Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • Proč všem Asap ušil delší a mně kratší, i když jsem si přihodila na podpatky 10cm? 😞 No teď už je to jako jedno 😬... Ale s 5kruhovou spodnicí teda fakt nepočítal 😠 .

• Nevíte někdo, za jak dlouho od objednání od asapa se ty šaty platí ?

• Kuratkol: Myslím, že pokud objednáš pře ebay, tak musíš provést platbu do 5 dnů

• Sponzor fóra
  • Ne přes ebay, ale přímo přes www.landybridal.com ?

• Holky jste některá z Opatovic nad Labem? Jestli jo, budou se vám posílat šatičky protože ted mi psali od asapa o radu jestli Opatovice nad Labem nemají ještě jiný název v angličtině či čínštině 😃 😃 že to chce DHL tak jestli někdo odtud čekáte, brzy se snad dočkáte

• kuratkol: ihned, jinak objednávku nepříjmou a nešijí do zaplacení plné částky šatů včetně poštovného

• ted by chtela byt kazda cekatelka z opatovic nad labem 😎

• selmice: no to je mi jasný

• arti:šije Asap i pro děti???Scháním pro malýho oblek (15.měs.) 🙂

• niki: na ebay najdeš už hotový nemá cenu to nechat šít na míru

• arti:tam jsem hledala a nenašla. Asi jsemslepá 😬

• art
    díky, nezlob se 😬

• v pohodě, stačí dát babyboy black suit - poradím stačí se zeptat 😉

• Našla jsem tam krásný, akorát nevím, jakou velikost. V červnu bude malýmu 1,5 roku. Tak jestli vybrat vel. 12-18 nebo 18-24 měs.??

• Sponzor fóra
  • no tak to bych brala 12-18 ne?

• artichoke: Objednávku jsem poslala, veškeré podmínky vyjednala už předevčírem, ale ještě po mě peníze nechtěli....

• kuratkol: no zadarmo ti je neušijí 😃 ty si je tam ale snad vybrala na té stránce a zaplatila ne? 😬 jestli ne, tak to máš blbý, musíš je nejdřív zaplatit a pak tě budou kontaktovat s dotazem na míry a podobně, je to jako by sis v jakémkoli obchodě online nevložila nic do košíku, nezaplatila ale poslala mail kam ti to mají poslat 😬 🤔

• Nene, já mám šaty, které v nabídce nemají. Poslala jsem jim fotky, na otázky jim odpověděla, poslali mi kalkulaci, ale nikde nebylo, že bych to měla platit. Nemůžu do košíku vložit šaty, které v nabídce nemají. Napsala jsem jim nick, který mám dle registrace, aby mi tak tu objednávku dali a mohla zaplatit, ale pořád nic. A po všech zaslaných údajích, mírách a fotkách mi už nic nenapsali, takže proto jsem se ptala na to, kdy se to platí.

• no tak to ti ještě pošlou fakturu

• Právě mi došly šatečkyyyy!!!🙂🙂🙂🙂

• Veroniccca: super! Kdy jsi objednávala? A budou fotečky?

• Budou,jen jsem sama doma,tak zatím mě nemá kdo oblect....🙂
    Zatim fotim detaily...🙂

Objednávalo se 17.ledna

• veru:Ty brďo, jsem zvědavá, taky se rozhoduji. Těším se, až uvidím tvé 😉

• Verunko ahojky, tak to je super,ze saticky uz dorazily, az hodis fotecky do albicka, tak rozvon, nevi,kdy tu budu,vis?🙂

• Veroniccca: Tak to teda přišly rychlostí blesku 😉 Těším se na fotky.

• Fotky jsou v albíčku č.II.Večer budou lepší,fotila jsem fakt narychlo...
    Ale oblékat se sama do šatů...Dá to zabrat...😃

• to je hrozný, pokud se chccete vyhnout padělkům tak pozor na svatební studio sen v plzni. ty vám slibí originály za které chtějí zaplati velké peníze a pak zjistíte, že jsou to je padělky😞

• Veru, nevydržela bych, taky jsem se šněrovala sama 😃...

• No mě povídej....Jsem se do toho soukala jak žížala v křečí😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Ponúkame exkluzívne kolekcie známych svetových značiek svadobných a spoločenských šiat!
    Exkluzívnu a svetovo populárnu značku svadobných šiat MAGGIE SOTTERO a SOTTERO&MIDGLEY prináša svadobný salón DIAMOND už aj do Žiliny.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov