Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • Ahojky, poraďte mi stránky s popůlnočními šaty od Asapa nebo jiné.Díky 🙂

• Ahojky, moooc všem děkuji za rady. Tak jsem mrkla na ten odkaz od arti a jsem unešena🙂 Tak sbad se ještě zadaří a do toho 28.3. mi půjdou objednat🙂 Nevíte prosím některá, jak dlouhá je čekačka? Děkujiiiii 😉

• ahojte, ja som už absolvovala skúšanie šiat v niekoľkých salónoch, zatiaľ u mňa vedie model Pronovias Nectar, sú nááádherné.. ale nedalo sa tam fotiť..neviete poradiť, či ich šije aj asap? na stránke landybridal som ich nenašla..ďakujem!

• Sponzor fóra
  • Ahoj Arti, chcela by som ta poprosit o adresu, kde su fotecky siat od Asapa. Uz dlho som pokukovala po tychto strankach, ale az od Valentina mam skutocny dovod 😉 prosiiiiiiiiiiim... 🙂

• tady je odkaz: http://www.landybridal.com/index.html
    Ja mam od asapa svatebni saty a jsem hrozne spokojena. Jen mi je udelal silene dlouhe, takze mi je kamaradka musi zkracovat. Ale jinak jsou nadherne. Domluva s nim byla super a usiti bylo velice rychle. Musim fakt pochvalit. 😵

• zeuwicka: ja jsem na saty cekala 6 tydnu. Da se s nim domluvit, ze to potrebujes do urciteho terminu. Nez si je objednas, tak se zeptej, jestli je mozne je do toho terminu udelat a poslat. Radsi ale par dni jeste uber-pro jistotu, at mas rezervu. 😉

• holky, muzete mi pisnout do IP, na kolik tak vam satky vyjdou? diky 🙂

• luca83: a nemohla by si poslat fotku svojich siat na ip? tie co ti uz prisli nie na modelke

• sakroviste: neznám bohužel

nikita007: ten odkaz je tu na stránkách snad 1000x 😬 🤔

zeuwicka: 28.3??? no tak to je i bych řekla pozdě docela, musela by sis připlatit express

myska7: šije ale chce si to připlatit za materiál, výšivky a mít dobře propracovanou objednávku

trinity: písni mi do IP prosím pak ti ho pošlu

luca83: nechceš je přidat do alba? jsme tam skoro všechny co máme od asapa, jako tak trochu poděkování doufám že se tady mohly holky inspirovat a tak 😬 🤔

pipa: je to podle náročnosti šatů, déllky vlečky a materiálu v základní ceně jsou cca. od 3500 - 7000 ale šaty podle toho taky vypadají - jen pošta je 1500 v této ceně...takže je lepší si připlatit za materiály a nejlépe si říct jaké látky a jaké kvality ty látky - v té vyšší kvalitě opět podle náročnosti od cca. 4900 - 9000

• Jinak holky, zdražování už u Asapa pomalu začlo, takže kdo váhá tak rychle, už ted mi nový šaty počítá tak o 1000 až 1500 víc 😐

• Arti: jak si to poznala? Objednavala si nějaký stejný jak dřív?

• jj, objednávala sem stejný co v lednu a už chtějí o 50 dolarů víc a byly oboje v lepší kvalitě ale jinak beze změn 😬

• uff uff to jsem rada ze jsem to stihla v lednu 🙂 Krize je sviňa.

• jj, a bude to horší, dolar prý bude až na 27 Kč a do toho se má zdražit služby a i produkty až o 30% to bude masakr.

• artichoke:
    chtěla bych se tě zeptat, ty zproastředkováváš prodej od asapa?

• Sponzor fóra
  • michaela: nezprostředkovávám, když někdo chce poradit anebo si netroufá objednat, že něčemu nerozumí nebo neumí anglicky, nebo nemá jak zaplatit tak když máš čas tak objednám. Přece jen vím co a jak už 😉

• Arti, tak to jsem rada, ze jsem si je objednala vcas, davat o litr vic by se mi moc nechtelo 😒

• dolar 27 jeeee, to si necham libit, podle bilanci by mel prekrocit 30 kc za 8 mesicu, pro me super pro vas ne, tak supky objednavejte, dnes je 23.5Kc v cervenci 2008 byl13.5.... 😐

• Holky, ja bohuzel saty nemam vyfocene a jsem ted v zahranici a prijedu az tyden pred svatbou. Ale pak dam svatebni fotky, slibuju. Ja jsem je ukazovala kamaradce, co ma svatebni salon a byla nadsena. Rikala, ze je to velice kvalitne usite a opravdu mi sednou super. Az na tu delku... Ale ta se da nastesti spravit. A me vysly na 2300 Kč i s postovnym. Ale objednavala jsem v zari-to mel o hodne nizsi ceny nez ted.

• arti : zdrazuje jen asap nebo vsechny ty cinske dilnicky?

• janka: předpokládám že všichni, za prvé leze kurz nahoru, za druhé se musí uživit v krizi

• Ahoj holky, jake mate prosim zkusenosti s ebridalstore? Vybrala jsem si asi docela netradicni saty, Millybridal psal, ze takovou latku nema, Asap ze mi usije podobne saty za 250 eur i s postovnym a ebridal za 210 dolaru s postovnym. Vyhoda toho ebridalu mi prijde, ze zaplatim 80 dolaru zalohu a pak mi poslou fotku hotovych satu a kdyztak si je nemusim koupit kdyz se mi nebudou zdat. No fakt nevim. Saty mam v albu. Budu rada za vase nazory. Diky 🙂

• Jsou to ty co mas v albu?

• kacu: no nevim za 210 dolarů z čehož je 70 dolarů pošta tudíž za 140 dolarů i s poštou nevim jestli to bude přesně to ono, a fakt kvalitní látky 😬

• jo, ty co jsou v albu...

myslis teda, ze na ty latky se muzu u asapa spolehnout vic?

• Jo a Arti, vyžádání fotky ušitých šatů před odeslnáním asi taky není standartní u Asapa co? Ale číslo balíku pošlou ne?

• selmice : ne standart to není a při tom objemu to i chápu 😵

• a to cislo baliku na sledovani jak putuje?

• artichoke:
    nemohla by jsi mi prosím poslat srovnání šatů ušitých od asapa z originály?
    adresa Bartosikova.Michaela@seznam.cz
    Děkuji předem mooooc

• Díky Arti ode dneška patřím mezi čekatelky na šaty od Asapa 😉 Děkuju, Arti!

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné, spoločenské a detské modely na mieru za výhodnejšie ceny ako požičovné:
    - 5 katalógov svadobných šiat
    - šaty podľa Vašeho vlastného zadania
    Na Váš veľký deň “D” Vám požičiame svadobné šaty svetoznámych a neprehliadnuteľných značiek MAGGIE SOTTERO a SOTERRO&MIDGLEY.
    Exkluzívnu a svetovo populárnu značku svadobných šiat MAGGIE SOTTERO a SOTTERO&MIDGLEY prináša svadobný salón DIAMOND už aj do Žiliny.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov