Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • sisa77: Kdyz ja bych byla radsi, aby je usil nekdo, kdo s nima ma zkusenost, na ty fotce nejsou videt cely😞

• no teda, tam ich je neurekom, ako si len vyberiem z tolkych

idem sa do toho pustit

• tak tu bola kamoska a do satiek ma zapla aj ma nafotila, fotky budu hned zajtra lebo som to fotila snubencovym fotakom a neviem z toho preniest fotky do compu. Ale su kraaasne. Sukna je fakt obrovskaa, jak z nejakej rozpravky. Cely den som bola ako na ihlach lebo vcera som sa nevedela sama dopnut a teda som ani nevedela ci su mi dobre, ale nastastie su..uz staci len nepribrat..to by bolo zleee

• Sponzor fóra
  • nebeth, ty to děláš schválně 😞. 😢 😢 😢 😬 😃 😃 😃

• nebeth, prozradíš, kolik tě stály? 🙂

• jasne ze nie :o) keby ste vedeli ako som trpla celucky den v robote ci mi budu dobre... no uuplna hroza.. stali ma asi 4.700,- Sk aj so spodnickou t.j. 135 libier

• Tak to je krásná cena! Objednávala sis je sama? Mělas nějaké zvláštní požadavky? 😎 No to z tebe musím vytáhnout, když už nám je nechceš ukázat 😃... Máš tam i tu vlečku?

• nebeth. hlavne ze ti jsou a ze se vnich citis dobre🙂 to je super cena. Nebeth, jak dlouho si cekala? uplne te chapu, ja bych snad ani nesla do prace 😃 😃 😃 Tesim se na fotku!

• ja som si ich objednavala asi dva dni po silvestri a prisli vcera vecer..takze dost kratko.. vlecku mam a paraaadnu.. specialne poziadavky som mala iba na to, aby sa dala vlecka vypnut, asap mi to spravil super na sukni vzadu mam slucku vobec nie je vidno a tesne pod zipsom gombik potiahnuty takou istou latkou ako saty

• nebeth: tak to je rychlovka 🙂 doufam, ze moje taky brzo dorazi!

• ale rozmyslam ze si dam na tu slucku vzadu tenku kremovu stuzku, aby som suknu mohla mat zavesenu aj na prste, uvidim ci nebude moc vidno

• sisa77: i ja 🙂... kdy jsi objednavala? ja presne pred tydnem.... to cekani je na tom vazne nejhorsi! Ale me to bude trvat asi dyl, mam troje saty na objednavce....

• selmi: ja taky minulou stredu 🙂 hergot ty ses rozjela 😃 Ja sem taky jak prdla, uz se mi o tom zda 😃 Jaky si objednavala?

• sisa77: ja mam ty co mam v albu napsane ze jsem je objednala (jsou to st. patrick) a jeste svoje populnocni/plesove fialove a pro svedkyni saticky.

• selmi: kraasa 🙂

• Sponzor fóra
  • Jéje, holky, já už se chci taky vdávat, se snad jdu proběhnout v plesovkách aspoň 😃, já se tak těším vždycky, až vám přijdou šatičky 😃.

• sisa77 : taky mas nadherne saticky...taky jsem moc koukala po tehle znacce...doufam ze ti dobre dopadnou!! Musis je pak taky nafotit!

• emmili : je to jak droga co??? taky porad sonduju co je tu noveho 🙂

• selmi: nafotim, teda jestli padnou, ale ja tomu nejak verim, mam to na snerovani tak snad 🙂 me rekli ze to potrva mesic, uuaaa to je doba 🙂

• Mně trvaly tři týdny přesně... Ale bez požadavků 😃. To bylo radosti, což teprve ze svatebních... Jinak pokud jste měřily přesně, tak budou tipťop 😉. Přesně na centimetr...

• jezismarja ja sem tak natesena po tom co tu pisete 😃 😃

• sisa: No na mě když vypadly z balíčku, tak jsem měla strašnou radost z té krásné barvy, krásnější zelenou jsem v životě neviděla - ale to u vás odpadá, máte buď bílé, nebo ivory 😃.

• ja mam bile pac sem se cmalicko bala tech odstinu, na obrazku to vypada malicko jinak a taky doplnky se mi shani lepe, ale puvodne sem chtela ivory. to verim. Me se snad rozkoci srdce radosti az balik prijde!!! 😎

• Holky, nesjou tyhle:
    http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=1913049&vReferer=%2Fphotos%2Fwera.g

a tyhle šatičky:
    http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=2262906&vReferer=%2Fphotos%2Fblondata.sestricka

skoro úplně stejné? Myslím, že jediný rozdíl je v tom, že ty "svatební" budou stát dvakrát tolik. Kamarádka má ty modré asi za 2500, takže bych šla spíš do nich v bílé 😃, kdybych nad nimi uvažovala.

• Jo tak ty první mají vlečku 🙂, jiné rozdíly jsem nenašla... Tipuju, že by je Číňánci ušili oboje stejně...

• emmili: Jo jo, jsou téměř stejné, akorát mají malinko jinak vykrojený výstřih 😉

• emmili: ty šatky jsou krásné, kdybych už neměla ty svoje, tak bych do nich šla. I když pořád ve mě hlodá červíček, jestli si nekoupit ještě jedny.. Radši už si ani neprohlížím stránky se svat. šatama..

• anoli85 pokud máš svatbu v červnu a budeš sledovat tuto debatu,tuším,že budeš mít od číňánka ještě jedny v záloze,kdyby ne svatební,tak nějaké popůlnoční🙂 to se prostě nedá 😃 😃

• no to se fakt asi neda....za ty penize...musela sem si k tomu pridat taky jeste plesove/populnocni abych treba pak nelitovala ze jsem to neudelala hned....

• holky a prodáváte svoje šatky šité na míru od číňánka nebo si je necháváte jako vzpomínku pro vnoučata? 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
     Svadobné a spoločenské šaty na mieru pre vás za ceny ,ktoré potešia.
    Splňte si svoj sen o dokonale krásnych svadobných šatách v svadobnom salóne Wedding Gallery. Teraz so ZĽAVOU až do 125€. Tešíme sa a Vás!
    E-SHOP svadobných šiat poskytuje príležitosť pre všetky nevesty ušiť si šaty svojich snov.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov