Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • Adel: Šije je na míru, takže klidně i menší, když ušije i na družičky 🙂.

• emm a budes si je taky objednavat tam? ja to totiz vubec neumim a ani nevim, jak bych to delala 😃 navic neumim anglicky ani slovo... tak se tohotrochu bojim.
    Kolik tam cca ty saty stoji?

• Adel: Já šaty zatím nepotřebuju 😃. Ale mám ty plesovky odtamtud... Popros Artichoke, snad tě neodmítne s radama 😬, když už pomohla tolika holčinám 😵. Šaty tam jsou kolem 5000 asi, podle toho, co chceš za látky a požadavky 🙂. Může to být asi i míň, i když nevím jak teď když padá koruna 😐 .

• Sponzor fóra
  • Ahoj holky, tak se přidávám k čekatelkám na šaty 😉
    Neskutečně se těším a jsem zvědavá jak dopadnou, ale věřim, že budou krásný

• emmili: nepotřebuju, nepotřebuju, to neva 😃 😬 bych si nejraději objednala i sama pro sebe ještě nějaký svatební i když svatba už byla 😃

anyma: určitě budou 😵

adelka: jestli chceš s něčím poradit tak mi napiš do IP, sice ted trochu nestíhám v práci ale snažím se postupně odpovídat jak mám čas 😉

• holky prosim vas kolik stoji cca ten "prevoz satu". Kdyz napr. stoji saty v prepoctu 3500 kolik asi tak zaplatim v realu?

• adelka: nevím co myslíš převoz šatů...poštovné se pohybuje okolo 1500- 2000 cca

• jj, presne to jsem myslela 🙂

• Arti: 😃 Já bych taky klidně kupovala šaty jen tak na pomazlení 😃. No s trochou štěstí tě budu taky za rok touhle dobou prosit o šaty 😬😃...

• artichoke: prosim te kdybych si objednala vice satu platila bych postovne jen jednou, nebo za kazde?

• adel: nebudeš platit za každé, nějaký průměr ne jako za jedny ale ne jak za patere třeba

• holky máte nějaký tip na šaty, které bych měla kamarádce na svatbu a zároveň jako popůlnoční? /respektive na svatebni večeři ve 2/ něco lehčího, romantického. Nějak jsem se dívala a nic mě nezaujalo.

• haklina: to je dost těžké takhle radit, nevíme na jakou postavu, nic, to si asi budeš muset fakt vybrat sama 😬

• Ahojky já si z http://www.landybridal.com vybrala šaty a jak mám pokračovat, když si je chci objednat?
    Děkuji
    Jana

• janave: no rozmyslet si jestli ti stačí normální kvalita, nebo jestli je pak budeš chtít prodat a mít lepší kvalitu, pak umět anglicky aby sis dokázala říct jak ty šaty chceš, materiály atd, a pak mít jak zaplatit to znamená moci platit v zahraničí a mít registrovaný a verifikovaný paypal

• Sponzor fóra
  • ahojky, tak jsem se rozhodla nechat si taky ušít šatičky, jen nevím jak asap zvládne ty, co mám v albu... Nenechaly jste si některá šít podobné? Moje favoritky jsou ty poslední, originál má opravdu pevný korzet a hezky tvaruje postavu... uvažuju ještě nad těma předposledníma. Dají se šaty objednat přímo přes ebay, když je nemá právě v nabídce? Můžu mít jistotu, když si je objednám přímo od něj?

• e.vik: tyhle uplně v pohodě, nejsou složitý 😉

• arti: nic, neozvali sa? Ak maju prist saticky do 15, tak uz by teoreticky mohli byt na ceste, ze? 🤔

• zatím nic, ale šaty sem jdou i 3 dny, průměrně tak 4 protože jdou kurýrem ne neomální poštou, takže ještě mají čas

• jinak holky, kdo přemýšlí koupit si šaty, tak objednat co nejdřív, psali mi od asapa že budou muset razantně zvýšit ceny takže kdo to chce stihnout za levno tak je nejvyšší čas. Pak bude rozdíl o 1000 - 2000 kč 😬 😒

• arti: a už víš něco o těch šatičkách, jak jsem ti posílala v meiliku, jaká by teda byla cena?

• ruru: jj, už sem ti to psala 😬 🤔

• Tak mě zas nic nepřišlo 😞

• arti fakt? tak to rychle musím vybrat nějaké na převlečení co 🙂

• arti: takze v priebehu buduceho tyzdna by mali dorazit? Juchuuu...inak, prepac ze som taka otravna, len sa ich uz neviem dockat. Bozinku, co ja budem robit, ked mi pojdu svadobne. Asi sa zblaznim...

• mima: no raději sem jim napsala znova, tak mi snad odpoví, oni toho asi mají hodně

• arti: dakujem moc. Ty si fakt take zlaticko nase. Tak ked budes nieco vediet nove, tak mi daj prosim vediet. Ja uz som aj tetu krajcirku zalarmovala v stave nudze, chi

• Ahojte, ja som pisala asapovi ohladne jednych siat co na landybridal stoja 258 euro.
    tiez som k nim chcela kruh a tak som sa este pytala kolko ma to spolu vyjde s postovnym.
    tak mi odpisal ze s postal fee bude cena 190 GBP.
    takze ma to potesilo ze taka dobra cena, ale chcem sa este opytat vas, ci to je uz s konecnym postovnym alebo tam budem este nieco priplacat?

• měla by si to mít i s poštovným ale připlatit si z kvalitu doporučuju.

• artichoke a ako to mam urobit aby som si priplatila za kvalitu?
    chcela by som tie saty ktore mam v albume hned ako prve

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Splňte si svoj sen o dokonale krásnych svadobných šatách v svadobnom salóne Wedding Gallery. Teraz so ZĽAVOU až do 125€. Tešíme sa a Vás!
    Najnovšie kolekcie svadobných šiat 2020, spoločenské šaty Sonia Peña i skvelé kolekcie svadobných topánok a doplnkov 2020 už v salóne!
    Velkoobchodní a maloobchodní prodej svatebních šatů EMMI MARIAGE a svatebních doplňků CAMELLA.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov