Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • veru : jsou nádherný a krásně sedí, teším se na celkove foto, cim dál víc me Asapek utvrzuje, ze umi, ja uz taky chci, aby prisly, pomalu uz nemuzu dospat 😞

• Veroniccca: Šaty vypadají moc krásně a je vidět, že ti ten vršek krásně sedí - super! 😵

• První pocit byl smíšený,tak rychle jsem se do toho balíku dostávala,že jsem se pořezala o nůžky...😃
    Kvalita je fakt super,myslím že od originálu jsou k nerozeznání,až na pár maličkostí....
    Asapa budu chválit do konce života!!!
    A kdo váhá,neváhej!!!Stojí to fakt za to čekání🙂

• Sponzor fóra
  • anyma: Já jsem nevěřila,když mi arti ve středu napsala,že šaty byly odeslány....A je pátek a jsou u mě doma....
    Arti z mojich otázek určitě nemohla.....😃Na zprávu že jsou šaty v Ostravě jsem dala dotaz a to už jsou šaty v ČR???
    Za což se jí omlouvám,měla to se mnou asi hodně těžké!...🙂

• Myslím, že to Arti všeobecně nemá lehké 😃😃😃. Je to zlato! 😃

• veru, krasne, fakt moc pekne 🙂 . Mne by mely satky prijit nekdy v dubnu, uz se nemuzu dockat 🙂

• Holky,nezávidím vám to čekání,ale teď už vím,že nervy jsou zbytečné...Šatkyj sou opravdu nad mé očekáváví....🙂

• veru: 😵 v pohodě, já se už musela smát sem uplně věděla jak musíš být mimo když se mě i ptáš jestli když jsou v ostravě jsou v čr 😃 😃 já si to zažila uplně stejně, když jsem je tenkrát rozbalovala tak sem měla tlak asi 200 na 200 uplně infarkt, tak mám radost že se líbí 😵

• artichoke
    mohla bych se zeptat, zda by jsi mi pomohla pokud bych chtěla šaty od asapa

• michaela: když mám čas tak klidně 😉

• potřebovala bych je v půlce května

• michaela: no tak to chce docela rychle objednat, napiš mi do IP, a dej mi tam odkaz jaké a mrknu na ně jestli je zvládnou

• arti:už napsali?? 😉

• niki: jj, mám tam hromadu cen, tak jak se zorientuju, tak pošlu do IP 😉

• arti:zlato 😉 🙂

• Sponzor fóra
  • veronicca: ty se mas, ja cekam od 7.1😞 a saticky jsou krasny uplne ti zavidim...

• babenky ako to robite, ja som im objednavku poslala pred dvoma dnami zatial sa mi nikto neozval... 😒 diky za rady

• tuli: ti je zaurguju 😠

• keby si bola taka zlata, ak chces tak ti poslem celu objednavku..mozno je chyba v objednavke...

• teda ak by si pomohla aj mne...sorry

• arti: dik

• arti: si andilek, doufam ze saty budou stat za to kdyz uz tak dlouho cekam🙂

• ahojky hoky nevite nejake stranky kde jsou levne saty

• sisi: není zač 😉

tuli: určitě, jak napíšou, dám vědět

kuratko: jde o to co považuješ za levné šaty 😬 🙂

• a nebo pucneni od nekoho nebo tak hlavne je potrebuji rychle nebo pujdu v kalhotech noo 😦

• kuratko: za jak dlouho je potřebuješ, v profilu máš rok 1999 to už vážně nestíháme 😃

• ahaa no na pristi tyden hruza faakt 🤔 😃

• holky, máte fotky šatů, které si necháváte šít u asapa?

• jo no tak to sis holka vzpoměla pozdě 😬 🤔 co že řešíš šaty teprve ted??? 😮

• noo je to svatba docela narychlo😞

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Agatha Gallery
    Nové Zámky
    Svadobné a spoločenské šaty a ostatné oblečenie, obuv, šperky, doplnky.
    spoločenské oblečenie
    renik5
    Stará Ľubovňa
    E-shop svadobných a spoločenských šiat a doplnkov