Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • ne zavoj mam zamluveny u jedne nevesty co se vdava v dubnu....4m, s krajkou.......proste mazec🙂

• holky ja budu napjate ocekavat s vama rada se pak kocham fotkama 😃 selmice - ty tvoje objednany satky sou dokonaly taky se mi hrozne libi tak sem zvedava jak je zvladne 😉

• no to jsem uplne hrozne moc zvedava jak to zvladl 😬 😬 😬 ted nejvic od objednani 😃

• Sponzor fóra
  • selmice: ja uz je tam mam jeste jsou porad v cine ale uz od vcera cestujou, ted zrovna od 6:00 nekam asi leti..

• jeee me uz taky asi leti 🙂

• emmili: vsak i do toho uterka to bude dlouhy🙂, kazdych 10 minut obnovuju okno..je to horsi nez kdyz sem cekala kdy je poslou..

• uz sem si stihla zajistit i profesionala co mi satky nafoti v atelieru 🙂

• 😃 😃 😃 😃 😃 😃 To bude mela, až jedný z vás přijdou o den dřív 😃😃😃

• jo jo to bude mazec....ale myslim ze me pozdej urcite..protoze esi sem to dobre pochopila tak balik jen prijali 🙂

• Holky já bych si představovala takovou:Nevíte kde sehnat???...Myslíte,že by byla v pohodě???
    http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=2453739&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

• Vero, tak tu asi na ebay, ale jestli už máš všitou, tak mi to přijde trochu zbytečný 🙂.

• Veru, nechces si treba jenom pujcit nejakuo v salonu? Vezmes satky a vyzkousis 🙂 myslim, ze kdybys je potom chtela prodat tak spodnicky se moc v salonech podle me neberou 🙂 jak chces 🙂 nebo ti potom muzu pujcit svoji 🙂 😉

• em:Já vím,ale nejsou prostě bambulaté,chci je nadýchané.....
    Ale zase nechci tu typickou kruhovou,protoze to jde poznat,je to strašně nepřirozené když nevěsta jde....

• Adelko a ty mas jakou??🙂ze by ???

• veronicca - podle me je nejlepsi kruhova ale posita jeste tylovejma vrstvama aby prave ty kruhy videt nebyly...pokud je to jen tyl tak osobne si myslim ze ti to zase splcne a nebudes "nadychana" 😉

• Sponzor fóra
  • Baby moja saty su uz domaaaaaa, su kraaaaasne, 😃 Pridam neskor fotos do abumu 😉

• borkap: saticky jsou krasne a moc ti slusi, uz aby i ty moje byly doma🙂

• ahojte, tak už patrím medzi Vás-netrpezlivé čakateľky šatov od asapa 🙂
    jéééé tak sa teším 🙂 🙂

• borkap:neviem sa vynadivat,su perfektne

• borkap: Hezké šaty a hezké srdíčko vlastní výroby 🙂. Takové by se mi taky hodilo 🙂 .

• borkap:Krásné šaty🙂

• Borkap: moc krásné šaty 😵

• Tak moje uz jsou ve frankfurtu...to je fofr...ja myslela ze o vikendu zustanou porad v Cine a ony uz jsou v evrope 🙂

• sekmice na ty tvoje se desne tesim
    😉

• To je fain ze se na me saty tesi tolik lidi.... to potesi... tak drzte palce 🙂 pristi stredu uz mam domluvene foceni v Brne v atelieru...jen fotograf se boji abych se v tom atelieru s takovejma satama vytocila 😃

• Selmice: na ty tvoje se taky moc těším - původně jsem si stejné chtěla taky nechat šít 😉 😎

• Jinak Asap je fakt machr, dnes sem se divala do kalendare jen co jsem prisla do prace a stihl to odeslat za 46 dni. Troje šaty!!! Do toho byl ten jejich novej rok... pocitala sem s nima az koncem dubna 🙂 Doufam ze prijemne prekvapi i obsahem baliku 😉
    kauculacek: fakt sis je taky chtela nechat usit? A proc si od toho nakonec ustoupila?

• Jj, ty s těma tylovejma pásama, že jo? 🙂 chtěli za ně 16 500,-!!!!! Nejsem blázen
    No, byla jsem pak ale v jiném salonu, kde sem se oblékla do jedněch, který mě uchvátily xkrát víc než tamty a cítila sem se v nich fakt jak princezna a za necelých 6 000,- a bylo rozhodnuto 🙂
    Ale v tom rozpoložení jsem se unáhlila a zaplatila nevratnou zálohu. No, cenově by vyšly nastejno, ale byly by moje.. No, unáhlená rozhodnutí se vzít zpět nedají 😞 Takže tak 🙂

• Po mně za ně chtěli v Belle v Brne 15 000,- Stejně jsem si je tam šla jen vyzkoušet.Ty co sis vybrala sou fakt super... Original na modelce je nemas? Nenaslas?

• No, Bella HK a že mi dají ještě slevu.- Sem vypadla, ty šaty za to nestály!!
    Děkuji 🙂 Originály nemám.- Prý jsou šité na přání majitelky salonu (sem slyšela), a jméno jim dá ta nevěsta, co je má na sobě jako první.. Tak nevím, jinde sem je neviděla 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Nové značkové svadobné šaty MORI LEE ,Dominiss a spoločenské šaty Luxuar.
    Všetko nájdeš na našom webe, stačí jeden správny klik!
    Ponúkam svadobné a spoločenské šaty
    renik5
    Stará Ľubovňa
    E-shop svadobných a spoločenských šiat a doplnkov