Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • andrej: Na objednávání je tady přebornice Arti, tak zkus kontaktovat ji. jinak šijí podle obrázku 😉
    A ty šaty.. no, kdyby mě byly malé, tak mi to paní řekne. Dá se tam vložit látka, aby záda vidět nebyly, ale já si to nechám tak jak to je, aby ta šněrovačka byla vidět pořádně 😉
    A na šaty už mám zaplacenou zálohu, takže do jiného salonu nepůjdu 😎

• janca: namocit, nežehlit!!

• Arti: myslíš namočit jen ty vrstvy tylu a nechat uschnout?

• Sponzor fóra
  • Hm,tak už jsem psala do dvou diskuzí a obě asi špatně, tak snad tady mi někdo poradí..........Ahojky mám dotaz,kámoška mi poradila,že se dají objednat šaty přes Ebay,ale moc nevím jak na to,aukce sjem prošla,ale šaty které bych chtěla jsem nenašla...oni ušijí i podle fotky? Těch prodejců je tam mraky,máte nějakého vyzkoušeného?Chtěla bych jeden model z těch,co mám v albu,ještě nejsem 100% rozhodnutá které...taky nemám zřízený paypal a jak se clem? Na kolik tak šaty vyjdou,no předpokládám že na míň než je půjčovné,když se je tam tak hojně objednáváte....za všechny rady děkuji

• aha tak už jsem zase tady nazpátek,jsem klika na odkaz na té diskuzi o ebay a nějak sjem si nevšimla,že tady už jsem byla....mám v tom fakt chaos 😛

• jinak kaucul díky za odpověď,aspoň někdo 😉 a Arti je jako kdo? a kde jí mám hledat? Sorry ale fakt to tu neznám....

• andrejka - arti je artichoke a ma prispevek o kousek nad tebou zkus ji napsat do interni posty ta vi nejvic (ta obalka se sipkou)

• Andrejka: Zkus kouknout tady www.landybridal.com  - to je ověřený prodejce z ebay, ale tady má větší výběr. Clo se neplatí, to fakt výýýýýjimečně...

• ahoj, budu objednavat svatebni saty pritelkyni meho bratra viz me album od millybridal http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=2461768&vReferer=  akorat v opacnych barvach, tzn. saty bordo a vysivka bila, mela bych mit nejake spec. prani aby byla dodrzena kvalitni vyroba?predem diky

• emmili díky a ušijou i podle fotky,nějak nevim jak bych v té záplavě šatů hledala ty,co jsem si vybrala....já totiž ani nevím,co to je a kolekci - San pietro? už je mám předvybrané dávno a teď je nemůžu na netu nikde najít...a kolik je tak poštovný?

• teda je to asi San patrick ale nevim jestli 200ý nebo 2008

• andrej: Z těhle stránek je poštovný 15€, šije i podle fotky 🙂.

• emmili tak to je super,no zkusím to vykomunikovat sama a případně přijdu pro další rady

• ahoj holky potrebuju radu. Objednali a zaplatili jsme segre saty od landybridal uz skoro pred mesicem, ale porad jsme od nich neslyseli 😦 Psali vam zpatky neco jako potvrzeni objednavky, nebo ste objednaly , zaplatily a saty vam za nejakych 50 dni prisly?

• Ahoj bouncig czech,mne prislo iba potvrdenie o zaplateni z paypalu a potom som este nieco dodatocne potrebovala,tak som im tam pisala,ale inak slubili,ze mi poslu mail,ked odoslu saty,tak som cakala a rovno mi prisli saty po mesiaci. Ale inak vela chodi aj neskor,tak do tych dvoch mesiacov,takze relax 😎 ak chces tak im tam napis ako je to s tvojou objednavkou...

• Sponzor fóra
  • suzzanne: diky moc ses zlata!!! Potvrzeni z paypalu nam prislo hned, takze by to melo byt v pohode, nijak to zatim poc nespecha, porad ma jeste skoro 5 mesicu, takze by to melo byt v pohode, jen sme chteli vedet , ze vsechno probiha normalne 😃

• tak uz jsou doma a jsou naprosto dokonaly, jdu zpracovat fotky....

• tuli : rychleeeee, jsem zvedava 😮

• tak uz tam mate fotky, sem naprosto nadsena, jenom zmensim maslicku jinak neni potreba zadna uprava...
    arti: strasne moc moc dekuji, perfektne jsi mu to vysvetlila a verim ze to byl problem, navymyslela sem si toho hodne🙂....

• Vypadají bohovsky 😵😵😵, a ta krajková vlečka, no další nádhera 😵😵😵....

• tuli super, jsou nadherny, Asapek se opet vytahl, jednicka nase s hvezdickou, ja uz chci taky, ach jo, uz aby byl konec března

• že to té moji kočeně slušíííííí 😵 😵 😵 😵 😵 Tulinko moje budeš nádherná nevěsta 😵 😵 😵

• sluší jí to moc, tuli budeš princezna 😵

• tuli: tak to sem ráda, že druhý objednaný taky OK,

anyma: já snad taky ne 😎 😎 😃 😃

• bouncing: případně jim napiš at ti podají info, já přes to neobjednávám, mají to tam o hodně dražší, tak nevim jestli reagují ale pro klid duše bych jim asi napsala

• arti:děkuju za ty maily,myslíš že by seděli ty co mám v albu?

• arti : co ty taky, princezna ? 😃 😃 😃 ty budeš jedině královna, co královna, CAREVNA 😎 😎 😎

• jinak holky objevila sem anglický obchod s náááádhernejma šatičkama na převlečení. Konfekční velikosti, tak to musím prozkoumat 😃

• arti: drazsii? ono to jde jeste levneji? no mi byly nadseny!!!

• arti : na tebe je jednička s hvězdičkou slabota, tobě bych dala metál 😃 (ale až přijdou šaty 😃 😃 😃 😃 😃 ), samozřejmě hned, za ty krásy co už díky tobě mám 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame spoločenské a svadobné šaty pre moletky do veľkosti 58. V ponuke je viac ako 9990 modelov spoločenských a svadobných šiat. Radi vám poradíme.
    Na Váš veľký deň “D” Vám požičiame svadobné šaty svetoznámych a neprehliadnuteľných značiek MAGGIE SOTTERO a SOTERRO&MIDGLEY.
    Milé nevesty,
    čaká na Vás veľký výpredaj svadobných šiat ! Ceny od 80€
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov