Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • kuratko: aha, škoda, člověk si to tak neužije, ale jistě máte důvod 🙂 když je to na rychlo tak bych ani šaty tak moc neřešila a koupila někde jednoduché bílé

• kuratko - nebo jestli chces velkou robu tak si proste saty vypujci....sice mas v pase olomouc ale pokud bys treba mela cestu do brna tak vim ze ve vankovce je obchod kde maji porad krasny roby (i bily sem tam videla) ceny cca 6tis.

• je to jen se svadkama takze nevim no hledam hledam a nebo kalhoty hmm??

• Sponzor fóra
  • kuratko - osobne sem proti kalhotam, kdyz chces jen neco normalniho co bys pak treba unosila tak si kup nejaky saticky 😉

• kuratko: urcite saty vdavas se prece jenom jednou(max. dvakrat, trikrat🙂) tak si to uzij byt jeden den za princeznu..

• Šaty jsou šaty 😉 , kalhoty bych taky nedoporučovala...

• Veronicca: Koukala jsem, že jste posunuli svatbu a už máš šaty doma 🙂, tak to nebudu až tak divná, když si je koupím taky teď 😬...

• Em:Svatba měla být letos v září,ale posunuli jsme to....A šatky už byly objednané😃😃
    Jinak mám další fotky,celé na mě.,....🙂Se mě chtělo brečet když sjem se viděla😃

• Ty jo no to je vlečka 😵. Já právě vím, že jste to měli mít už v září 🙂. No já chci objednat do 14 dnů a svatba bude až v květnu...

• Nevím ale co s tou spodnicí.....Nevíš kde sehnat??
    Mám ty šatky ještě tak s rezervou 5 cm....

• veru:měla jsem z květuše, jsou levný a pěkný 😉

• ahoj Veru, slysela jsem,ze z kvetuse se ty spodnicky moc pod svatebni satky nehodi, ze nevypadaji pekne, mne ji objednala arti spolecne se satkama 🙂
    ale abych ti pravdu rekla, ty satky jsou krasne i bez spodnicky 🙂 kdybys to nerekla ani by mi neprislo,ze ji nemas 🙂

• Veroniccca: na ebay je spousta druhů spodniček... 😉

• ebay neznám....Bohužel jsem v tomto antitalent....Psala mi holčina,že tam musím mít účet či co...Ach jo....:-/
    Oni spodnici mají všitou,ale je to na mě málo...😃

• Veru: No tak to ti bude stačit ta z Květuše, když už máš všitou 😉. I cenově jsou celkem dobré, na ebay to teď docela podražilo s tím kurzem 😛. Spodnici kterou já mám za 700 už tam pod 1000 neseženeš...

• Sponzor fóra
  • Další várka šatiček na cestě, koho jsou na cestě, máte to v mailu 😎

• a poslal mi to později, takže některé už jsou v praze 🙂

• juuuj arti 🙂 uz abys takovy mailik poslala i mne 🙂

• adel: ty si ještě počkáš, chotí ted holkám ze začátku - půlky ledna

• Jéé, už se těším na fotky 😵😵😵. Jsem si říkala kde to vázne 😃, když je tu tolik čekatelek 😃...

• ježiš, co to vidím chotí? místo chodí?? mě už hrabe asi 😒

• To je dobrý Arti, už mají šaty, tak se brzy můžou stát chotí, ne? 😉 😃

• arti: jojo, vim to. Jenze ten cas se tak tahne 🙂 ted jsem se divala do kalendare a zjistila jsem ze jsou objednane teprve 14 dnu 😒

• 😃 no tak nějak asi 😬

• jupi jupi jupi, je ze me asapova cekatelka na saty na ceste 😃 volejte slava a 5 dni se radujte 😉

• selmice: koukam ze mas z toho stejnou radost jako ja, akorad ted porad hypnotizuju stranky o pohybu zasilky, to ted budou dlouhy dny u pocitace🙂

• ja taky...ale ja to tam jeste nemam 😞 a ty?

• Hihi, to se mi líbí, jak jste nedočkavé 😃😃😃. Myslím, že to nebudou dlouhé dny, ne? Tipuju tak úterý 😃...

• Selmice, budeš k nim mít i ten závoj?

• Arti tipuje 4 dny +-, docela me to ted zajima esi to stihnou do patku....mam ples 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milé nevesty,
    čaká na Vás veľký výpredaj svadobných šiat ! Ceny od 80€
    Velkoobchodní a maloobchodní prodej svatebních šatů EMMI MARIAGE a svatebních doplňků CAMELLA.
    Svadobný salón DIVA prináša exkluzívne svadobné a spoločenské šaty značiek Allure Bridals, Gabbiano, Tesoro Bridals a Cabotine.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov