Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • Ne,mám objednané i šatky...🙂A přímo do šatů mi všijou tu tylovou spodnici,jak píše Káťa,je to nepřirozené s těma kruhama a já jako fotografka vím co to dělá... 😉

• vysly me i s postovnym a vakem na saty 4430... 😬 😃

• Kaczi,uzasna cena.... 🙂

• Sponzor fóra
  • adelii: jj, taky jsem rada...🙂)) v salonech chteli 6 tios. a vys a jeste bych si to neuzila, protoze bych se furt soustredila, aby se s nima neco nestalo atd., takhle muzu radit az do rana a kdyz to vydrzi, treba se jeste prodaji... 😉

• presne tak,preto chcem aj ja mat svoje,je to lepsie 😃

• Nebeth, čekám 😬😃...

Kači, jsou nádherný 😵.

• kaczka: šatičky jsou fakt mod nádherný a moc ti sluší 🙂

• Ahojky, poradíte mi šaty, aby zakryly nedostatky??? 🙂

• niki, jde o to, jaký nedostatky 😃, menší nedostatky zakryjou všechny korzetový 😃... 😎

• em:velký prsa, širší boky, to víš poporodní následky 🙂

• niki: ja bych si nedelala hlavu, ja mam velky prsa a boky bez porodu a korzet me tak pekne stahne, ze hned vypadam stihlejsi a boky jsou stejne pod sukni 😉

• niki: Tak to jsou náhodou ideální proporce do svatebních rób 😉 - jak píše sisa, šaty tě pěkně stáhnou a vytvarují a je mnohem lepší mít do šatů matroše víc, než málo 😉 😃.

• em:ty jsi kousek 😃 😃

• No faaaakt 😃. Se koukni: http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=1868119&vReferer=%2Fphotos%2Femmili
    Já jsem v reálu taková malá kulička, akorát teda ještě navrch plochá 😃, a ty šaty jsou nejlepší maskovací zařízení v dějinách 😃...

• Em:jenže ty máš tak o 4 veliokosti míň 😞

• Sponzor fóra
  • emi: 😃 😃 😃 ty ti ale dost seknou!!! ale jestli ty ses kulicka, tak ja sem ruzickova 😃

• niki: To si nemyslím, teda nejsem nějaký tank, ale patřím celý život mezi "těžší" půlku holek 😃 a tohle prostě dělají ty šaty... Dokonce mi většina byla velká 😬😃.

sisa: Ale fakt 😃.

• Teda ja mam normalne 42 ale v satech si pripadam jak hubenour 😃 😃 😃

• sisa: No vidíš 😃, já mám 40, ale jen protože jsem nahoře jako chlap 😃...

• 😃 no podle obrazku se mi to zda vse o.k. 😉

• no, tak já mám normálně vel.42, ale ten vršek 😬 85 DD-E 😐

• sisa: Joo, protože ty šaty jsou všecky v salonech nahoře hrozně tvrdé, vyztužené a úplně duté 😃. Zkoušela jsem si Jasmine a v těch jsem měla taky 80 DD 😃

• Holky, já taky měla strach, že budu vypadat v šatech hrozně, protože boky mám širší od přírody a prsa se mi po zhubnutí ztratily a v šatech to není vůbec znát. Normálně mívám velikost 40 a ve svatebním salónu mi řekli, že svatebky na mě tk velikost 36 - 38. A dokonce to v šatech vypadá, že mám i prsa, viz mé albu. A v ten den D máme být nejkrásnější a na nedostatky by nikdo koukat neměl 😉

• Jinka emmili moc ti to na maturiťáku slušelo.

• ruru, děkuju 🙂. No, myslím, Niki, že fakt není co řešit... Jen aby měly pevný vršek a neskákalo ti to tam 😃...

• ruru-máme stejnou velikost a skoro stejné šaty,já v salonech zkoušet nebyla,ale myslím si,že ten náš styl šatů rozšiřuje,nemyslíš?ale jsou krásný

• em:no právě, potřebuju, aby mě nahoře stáhly, jinak mi vypadnou 😃

• maginka: Jo šatičky máme skoro stejný, ale aspoň není vidět, jaký máme boky 😃 Teda já je trochu maskovat musím. Já v salónech byla, měla jsem vyhlídlé jiné šaty, ale srdíčkový výstřih na moje prsa nebyl, to jsem byla úplně plochá 😠 A stejně mi každý v tom salónu řekl něco jiného, ale když jsem měla na sobě podobné těm co mám, tak bylo jasno. A jestli rozšiřují...stejně máme spodničky a princezny dřív nosily jen takové sukně, a ty rozšiřovaly ještě víc.

• caute babky, neobjednavali ste nahodou niektora tieto saticky zo stranky landybridal.com?
    http://www.landybridal.com/Product/Pro3187.html
    velmi sa mi pacia, len neviem ako by to usili v tej Cine

• ruru-jj,souhlasím🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobný salón DIVA prináša exkluzívne svadobné a spoločenské šaty značiek Allure Bridals, Gabbiano, Tesoro Bridals a Cabotine.
    Najnovšie kolekcie svadobných šiat 2020, spoločenské šaty Sonia Peña i skvelé kolekcie svadobných topánok a doplnkov 2020 už v salóne!
     Svadobné a spoločenské šaty na mieru pre vás za ceny ,ktoré potešia.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov