Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • No je videt ze mame stejny vkus....taky bych o nich uvazovala ale tady v brne jsem podobne opravdu nevidela... a kdy je bude mit nevesta poprve na sobe? at vim kdy konecne budou mit jmeno 🙂
    Me se u tech mych libi i jmeno...Felicie. Pracovně jsou už nazvané Felis podle našeho milovaného autíčka...

• holky ty saty od kauculacek tu mela jedna nevesta na brms ani to neni tak dlouho co sem se divala na to jeji album ktery bylo docela aktualni akorat si bohuzel nepamatuju jmeno ale vim ze sem z nich byla unesena 😉

• Sponzor fóra
  • Ne ne, už jméno mají 🙂 Sabiny
    A ty máš s tím zdobením nahoře nebo bez? - jako co sis nechala ušít? Já sem na sobě měla s tím zdobením, ale asi by se mi více líbily bez - nevím 😃
    ->kata267: Fakt? Jdu hledat 😵 😵 😵

• mas to tu 🙂

• Jóóó, to sou ony 🙂 Ale já mám ty kytičky lehce do růžova - teda, aspoň se tak tvářily 😃 Jdu se kochat 🙂

• kata - děkuji 😵

• zdobeni jsem si nechala protoze jsem si rikala ze kdyby se mi nelibilo tak ho odparu ( akorat jsem prosila Arti aby mi obejdnala ze to nechci pod rukama ale jen na prsach - protoze by mi to mohlo vadit - jak se porad tema rukama hybe... )
    Kauculacek - tyyyy brdo na te neveste je to nadhera!

• koukam ze bez spodnice to fakt neni ono (posledni fotka)

• Jj, taky sem na to koukala.. Ale štve mě, že to má 4kruhovou spodnici. Sice se v tom super chodí, bez omezení, ale když si sednu nebo na to focení, tak jsou vidět 😞

Jj, já sem si to zkoušela s tím zdobením a škrábalo to, natož celý den.. 😒

Jinak koumu ty šaty, ona ty kytičky tam má bílý a mě to házelo do růžova. Ej, to budu muset pokoumat kvůli bižu 😮

• kauculacek -treba to bylo jen svetlem v salonu

• Asi jo - já sem kvůli tomu změnila i barvu kytky a bižu - tak tam budu muset zajít a šaty vytáhnout na denní světlo asi 😃

• ja uvidim jak to bude se spodnici, je tam vsita tylova a kamaradka mi popripade pujci spodnici s 5 kruhama tak uvidime... abych ale nebyla jak tank 😉

• Ta tylová - nebude se ti plést mezi nohy když půjdeš? 🤔
    5ti kruhová - to už je hukot 😃

• jo je to hukot 🙂 jeste jsem ji na sobe nemela tak uvidime, navic pod tou hromadou tylu by nemela byt videt ani jedna obruc zvenku.
    Joooo s tim pletenim mezi nohy...to se uvidi...zatim vim prd 🙂 ale dam vedet 🙂

• Sponzor fóra
  • selmice: tak kde mas saticky? moje uz ma od rana kuryr tak sem zvedava kdy je doveze🙂 doma budu az v pet tak doufam ze mamca vydrzi nerozdelat balicek🙂

• Já sem na sobě měla jedny šaty s tylovou spodnicí a pletla se 😞 No uvidíš, každopádně máš dost času "to změnit" 😉
    A bolérko nebo něco navrch sis k tomu objednávala?

• tulikiss : psala sem ze ve frankfurtu... kudyma cestovaly ty tvoje? 🙂
    Bolerko ani nic takoveho sem neobjednavala...

• taky pres frankfurt, pak lipsko, bratislava a brno

• no tak to me ceka jeste lipsko, bratislava a brno? ale bylo to u tebe nejaky rychly 😃 peknej fofr

• Teda, to je těšení, že jo 🙂 Já vám tak závidím, že je budeš mít dom a koukat na ně kdykoliv a zkoušet 😃 😛

• zitra si myslim ze ti to prijde, ve frankfurtu byly v sobotu vecer a pak uz to slo docela rychle, jeste vcera v noci byly v nemecku tak sem je dneska necekala a behem noci se nejak pohnuly....

• babenky, moje saticky od Asapa su uz v aute a na ceste z BA ku mne.... prave som sa pozerala... strasne sa tesim.... vecer dam fotky... teda ak to nebude uuplny prepadak.... Inak je to super, ked to tak styri dni sledujem ze Frankfurt, Lipsko, BA, uz to ma kurier.... 🙂 Dufam, ze aj Vam ostatnym coskoro pridu 🙂

• Já měla šaty doma během měsíce, objednávala jsem v prosinci. Jakmile se už odeslaly, šlo to hrozně rychle. Cesta jim trvala 5 dnů 😵

• no ja koukala nekdy o pulnoci dorazily do frankfurtu a rano je "zpracovali" (asi si je tam chteli letusky vyzkouset 😉 ) tak cekam co je dalsi stupen...takze jeste lipske a bratislavske letusky budou zkouset saty...no tak dobre no 🙂 jooo jooo ted me ceka dulezita meta... budu je muset ukazovat konikovi aby se jich pak nebal.... 🙂

• No a na koníka s 4 nebo 5ti kruhovou spodnicí - to ti bude vidět všechno jen ne hlava 😃

• no mne niekolko hodin "stvrdli na colnici", tak neviem, ci sa mi nahodou neujde clo platit... neviete?

zásielka je spracovaná na pobočke Bratislava - Slovakia
    06:19

zásielka bola po preclení uvoľnená na doručenie Bratislava - Slovakia
    05:39

Bratislava - Slovakia
    zdržanie spôsobené colným konaním
    01:50

Bratislava - Slovakia
    zásielka je v bežnom colnom konaní Bratislava - Slovakia
    00:14

• petkamh: wow, tesim se moc na tve saticky...vecer stopro fotky!!! A tulikiss taky! Povinne 😎 Musim se jeste domluvit se svedkyni aby dorazila taky na saticky...taky sleduje kde uz jsou....

• kauculacek: dame petikilovy zavazi ne? 😃 a az slezu tak mi ho nekdo odepne 😃

• No, a vysazovat tě tam bude jeřáb 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Požičovňa svadobných a spoločenských šiat.
    Svadobný salón Ľubica ponúka na zapožičanie šaty svadobné zn. Oksana Mukha, St. Patrick, spoločenské, detské a exkluzívne ručne maľované šaty a obleky
    Exkluzívnu a svetovo populárnu značku svadobných šiat MAGGIE SOTTERO a SOTTERO&MIDGLEY prináša svadobný salón DIAMOND už aj do Žiliny.