Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • jednoduché málo zdobené hlavně levné 🙂

• tak mi to pošli na mail jaké myslíš a kouknu jestli takový naju

• Ach jo ach jo ach jo, to cekani je nejvic nejhorsi...ale oni ted stejne nesijou co?jak dlouho slavi ten novej rok?

• Sponzor fóra
  • selmice: přijímají objednávky, dotazy a tak ale nešijí, začnou ale už tenhle týden express šaty, co spěchají a tak

• co sem se docetla tak od 26.1.-9.2., tak doufam ze pak uz saty prijdou i kdyz je mam objednane teprve chvilku..

• tuli: no ofiko to mají takhle ale já se právě ptala a oni prý i kvůli menšímu dopadu krize, začnou makat dříve než v minulosti a tak a hlavně kvůli propadům měn, by se jim to nemuselo vyplatit, by dostali prachy v jiným kurzu než za jakou by je museli za měsíc šít víš

• nooo jenom at sijou, cim driv mi je usijou tim lip🙂))

• No jen at sijou to je fakt ale aby to neodflakli 🙂 to neee, sem si zas prohlizela album s uz usityma satama a zase jsem se uklidnila.... no ja zadny expres saty nemam a navic toho mam vic... oni nesili ted uz 2. tydny?

• madormi ty šatky jsou náááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááádherné!!!

• Páni, koukám, další šaty co se mi líbí ještě víc než originál 😎. Super!!!

• madormi: Kraaasne saty naozaj 🙂 Ja uz mam moje objednane a tiez sa neviem dockat, kedy pridu 😃

• Děkuji holky taky se mi líbíly když jsem je viděla před dvěmě měsící naposled 🙂 teď ještě musím vybrat pro holčiny malý dvoje šatky

• Ahoj holky, ja uz z toho cekani magorim 😃 Dneska se mi zdalo, ze posta prinesla balik a tam saty, dokonce dvoje ale ani jedny co jsem objednala, a dokonce mini 😃 😃

madormi: ty jsou kraaasnyyy!!! 🙂 Ja uz chci taky 🙂

• madormi: satky krasne, slusi ti... 😉

• madormi-krásné šaty a hlavně propracovaný korzet 🙂 sluší ti

• Sponzor fóra
  • madormi, tie saticky su uzasne. Straasne ti pristanu. Budes krasna nevesta. Juuj, baby, ja vam tak zavidim ze uz planujete. My sa budeme svadbovat az v juni 2010. Ale uz teraz mam hlavu plnu siat. Arti mi teraz objednavala jedny plesove, tak cakam a cakam, do dvoch tyzdnov by som ich mala mat doma 🙂 To mam taku malu nahradu ked este tie svadobne neobjednavam.

• Děkuji holky moc taky jsem z nich byla nadšená a stále jsem teda 🙂

• madormi: pridavam se k obdivovatelkam...myslim ze si i s temito saty pekne vyhral a zaslouzi si dalsi pochvalu! Chtělo by to ale ještě lepšejší fotky 😉

• dobre rano, potrebovala bych poradit, mam saty uzkeho strihu, mam je v albu a stale premylsim, jesti pod ne spodnicku nebo ne. Poradite mi? Nebo neni nutna? Urcite nechci kruhovou, to urcite ne.

• já bych tam asi žádnou nedávala, ale nevím...

• wendulla já už bych pod to nic nedávala,mají být splývavé jako na modelu a spodnice (i tylová bez obruče)by z toho udělala jiné šaty

• taky bych pod to uz nic nedavala....

• jeee, dekuju, taky jsem si to myslela, jenom jsem to potrebovala slyset, dekuju 😃 dekuju

• wendulla, teta mala velmi podobne saty na svadbe a tiez rozmyslala ci dat spodnicu alebo nie, nakoniec nedala a urobila dobre. Tie saticky boli krasne volne, splyvave a vyzerali uzasne.

• mima01: asi ano, mas pravdu, zadna spodnicka nebude, uz se tesim, az je privezu od svadleny 🙂

• wendulla: taky bych nedaval, takhle je to tak, jak to ma byt... 🙂

• wendulla: kdy to máte? já bych pod ní aspoň asi jednu až dvě vrstvy holka dala, protože jinak jak půjdeš a zafouká vítr, tak ti polezou šaty mezi nožky a budeš je mít neustále přilepený na nohou 😬 🤔 asi kvůli i focení bych dala 😐

• jo jinak holky, prosím, komu přišli šatičky, už, mohli bychom zase updatovat album hotových? ať se zase další můžou uklidnit tím, že uvidí jak se povedly 😃

• Arti: tam se muze pridavat do toho tveho alba nebo pak poslat na mail? ja bych taky rada videla vsecko zas pohromade.

• selmice: po zkušenosti s Caxou a zkopírovanou fotkou s mým nickem, můžu do toho hrabat jen já takže na mail, ale odkaz je furt stejný stejně jako nikomu nedávat, jen přese mne 😉

právě bych to chtěla teď doplnit něco mi poslali holky na mail, asi 2 ale nechci jim to kopírovat z alba bez jejich dovolení, ráda bych aby mi to dovolily nebo poslaly fotky na mail. Hodně holek se podle toho rozhoduje jestli do toho půjdou 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Požičovňa svadobných a spoločenských šiat
    Milé nevesty,
    čaká na Vás veľký výpredaj svadobných šiat ! Ceny od 80€
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov