Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • dani: no říct si o lepší materiály šití a podobně do objednávky víš a u těhle to bude chtít, sou pracné a mají oooobr vlečku s tím počítej

• arti: uuf... je to vazne taka obrovska vlecka? mne az taka nepripada ale necham si poradit radsej.
    myslis ze sa ta vlecka da odopnut? lebo zasa by som ju nechcela mat cely cas na pritaz.
    no a mne sa zdali tie saty jednoduche.
    a prosim ta mohla by si mi poradit ako by som mu to mala napisat.aby to pochopil-aby to bolo v anglictine dobre sformulovane?

• no jsou oooobr, tady to není tak vidět, napiš si o připnutí vlečky a tak 😉

• Sponzor fóra
  • Artichoke: nevis kdy si tak planuji to zdrazeni?
    Tak premyslim, ze asi uz nestihnu vyzkouset saty v salonech 🙂

• adel: předpokládám že do konce února určitě, zdražují všude

• Holky myslite ze si ty satky mam objednat ted, kdyz mame svatbu az v rijnu? Pritel se na to nejak netvaril...

• adelka: ja mam saty objednany od 7.1. a svatbu mam 19.9., pritel taky rikal ze silim ale nakonec se s tim smiril ze mu nedam pokoj dokud nebudu mit saty🙂

• adelka-já mám šaty doma od prázdnin🙂

• Tulikiss kdy ti maji saticky prijit? Ktere sis nakonec objednala? Ja porad Nevim, jsem drobna a mam mala prsa, tak nevim, jaky typ saticek, zkousela jsem si korzeove bez raminek (zatim dvoje) a nebyly spatne, ale bojim se, ze mi ten korzet nebude mit co drzet...

• arti,jak se prosím řekne angl. vlečka...nějak to nikde nemůžu najit😞( díky moc

• macinka: je to "train" 😉

• děkuji🙂)

• Holky prosím vás, co v tabulce velikostí znamená "rise" ? Angličtina není moje silná stránka 😃

• smilena: máš odkaz na tu tabulku? Není to nic co by se tam psalo normálně...

• http://kozy.foryoubetter.com/sizetable.htm#soaker  😉 ony to totiž nejsou šaty....napadlo mne se tady zeptat, jste tady takový ostřílený angličtinářky 😬

• Sponzor fóra
  • smilena, je to americka ang. low rise jsou bokovky, jsou to boky, Je to slang tak proto jsi to asi nenasla ve slovniku

• Jé tak to moc děkujuůůů 🙂

• Ahoj Arti 🙂 náhodou nevíš jestli ty moje šatičky budou do 20.2. ? děkuji moc

• adelka: s malyma prsama mam stejnej problem..nakonec sem volila tyhle
    http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=1985434&vReferer=%2Fphotos%2Ftulikiss
    jenom jeste s lehkou vleckou..
    myslim ze tenhle strih by ti mohl drzet, aspon me teda nic nesjizdelo a hlavne to zdobeni pridalo na velikosti🙂
    a kdy prijdou, to bych taky rada vedela, arti ale psala ze mozna az na zacatku brezna, ale do ty doby se z toho asi zblaznim🙂

• kacca7: nevim nic, - zjistim nebo se o to aspon pokusim 🙂

• arti dekuji moc 🙂

• ahojte kocky o akej stranke so satami sa bavite? viem ze ich je viac.. poslite nejaky kontakt na IP diky

• disco: máš adre v IP

• Arti? Už přišlo IP? 😬

• jj, už máš i odpovězeno 😉

• Díky, ty tu nebýt, tak se půlka beremka nevdá 😃.

• jj, em ma pravdu, dekujeme artichoke 😵

• Holky, objednavate si se saty zaroven i doplnky jako je spodnicka a vak na saty?

• Všechno to co jsem naschromáždila během asi 2 měsíců prolézaní internetu a shánění těch pravých a nejúžasnějších šatů jsem dala do jednoho alba. Snad poslouží jako inspirace pro další nerozhodné nevěsty...kopírování povoleno 🙂 já stejně ani jedny nefotila 🙂

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=288248 

a ne že mě začnou ty co už mají šaty vybrané proklínat 😃

• Artichoke, poslala jsem ti IP, mohla bys mi prosím pomoci? Děkujuuuu moc. 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobný salón DIVA prináša exkluzívne svadobné a spoločenské šaty značiek Allure Bridals, Gabbiano, Tesoro Bridals a Cabotine.
    Agatha Gallery
    Nové Zámky
    Svadobné a spoločenské šaty a ostatné oblečenie, obuv, šperky, doplnky.
    Ponúkame exkluzívne kolekcie známych svetových značiek svadobných a spoločenských šiat!
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov