bych chtěla asi kratší, zhruba do kolen- pro změnu 😃 Na kolik by mohly takový šaty vyjít cenově?

• holky mam dotaz 🙂 byla ste nektera nejak zklamana z latky z jake vam asap usil saty? ono totiz na fotkach je prd poznat co to je za latku (a ja bych to nepoznala ani na zivo proste se v tom nevyznam jak ktera latka vypada) takze kdyz ste si objednavaly saty tak ste se poradili o latce s nekym kdo tomu rozumi nebo ste si sly nejdriv nejaky saty "osahat" a podle toho ste vedely co za latku?? sem zvedavec zvedavej 😬

• Kata267: já se v látkáh apsolutně nevyznám, takže jsem látku neřešila a nechala na Asapovi at vybere co uzná za vhodný a s tím jak látka vypadá a jaká je na dotek jsem maximálně spokojená.

• silvie - tak to je supr 😉 ty tvoje satky zrovna vypadaji dobre, latka se neleskne a tak a co to teda je za latku vis nebo ne? 🙂 ono ta latka je myslim dost podstatna aby ty saty vydrzely stahnuty aby to neklouzalo a navic aby se nemackaly protoze to je pak blby...

• arti: Prvne je ukaz nam, kdybychom mely zajem 😃 Ja se rada mrknu 😉

• Holky tak skoro všude čtu že si nevěsty nechali šít šaty v číně.....no je to fakt tak levný, nebo tak , tahle diskuze je tak dlouhá že bych se asi kodpovědi nedočetla...

• calistto: zamilovala sjem se do techto satu: http://www.landybridal.com/Product/Pro299.html nejake takove by vysly na 5400 se vsim vsudy, dovoz a vse...Myslim, ze to je slusna cena...Oproti pujceni...

• arti: som asi neskutocne nedockava 😃 😃 , ale ako dlho sa caka na jeho odpoved, co sa tyka ceny tych siat??? Uz sa neviem dockat 🙂

• kami: tak to je teda slušná cena, když ti pak zůstanou a to jako ty si vybereš nějaké šaty a oni ti je tam ušijou???

• kata: Já mám od Asapa z ebay - jen prostě základ, žádný požadavky, potřebovala jsem, aby vyšly co nejlevněji (na ples...) - stály 2500 a látka je super, nevím, jestli existuje nějaká lepší, ale já jsem naprosto spokojená. Ani nevím, jaký je rozdíl mezi tylem a organzou, nebo z čeho že šije ty sukně, a saténem a taftem atd., ale prostě podle mě to výrazně lepší ani být nemůže 😬😉.

• Mě byla látka šumafuk. přijde mi kvalitní, nikde se nekrčí, neklouže a prostě drží svůj tvar. Ani jsem je neměla zmačkané, když dorazily domů 😎

• emmili tak to je supr zrovna ty tvoje saty (zeleno zluty? nejak ta barva zkresluje 🙂 ) sou podobnyho stylu co by se mi teoreticky jednou libily takova krasna siroka rovna sukne 😉

• borkap: už je mám jdu to dát do kupy 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Požičovňa svadobných a spoločenských šiat.
    Velkoobchodní a maloobchodní prodej svatebních šatů EMMI MARIAGE a svatebních doplňků CAMELLA.
    Agatha Gallery
    Nové Zámky
    Svadobné a spoločenské šaty a ostatné oblečenie, obuv, šperky, doplnky.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov