Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • jednoduché málo zdobené hlavně levné 🙂

• tak mi to pošli na mail jaké myslíš a kouknu jestli takový naju

• Ach jo ach jo ach jo, to cekani je nejvic nejhorsi...ale oni ted stejne nesijou co?jak dlouho slavi ten novej rok?

• Sponzor fóra
  • selmice: přijímají objednávky, dotazy a tak ale nešijí, začnou ale už tenhle týden express šaty, co spěchají a tak

• co sem se docetla tak od 26.1.-9.2., tak doufam ze pak uz saty prijdou i kdyz je mam objednane teprve chvilku..

• tuli: no ofiko to mají takhle ale já se právě ptala a oni prý i kvůli menšímu dopadu krize, začnou makat dříve než v minulosti a tak a hlavně kvůli propadům měn, by se jim to nemuselo vyplatit, by dostali prachy v jiným kurzu než za jakou by je museli za měsíc šít víš

• nooo jenom at sijou, cim driv mi je usijou tim lip🙂))

• No jen at sijou to je fakt ale aby to neodflakli 🙂 to neee, sem si zas prohlizela album s uz usityma satama a zase jsem se uklidnila.... no ja zadny expres saty nemam a navic toho mam vic... oni nesili ted uz 2. tydny?

• madormi ty šatky jsou náááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááádherné!!!

• Páni, koukám, další šaty co se mi líbí ještě víc než originál 😎. Super!!!

• madormi: Kraaasne saty naozaj 🙂 Ja uz mam moje objednane a tiez sa neviem dockat, kedy pridu 😃

• Děkuji holky taky se mi líbíly když jsem je viděla před dvěmě měsící naposled 🙂 teď ještě musím vybrat pro holčiny malý dvoje šatky

• Ahoj holky, ja uz z toho cekani magorim 😃 Dneska se mi zdalo, ze posta prinesla balik a tam saty, dokonce dvoje ale ani jedny co jsem objednala, a dokonce mini 😃 😃

madormi: ty jsou kraaasnyyy!!! 🙂 Ja uz chci taky 🙂

• madormi: satky krasne, slusi ti... 😉

• madormi-krásné šaty a hlavně propracovaný korzet 🙂 sluší ti

• Sponzor fóra
  • madormi, tie saticky su uzasne. Straasne ti pristanu. Budes krasna nevesta. Juuj, baby, ja vam tak zavidim ze uz planujete. My sa budeme svadbovat az v juni 2010. Ale uz teraz mam hlavu plnu siat. Arti mi teraz objednavala jedny plesove, tak cakam a cakam, do dvoch tyzdnov by som ich mala mat doma 🙂 To mam taku malu nahradu ked este tie svadobne neobjednavam.

• Děkuji holky moc taky jsem z nich byla nadšená a stále jsem teda 🙂

• madormi: pridavam se k obdivovatelkam...myslim ze si i s temito saty pekne vyhral a zaslouzi si dalsi pochvalu! Chtělo by to ale ještě lepšejší fotky 😉

• dobre rano, potrebovala bych poradit, mam saty uzkeho strihu, mam je v albu a stale premylsim, jesti pod ne spodnicku nebo ne. Poradite mi? Nebo neni nutna? Urcite nechci kruhovou, to urcite ne.

• já bych tam asi žádnou nedávala, ale nevím...

• wendulla já už bych pod to nic nedávala,mají být splývavé jako na modelu a spodnice (i tylová bez obruče)by z toho udělala jiné šaty

• taky bych pod to uz nic nedavala....

• jeee, dekuju, taky jsem si to myslela, jenom jsem to potrebovala slyset, dekuju 😃 dekuju

• wendulla, teta mala velmi podobne saty na svadbe a tiez rozmyslala ci dat spodnicu alebo nie, nakoniec nedala a urobila dobre. Tie saticky boli krasne volne, splyvave a vyzerali uzasne.

• mima01: asi ano, mas pravdu, zadna spodnicka nebude, uz se tesim, az je privezu od svadleny 🙂

• wendulla: taky bych nedaval, takhle je to tak, jak to ma byt... 🙂

• wendulla: kdy to máte? já bych pod ní aspoň asi jednu až dvě vrstvy holka dala, protože jinak jak půjdeš a zafouká vítr, tak ti polezou šaty mezi nožky a budeš je mít neustále přilepený na nohou 😬 🤔 asi kvůli i focení bych dala 😐

• jo jinak holky, prosím, komu přišli šatičky, už, mohli bychom zase updatovat album hotových? ať se zase další můžou uklidnit tím, že uvidí jak se povedly 😃

• Arti: tam se muze pridavat do toho tveho alba nebo pak poslat na mail? ja bych taky rada videla vsecko zas pohromade.

• selmice: po zkušenosti s Caxou a zkopírovanou fotkou s mým nickem, můžu do toho hrabat jen já takže na mail, ale odkaz je furt stejný stejně jako nikomu nedávat, jen přese mne 😉

právě bych to chtěla teď doplnit něco mi poslali holky na mail, asi 2 ale nechci jim to kopírovat z alba bez jejich dovolení, ráda bych aby mi to dovolily nebo poslaly fotky na mail. Hodně holek se podle toho rozhoduje jestli do toho půjdou 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
     Svadobné a spoločenské šaty na mieru pre vás za ceny ,ktoré potešia.
    Na Váš veľký deň “D” Vám požičiame svadobné šaty svetoznámych a neprehliadnuteľných značiek MAGGIE SOTTERO a SOTERRO&MIDGLEY.
    Exkluzívnu a svetovo populárnu značku svadobných šiat MAGGIE SOTTERO a SOTTERO&MIDGLEY prináša svadobný salón DIAMOND už aj do Žiliny.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov