Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • no tak mozna je to tak schvalne kdyz ti jinak sedely jakoze korzet a tak...treba je to ucel u techto satu 🙂

• TeĎ sem tam hodila ještě jednu fotku 🙂 Ono to nebude vypadat, že mi sou malé, sem se vyděsila 😃

• nejsou male, bude je potreba presne zasnerovat aby to bylo krasne soumerne. ten tyl je uzasny material..uplne jsem se do nej zamilovala a jine saty nakonec neprichazely v uvahu 🙂

• Sponzor fóra
  • Přesně tak 😉 Taky sem šla po tylu 😃 Ještě mě mrzej ty Mecenas že sem nezkusila, ale co, už je vybráno 😉
    Už se těším ne ty tvoje - stejně by bývaly vypadaly ty moje 😃

• no az dojdou tak je nafotim jen tak zbezne abych tu ukojila zvedavost.... ale pak budou i super fotky z atasu. To bude jina trida.... 🙂

• Budeš mít fotky předsvatební ještě hezčí než ty svatební, ne? 😃

• Ahojk holky, nepatřím sem, protože si neobjednávám šaty od ASAPA, ale koukám, že zde řešíte šaty kauculacka. Také jsem se už několikrát koukala na její šněrovačku a přišla mi až moc široká. Podle všech svislých švů - po stranách a vzadu podél šněrovačky mi přijde, že ty šaty by měly být víc stažené, aby byl švy přesně v místech, kde být mají. Zdá se mi, že po stranách by měly švy být posunuty tak o 1-1,5 cm dozadu, ale neumím si představit, kdo by je pak oblékl 🤔 🤔 ?! Nějaká panenka? Také tam není žádná fotka zepředu, tak těžko posuzovat, ale jinak jsou náááááádhernéééé!!! Akorát ve mě vyvolaly stejný pocit, jako když některým holkám navlíknou v salonec velikost 40, byť mají třeba 46 a šněrovačka je díky tomu hodně rozevřená.
    Kaucul, neber to špatně a myslím, že to nikdo ve svatební den nebude zkoumat - budeš pro ně sexy nevěsta 😉

• kauculacek : ne aspon se na me pak nebude muset cekat s hostinou coz je myslim fain....

• Já to neberu špatně - děkuji za názory 😉 Vůbec sem to nekoumala ještě, sem z nich nadšená 😃 Bohužel nemám fotku ze zadu z dálky, jak to vypadá..
    Jestli mě ještě o kousek víc sešněruje, tak se udusím 😃 😃

• kauculacek - si tam jeste zajdi a nafot se 🙂

• Sel.: 😃

• Jasný 😉 ale abych potom ještě neměla pochybnosti 😞 Stejně větší číslo nemají 😞

• Kaucul, co víš, třeba před svatbou ještě něco zhubneš 😉 . Neee, dělám si legraci, už teď jsi štíhlounká 🙂 . Se šněrovačkou už neuděláš nic, tak to hoď za hlavu a ber to tak, že ti je závidím, tak ti je pomlouváme 😃 😃 😃 😃 . Jsi v nich krásná, hlavně si v nich po zašněrování zkus sednout, protože určitě po celou dobu své svatby nebudeš chtít stát 😎 . Hodně stažená šnerovačka se ti pak nedovolí ani najíst 😒

• mirca18 : a to by byla skoda tam tu svickovou nebo co mate nechat 😃 nebo zavolej mi ji prijedem dojist 😃

• kauculacek - kdyz pod to prave dal tu latku tak to nebude tak mlatit do oci 😉

• Sponzor fóra
  • selmice: jasně, hupnem do autíčka a pojedem to ke kaucul všechno sníst 😃 😃 😃 😃 . Ale já svíčkovovu nerada, tu ti nechám 😉

• Jj, zkoušela jsem tam v nich dělat psí kusy 😃 KAšlu na to, kdyžtak tam hodím vlasy a přinejhorším i závoj 😉 a je to 😃
    Svíčkovou, jasný, mňááám 🙂 Nedám 😛

• Tak tam bude prase, klobásky nebo guláš, si vyberete 😉
    Kata267: kašlu na to 😉

• Kaucul, jasné kašli na to 😎 . Jsi krásná a ve svatební den budeš najekrásnější, tak o co jde, viď 😉 ? Neházej tam ani vlasy, ani závoj, nech to tak 🙂

• kaucul - tak ted sem se pro srovnani divala i na tu slecnu co uz je mela a mela to vic stazeny..asi byla mensi...ale i tak me prislo ze tam mela danou sirsi stuhu tak treba zkus sirsi stuhu pri snerovani a bude to vypadat zase jinak 😉

• Jo, že jo 😃
    A navíc, ve svatební den budeme všechny krásné, žéééé 😉

• jasan nejkrásnější 😃

• Každá budeme princezna a na plno si to užijeme 😉

• Sel.: budeš mít tu korunku? 😎

• kata: širší stuha - dobrý nápad!! Jenom nevíme, zda se jedná o ten samý kus nebo jenom stejný střich šatiček. Ale vypadají víc stažené a s teou širší stuhou je to hezčí 🙂 . Ovšem, paní nevěsta se na fotkách docelá hrbí a pod prsy ji to dělá takové nařasení 😐 . Kaucul bude hezky vzpřímená a bude za hvězdu 😉

• Zasejc když tam dám širší stuhu, tak v těch poutkách to bude zasejc do "úzka", tak nevím jak by to vypadalo 🙂
    Každopádně já budu narovnaná, protože už v salonu mě mamča každých 10 sekund řekla" "Narovnej se" 😃

• kauculacek: no uvidime... kazdopadne uz jsem ji videla NAJEDNOU i tady v bazaru, ale ja ji mam do fialova takze original 🙂 necham se nafotit v tom atasu jak to s tim vypada.... a podle toho uvidim aspon jak to vypada a rozhodnu se.... s korunkou budu teda rozhodne originalni - co si budem rikat, ale aby to nebylo preplacane. zkusim a uvidim. a necham si tu od vas poradit 🙂

• No, já sem o ní původně přemýšlela. NEbudu mít závoj, jen tu korunku, ale širší a nižší. Ale pak když sem to říkala mamče, kámošce a tak, tak se moc netvářily, tak nevím.. 😞
    Každopádně to jen tak někdo nemá.. 😉

• Ahoj holky, přišla mi dnes spodnice a jsou na ní dvě vrstvy pevného tylu a ten je přepravou pokrčený, takže to pod šatama dělá boule - takže bych ten tyl potřebovala narovnat - nevíte, jestli se to může normálně žehlit?

• Hm,tak koukám že jsem svůj dotaz asi šoupla do blbé diskuze,no jdu to zkusit jinam...jinak Kauculacku podle mě ti jsou ty šaty malé,ale pokud se ti to takhle líbí a cítila jsi se v nich dobře,tak prosím...já bych teda rozhodně zkusila jinou půjčovnu,jestli nemají o číslo větší a nebo si vzala aspoň závoj aby ta roztažená šněrovačka nebyla tolik vidět....

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milé nevesty,
    čaká na Vás veľký výpredaj svadobných šiat ! Ceny od 80€
    Ponúkame exkluzívne kolekcie známych svetových značiek svadobných a spoločenských šiat!
    Na Váš veľký deň “D” Vám požičiame svadobné šaty svetoznámych a neprehliadnuteľných značiek MAGGIE SOTTERO a SOTERRO&MIDGLEY.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov