Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • marku: tak super🙂) Já taky čekám a čekám... a jsem nervozní, mám noční můry... no, dokud je nebudu mít doma, tak se asi zblázním...

A Arti patří velký dík, za její trpělivost a ochotu 😉

• jojo, to měření byl děs...ani nevím jestli jsem vše změřila správně...ale zase, když se bude šněrovat, tak to snad sednout musí, ne... nebo se nechají upravit tady... 😉

• Sunny nás na měření byla celá banda 😃 Mamka, přítel a kámoška 😃 Všechno jsme raději přeměřovali a vyplatilo se to 😉 Žádná chybička 😉
    Jen jsem začala uvažovat o tom, jestli si nenechám trochu zkrátit vlčku 😉 Ta vlečka je suprová, jen nevím, jestli není zbytečně dlouhá 😐

• Sponzor fóra
  • jé, ahoj sunny, ty už máš taky objednáno??? odkdy???

Jinak holky měření - děs hrůza - prvně profesionální švadlena, ale já budu mít šaty střižené pod prsy, a ona mi to přestřižení měřila pořád moc dole, a já jsem nechtěla, aby mi ty prsa "visely" 😛 ale aby mi je ty šaty nadzvedly... takže potom přišla na řadu moje sestra - taky švadlena, ale nepraktikující 😃 ta mi to udělala podle mého přání ale pak ještě jednou mamka doma (zde musím vynechat jednu důležitou informaci, tu vám napíšu do IP 😉 no a dnes ráno já s přítelem - už jsem to radši poslala a musím to vypustit z hlavy, jinak se zblázním 😃

• sunny a který budeš mít, máš v albu? jo a ty máš šněrovačku, to by mělo být v poho, já nemám 😞

blondata: podle fotek ti sedí suprově, to máš pravdu 😉 A jinak vlečka - je nádherná, jak moc bys chtěla krátit?

• Markus to bude v pohodě 😉 Důležitá informace při měření? Hmmmm 😛 😃

• No, tak dobře, napíšu to sem, chtěla jsem do svatby zhubnout ještě 10 kg 😃

• Ahojte,tak ja som sa konecne dockala, dosli mi saty od Asapa,objednavala som si ich sama a tiez som uz mala strasne sny,kazdy den som na to myslela,prisli mi po mesiaci od objednania a som nadsena 😃 😃 mama sa strasne obavala a teraz je rada,ze som si ich kupila,fotecky este nemam moc dobre,lebo sa jej nechcelo ma poriadne snurovat,tak musim pockat na sestru a ta ma potom poriadne zasnuruje a vyfoti,no nejake fotky uz mam,ale az ked budu poriadne,tak ich poslem arti do albumu 😉 Ale inak Asapa odporucam,saty vyzeraju nadherne 🙂

• Třeba jenom o 30 cm...ale nevím.... Co myslíš? Díky za pochvalu 😉
    Markus a zhubneš? Já bych nezhubla ani omylem 😃

• blondata: No já nevím, zase když se to dá zapnout, stejně to při tancování zapneš, a na focení to bude nádhera taková vlečka. Ale zase já nevím, jak se v tom cítíš ty...

Jinak jo, to víš že zhubnu, 10 kg to asi nebude, ale 5 určitě 😉

• suzzane: těšíme se na fotky 😉

• Suzzanne: super zpráva pro nás čekatelky 😉 Jinak ty míry jsem se snažila dávat taky úplně přesně, ale mám je se sněrovačkou, takže se to případně upraví utažením 😉

• marku 😃 jo, a vypustit to z hlavy musíme, ale moc to nejde... já je mám objednáné nějak od 8.2. tuším... a vypustit to neumím... spíš přemýšlím, jestli jsem si neměla objednat jiné... 😐 ale co, už je to jedno, hlavně, že budu mít šaty a je to🙂)

• Když jsem se teď koukala na ty fotky, ona by šla asi blbě zkrátit, protože ty kanýry jdou z vlečky dopředu... Cejtím se s tou vlečkou hezky a sepnutá mi nijak nevadí, i když je fakt, že jak je seplá, stejně v zadu jsou šaty delší než ve předu, ale to se není čemu divit při tý dýlce 😃

• Blondata.sestricka: mě se Tvoje šatičky moc líbí a myslím, že ta vlečka je k nim tak akorát a kdybys chtěla ubrat, tak musíš po celém obvodu, jen vzadu by to nešlo. Ale fakt ti moc seknou 😉

• Sponzor fóra
  • No právě, že po celým obvodu, tím pádem by vypadaly ve předu hrozně blbě. Díky za rady, nechám jí takhle jak je 🙂

• sunny no už nepřemýšlej, rozhodla ses pro ně, tak to tak má být 😉 To už máš objednané dlouho, mně je arti bude objednávat tento týden... čítám tak dva měsíce... to budu měsíc před svatbou jak na trní 😛 Jinak se těším na fotečku, až budou...

blondata: no myslím, že to upravení by taky bylo docela složité... možná to radši nechat 😉

janco, a kdy ty čekáš šatky?

• jančo, taky budeš mít pěěěkně dlouhou vlečku 😉 Moc hezký šatičky- jednoduchý, jemný, krásný 😎

• Blondata.sestricka: není zač
    Markusko: moje šatičky jsou objednané 6 dní, takže se ještě načekám, jsem kousek za Sunny 😬 Navíc jsem chtěla i bolerko a závoj, takže je čekám někdy v půli dubna

• Blondata.sestricka: nebudu, budou bez ní, nějak jsem se na ni necítila, ale na jiných se mi to moc líbí. Jinak děkuju za pochvalu 😵

• Jé to je škoda 😞 Ale i bez ní, budou hezký 😉

• No doufám 😃

• Dakujem, inak moja vlecka je tiez velmi dlha a mama mi povedala nech si ju dam skratit,ale ja moc nechcem,lebo sa mi paci a prave tam na konci je krasne vysivana perlickami,a na fotkach by to mohlo naozaj pekne vyzerat,ale trosku sa bojim,aby sa mi moc nezaspinila ked s nou pojdem,ale asi si ju dam na prst,mam tam take uchytenie spravene

• tak markusko: ted sem se tedy upocená prokousala tvýma mírama a požadvkama 😴 😃 😃 nechci dnes žádnou objednávku už ani vidět 😃 😃

• a jejéj, tak ja miry radeji poslu az zitra, abych artichoke uz uplne neznicila, a mohly i ostatni nestastnice vyuzit jejich skvelych sluzeb. ale stejne uz ted dekuji.

• klarinetka: jen posílej ovšem dnes už nic nepřekládám 😃 už mám pomalu chuť psát i tady anglicky jak sem zblblá 😃

• artichoke: 😃 jej, já jsem to tušila...

• Mám pořád chuť si ten mail číst dokola, jestli jsem na něco nazapomněla.. a nejradši bych se šla ještě jednou přeměřit 😬 😬 ale radši na to kašlu, jinak začnu zmatkovat a pozměňovat 😦 😃

• markusko: tvoje pocity uplne chapu taky sem pak porad prochazela jestli sem na neco nezapomnela, dokonce sem se par dni po objednani v noci vzbudila s hruzou ze sem zapomnela napsat ze chci poutko na vlecku a musela sem se jit podivat do mejlu jestli to tam je psany...bylo to tam ale pritel me ma od ty doby za blazna protoze bylo asi pul ctvrty v noci 😃 😃
    ja cekam uz od 7.1. takze doufam ze moje utrpeni🙂 uz brzo skonci...

• holky nervujete se naprosto zbytečně, kdyby jste zapomněli třeba na poutko je to fakt prkotina, to si tam přišijete i samy. nenervujte se tak 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Radi Vás privítame v Bratislave na Tomášikovej ulici č.5 v Ružinove.
    Na telefónnom čísle 0917583589 si jednoducho dojednajte termín
    Milé nevesty,
    čaká na Vás veľký výpredaj svadobných šiat ! Ceny od 80€
    Splňte si svoj sen o dokonale krásnych svadobných šatách v svadobnom salóne Wedding Gallery. Teraz so ZĽAVOU až do 125€. Tešíme sa a Vás!
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov