Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • Proč všem Asap ušil delší a mně kratší, i když jsem si přihodila na podpatky 10cm? 😞 No teď už je to jako jedno 😬... Ale s 5kruhovou spodnicí teda fakt nepočítal 😠 .

• Nevíte někdo, za jak dlouho od objednání od asapa se ty šaty platí ?

• Kuratkol: Myslím, že pokud objednáš pře ebay, tak musíš provést platbu do 5 dnů

• Sponzor fóra
  • Ne přes ebay, ale přímo přes www.landybridal.com ?

• Holky jste některá z Opatovic nad Labem? Jestli jo, budou se vám posílat šatičky protože ted mi psali od asapa o radu jestli Opatovice nad Labem nemají ještě jiný název v angličtině či čínštině 😃 😃 že to chce DHL tak jestli někdo odtud čekáte, brzy se snad dočkáte

• kuratkol: ihned, jinak objednávku nepříjmou a nešijí do zaplacení plné částky šatů včetně poštovného

• ted by chtela byt kazda cekatelka z opatovic nad labem 😎

• selmice: no to je mi jasný

• arti:šije Asap i pro děti???Scháním pro malýho oblek (15.měs.) 🙂

• niki: na ebay najdeš už hotový nemá cenu to nechat šít na míru

• arti:tam jsem hledala a nenašla. Asi jsemslepá 😬

• art
    díky, nezlob se 😬

• v pohodě, stačí dát babyboy black suit - poradím stačí se zeptat 😉

• Našla jsem tam krásný, akorát nevím, jakou velikost. V červnu bude malýmu 1,5 roku. Tak jestli vybrat vel. 12-18 nebo 18-24 měs.??

• Sponzor fóra
  • no tak to bych brala 12-18 ne?

• artichoke: Objednávku jsem poslala, veškeré podmínky vyjednala už předevčírem, ale ještě po mě peníze nechtěli....

• kuratkol: no zadarmo ti je neušijí 😃 ty si je tam ale snad vybrala na té stránce a zaplatila ne? 😬 jestli ne, tak to máš blbý, musíš je nejdřív zaplatit a pak tě budou kontaktovat s dotazem na míry a podobně, je to jako by sis v jakémkoli obchodě online nevložila nic do košíku, nezaplatila ale poslala mail kam ti to mají poslat 😬 🤔

• Nene, já mám šaty, které v nabídce nemají. Poslala jsem jim fotky, na otázky jim odpověděla, poslali mi kalkulaci, ale nikde nebylo, že bych to měla platit. Nemůžu do košíku vložit šaty, které v nabídce nemají. Napsala jsem jim nick, který mám dle registrace, aby mi tak tu objednávku dali a mohla zaplatit, ale pořád nic. A po všech zaslaných údajích, mírách a fotkách mi už nic nenapsali, takže proto jsem se ptala na to, kdy se to platí.

• no tak to ti ještě pošlou fakturu

• Právě mi došly šatečkyyyy!!!🙂🙂🙂🙂

• Veroniccca: super! Kdy jsi objednávala? A budou fotečky?

• Budou,jen jsem sama doma,tak zatím mě nemá kdo oblect....🙂
    Zatim fotim detaily...🙂

Objednávalo se 17.ledna

• veru:Ty brďo, jsem zvědavá, taky se rozhoduji. Těším se, až uvidím tvé 😉

• Verunko ahojky, tak to je super,ze saticky uz dorazily, az hodis fotecky do albicka, tak rozvon, nevi,kdy tu budu,vis?🙂

• Veroniccca: Tak to teda přišly rychlostí blesku 😉 Těším se na fotky.

• Fotky jsou v albíčku č.II.Večer budou lepší,fotila jsem fakt narychlo...
    Ale oblékat se sama do šatů...Dá to zabrat...😃

• to je hrozný, pokud se chccete vyhnout padělkům tak pozor na svatební studio sen v plzni. ty vám slibí originály za které chtějí zaplati velké peníze a pak zjistíte, že jsou to je padělky😞

• Veru, nevydržela bych, taky jsem se šněrovala sama 😃...

• No mě povídej....Jsem se do toho soukala jak žížala v křečí😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
     Svadobné a spoločenské šaty na mieru pre vás za ceny ,ktoré potešia.
    Na Váš veľký deň “D” Vám požičiame svadobné šaty svetoznámych a neprehliadnuteľných značiek MAGGIE SOTTERO a SOTERRO&MIDGLEY.
    Svadobné, spoločenské a detské modely na mieru za výhodnejšie ceny ako požičovné:
    - 5 katalógov svadobných šiat
    - šaty podľa Vašeho vlastného zadania
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov