Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • klarinetka: tam bych se bála té krajky, je jí hrozně moc a nevím nevím, Arti ti k tomu určitě napíše víc....

• Ahoj holky,
    tak jsem přečetla docela velkou část této diskuze - celou ne, jsou toho fakt mraky 🙂 - a čím dál víc přemýšlím o tom, že si šaty od Asapa nechám taky ušít 🙂
    Už jsem i kontaktovala Arti, ale pořád váhám... mám už zarezervované šaty v půjčovně a hlavně se obávám, aby všechno vyšlo tak jak má... Ale zas mě přesvědčuje to, kolik nevěst je tady se svými šaty spokojených.
    Je to dilema 😉

• ahoj vsetkym,

ja by som tiez chcela saty od asapa.....pekne odo mna...kedze ich potrebujem 2 krat..urcite sa mi to viac vyplati ich kupit ako 2 razy poziciavat...

bolo by mozne od niekoho dostat katalog....dakujem.
    sisa

• Sponzor fóra
  • Sisito, katalog žádný není, šatičky jsou na internetu - www.landybridal.com 😉

• klarinetka: nemám žádný "katalog" originálů a kopií ale jen fotky holek co si objednaly podle nějakých šatů svoje 😬 🤔 ani jedny nebyly objednávány jako kopie ale podle té fotky s tím že na řadě z nich je spousta změn, i třeba sukně od jiných šatů a podobně 😬

• klarinetka: jinak šatičky se mi tu nechtějí otevřít v práci, takže nejlepší bude když si je vložíš do alba

• janca123: katalog fakt není, bud se mrknout třeba na landybridal, to doporučuju jako něco jako katalog, je tam obsaženo asi nejvíc šatů od všech značek nebo brides.com tam je taky galerie

• Arti: jj 😉
    Sisito: prostě koukej po šatičkách všude možně a vybírej, co by se ti nejvíc líbilo, Asap šije i podle obrázku

• artichoke: rada bych tedy videla nejake srovnani saticku ve skutecnosti, a fotka zarazena do alba🙂 moc me zajima Tvuj nazor, diky

• janca123: landy som uz skoro cely prezrela...len neviem ako to presne do asap napisat aby to vyzeralo k svetu...
    aby to nevyzeralo nejak lacno...diky za radu...velmi mile
    super baby ste tu....

• Sisita: To ti asi nejlépe odpoví Artichoke, protože ta už u Asapa hodněkrát objednávala a má s tím zkušenost. Záleží na kolik máš šaty obtížné (třeba krajka je těžká)... Každopádně si u Asapa můžeš připlatit za lepší materiál a jiné detaily, aby šatičky vypadaly lépe.

• http://www.pronovias.com/pdf/pronovias653957.pdf

tieto su podla mna velmi pekne...co ty nato? vesticku by som chcela s dlhymi zvonovymi rukavmi...

arti som napisala...ale vyzera to tak ze je velmi zaneprazdnena..necham jej cas...do juna casu dost..

• mohol by aj mne niekto poslat fotku ako vyzeraju tak saty od asapa usite v skutocnosti...
    velmi budem vdacna...
    diky

• sisita: mě nic nepřišlo 😬 😠

nějak tu blbe IP tak když se chcete někdo na něco zeptat tak mi pište na artichoke@seznam.cz když mám čas tak odpovím, doporučím 🙂

• Sisita: ty budeš mít v svatbu v červnu? Tak to už bych asi s objednáním moc neotálela, já mám svatbu v červenci a už mám objednáno. Je lepší mít nějakou časovou rezervu, kdyby byly na šatičkách potřeba nějaké malé úpravy... 😉

• Sponzor fóra
  • no ja sa velmi nesilim...a pokial viem tak objednavka trva mesiac alebo sa mylim...??

• Sisita: záleží na tom, kolik toho máš - pokud chceš třeba i bolerko, tak to zase zabere víc času. Zhruba měsíc je na šití (ale asi v tom základu, bez vylepšení) a zhruba měsíc na cestu. Samo, že to může být dřív, ale taky to může trvat min. ty dva měsíce...

• sis: mne arti. objednavala satky v polovine unora sa rikala, ze dojdou v dubnu, takze 2 mesice pocitej urcite, muze se stat, ze ti nesedne delka, nebo sirka a bude potreba je poupravit.

• sisita: ja sem si nechala saty sit 7.1. tady v dobe kdy nebyl jeste naval a saty porad jeste nejsou...takze byt tebou uz moc nevaham at nemas pak nervy..

• tuli: prosim te kde jsi koupila ty boticky? Jsou uzasne 🙂

• Ahoj holky,kde je nejlepší výběr popůlnočních šatů?🙂...a mimochodem
    Arti:..nevíš v jakém zhruba cenovem rozmezi se pohybuji splyvave populnocni saty? a velka prosba..nemam paypall ani nic podobneho...myslis, ze by bylo v tvych silach mi pomoci s objednavkou?

• citam len pozitivne prispevky o asapovi....ale je tu aj niekto kto nebol az tak nadseny...??
    niektore saty som si pozrela v albumoch, ale nezdalo sa mi ze by saty az tak sedeli...aj napriek tomu ze miery sa posielaju a hlavne dlzka.

ma teda niekto aj ine skusenosti?
    skutocne fotky by ma velmi potesili...chcela by som si byt viac nez ista pred tym nez si objednam...
    diky

• sisita - co ja vim tak tu uz par holek nespokojenych bylo akorat ja si nepamatuju jmena 😐 proste zkus listovat touhle diskuzi (ja vim zeje toho hrozne moc) a myslim ze na nekterou narazis 😉

• Ahoj holky,
    tak ode dneška jsem také čekatelkou na šaty od asapa, i když mě to stálo hodně nervů to rozhodování (já, která nikdy nekupuju nic, co nevidím na vlastní oči 😬 ) a abych pravdu řekla, nebudu asi klidně spát, dokud nebudou doma 😃 😬 Rozhodla jsem se tak proto, že šaty, které chci, nejsou z žádné známé kolekce a šijí se v ČR za 26 000,-... takže tak. Pak dám vědět, jak jsem dopadla...

Jinak moc děkuji artichoke za ochotu a pomoc, za skvělou a rychlou komunikaci, no prostě jsem byla velice mile překvapená, kéž by bylo takových lidí více 🙂 A to ji znám jen podle toho růžového obrázku na beremese 😃

• Ahoj Marku!
    Tak přeci jenom si se rozhodla 😃 To je skvělý. A máš je v albu nebo ne? 😉

• ahoj blondata 😉 Ne, radši jsem je vymazala, bude to překvápko 😉 I když přítel je teda viděl, on je taková moje kamarádka a poradkyně, tak mi pomohl se rozhodnout 😃 😃

• sisita: hodně záleží na tom jak pečlivě se změříš, pokud si někdo přidává cm raději co kdyby pak mu nesednou, to je samozřejmý 😉

• marku škoda, škoda... 😞 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Splňte si svoj sen o dokonale krásnych svadobných šatách v svadobnom salóne Wedding Gallery. Teraz so ZĽAVOU až do 125€. Tešíme sa a Vás!
    renik5
    Stará Ľubovňa
    E-shop svadobných a spoločenských šiat a doplnkov
    Milé nevesty,
    čaká na Vás veľký výpredaj svadobných šiat ! Ceny od 80€
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov