Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • holky, ja myslim, ze priplaceni za latku je zbytecne. Kdyz jsem si objednavala saty ja, tak mi asap napsal, ze tyto saty se siji z jednoho materialu a ze kvalitnejsi mi nabidnout nemuze. A to jsem mu napsala, ze klidne priplatim. A pritom ty saty jsem vyhrala v drazbe a vysly me na 2300 Kč s postovnym! Takze treba 6 tisic bych za ne opravdu nedala. Kdyz mi prisly, mela jsem strach co a jak. Ale krome delky mi sedly perfektne. Musi se trosicku zkratit. Divala se na ne kamaradka, co ma svatebni salon a rikala, ze je to opravdu velice kvalitni prace i material.

• holky, pokud by jste nektera potrebovala pomoct s objednavkou satu a Arti tady nebyla nebo cokoliv, klidne se ozvete. Rada pomuzu. Je pravda, ze Asap ted dost podrazil, ja si saty objednavala v listopadu a od te doby jsou ty ceny jine. Ale 6 tisic se mi zda opravdu hodne. 😐

• Lůco, já jsem dala za šaty přes 6000,- ještě než se zdražovalo a i tak mi přišla ta cena super, když bych za půjčení dala stejně a možná i víc. 😉

• Sponzor fóra
  • jenze v pujceni mas i spodnicku, doplnky apod. Ono asi jak kde. U nas se pohybuje pujceni satu se vsim vsudy kolem 7-8 tisic. Pokud to neni uplna novinka. Ale kamoska, ktera je z jineho kraje, si pujci saty u nich s prehledem se vsim vsudy za 6 tisic-a je to treba lonsky model, takze zadna stara moda...

• Ale samozrejme je to vec nazoru a financi. Nikomu neberu, kdyz chce drazsi saty. Ja jsem jen chtela rict,ze se daji sehnat i levne saty a stejne kvalitni. Neverila bych tomu, ale kdyz mi to potvrdi clovek, ktery ma svatebni salon a driv saty sama sila, tak si myslim, ze na tom neco bude.

• Kazdopadne pokud nekdo bude potrebovat jakoukoliv pomoc, tak se ozvete. Rada pomuzu. 😉

• Taky jsem původně uvažovala, že si šaty nechám ušít u asapa, ale nakonec ne.
    A proč? Budu je mít půjčené včetně závoje, spodnice a pelerínky za 3800Kč. V Praze. Tak asi tak... 😎

• uka 🙂

• Tak je dej do albumu, to se rada mrknu. To je neuveritelna cena! Mas tam nejake zname nebo to je normalni cena?? 😕

• luca83: normální cena. Nejsou to žádné LaSposy nebo StPatrick či jak se všichni ti dezyjnéři jmenujou.. do alba je dát nemůžu, je to tajemství.. ale můžu vám poslat odkaz do IP, ok?

• arti nebo kdo mate zkusenosti s asapem - mela bych na ty saty co mam v albu vznest nejake specialni pozadavky (na druh latky, pocet vrstev, ...), klast na neco duraz nebo neco podobneho aby vysledek byl co nejpodobnejsi nebo ho to proste mam nechat usit?

• Ahoj holky,

může mi někdo vysvětlit co to je ten asap? 😞

• kvakrbyl: čínský výrobce svatebních šatů podle předlohy (někdo by řekl plagiátor) 😃

• omca.. a mají nějaké int.stránky? Nebo jen někam pošlu fotku,míry a čekám 😮

• kvakr: prodávají buď přes ebay (najdi si ho podle prodejců) nebo www stránky landybridal.

• Sponzor fóra
  • Omca pošleš mi taky odkaz do IP? Je to supr cena, také jsem mohla mít možnost si vypůjčit štay levně, cca kolem 3500,- ale tedy ne z Prahy. Moc se mi ale žádné nelíbili, tak jsem si objednala a rozhodně nelituji. Klidně bych do toho šla znovu.

Lůco ta cena je i se spodničkou 😉

• IP rozeslany 😉

• Ahoj holky,jelikoz cekam taky na saty od Asapa pridavam svou trosku do mlyna. Ja jsem urcite pro priplatit si. Chtela jsem vypiplanou vysivku,nic forovyho,nelesknouci se material - taft, vsitou spodnicku a kdovi co jeste a vyjdou me na 6700. V Plzni by mi za to pujcili saty,ktery se mi nelibily a takhle je muzu po svatbe prodat. Toho,ze nebudou sedet se nebojim, objednavam je s predstihem,abych je mohla pripadne poupravit. Takze tak za me 🙂

• plagiátor bych nazvala kdyby tam všívali cedulky, že je to maggie sottero a podobně, takhle mi to příjde až moc silný slovo

jinak ten salon omco, tak tu kupoval od holek šaty, takže je máš stejně od číňánků tipuji, proto je ta cena tak levná 😉 🙂

• Om, šatičky jsou hezký 😉

• om:já nic nemám 😞

• anyma furt sem přemýšlela proč máš v ikonce prasečí hlavu a až teď sem si všimla že to jsou záda, 😮 😬 soooorrryyy 😬 😃 😃

• kaucu: připlatit, připlatit a zase připlatit, na těhle obzvlášť!! jsou pracný a začínají a končí u materiálu 😴

• arti: když u šatů v popisu napíše: Brand:maggiesottero
    tak to podle mě plagiátorství je 😉
    A ten salon - všechny šaty, co jsem si u nich zkoušela měly visačku Romantica s českýma popiskama...

• Arti, ty ses zvire, praseci hlavu, tak to jsi me dostala🙂 hehehe

• holky, Romantica se taky šije v Číně 😉
    a není to taky trochu tak, že pár dní v týdnu šijí v továrnách výrobci s trademark a ostatní dny tam šijí číňani dle jejich návrhů 😉

• pipa: samozřejmě... v pondělí šijou Hugo Bosse, v úterý Addidas, ve středu Maggie Sotter, čtvrtek-pátek pro ebay a o víkendu Romanticu a Nike 😃
    schválně kdo si teď projde oblečení, co má zrovna na sobě a může odpřisáhnout, že žádný kus nepochází z číny, thajska, malajsie nebo bangladéše? 😎

• holt jsou nejlevnější. ale i šikovní, když u nich šije i La Sposa 🙂

• jsou mooooc sikovni, to musim jedine potvrdit!! 😵

• holky mam prosbu..porad vaham se setami a uz jsem nestastna, kazdou chvili se mi libi jine,vyzkousela jsem jich nespocet,uvazovala o usiti.Ty v mem albu jsou favority..byla jsem do nich zamilovana, i kdyz puvodni predstava byly krajky, velka sukne..tyto se mi zdaly takove krasne elegantni jemne..puůka lidi rika ze jsou super a slusi umi..pulka ze jsou az oc jednoduche..tak se trapim..prosim povezte mi sve nazory

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobný salón DIVA prináša exkluzívne svadobné a spoločenské šaty značiek Allure Bridals, Gabbiano, Tesoro Bridals a Cabotine.
    Agatha Gallery
    Nové Zámky
    Svadobné a spoločenské šaty a ostatné oblečenie, obuv, šperky, doplnky.
    Radi Vás privítame v Bratislave na Tomášikovej ulici č.5 v Ružinove.
    Na telefónnom čísle 0917583589 si jednoducho dojednajte termín
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov