Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • tres : Arti založila albu s holkama, co mají šaty z číny, super je to, pošli jí IP a dá ti link

• andrejka: proto bych to řešila nejdřív s prodejcem případně paypal vrátí peníze

• arti... chtěla bych nějaké šaty co mám v albu, je jich tam víc protože ještě sama nemám úúúplně jasno ale chtěla bych hlavně kvalitnější látku 😉

Mělo by to být něco v tomto stylu:

http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=2336602&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

• Sponzor fóra
  • teda mozna 😒 kdyz budes hodna a objednas si 😎

• můlžete mi prosím poradit,ajk to mám udělat,aby mě to po každým napsaným příspěvku nehodilo na tu úvodní stránku??? jsem asi debil,ale fakt mě nebaví sem furt znova najíždět....
    a můžete mi prosím někdo napsat,jak je to s tim placením? děkuji

• arti hahaha tvoji fotku už mám,ty si nepamatuješ? 😃

• majina: takže příplatek za taft svatební, pak se domluvit na organze a výšivkách - to určitě a trvat na tom že žádný satén

• treisi: no jo vlastně tsss 😮 tak já ti jdu hodit odkaz do IP na tebe budu hodná 😎

• artinko myslíš,že bude stačit objednat šaty v červenci když máme svatbu v říjnu?

• art děkuju 😉

• treisi: jo bohatě

• any: to vis , ze jde staci si precist return policy 😉 nedovedu si predstavit, ze by nekdo reklamace nedelal 😬

• Proboha co to je taft svatební?,ty šaty vypadají jako ze saténu,ne? Z čeho jsou teda tyhle? To jsou moje favoritky http://www.beremese.cz/album/view.php?vReferer=%2Fphotos%2Fandrejka83&vImageID=2460115#navigator a co ta krajka,nekouše to???

• si šaty naložím k 18.narozkám 😃

• arti... a šlo by udělat i to že sukně by byla více nedáchanější? A delěí vlečku která by se dala při "srulování" uchytit???

• Sponzor fóra
  • adrej: tipuji taky taft satén najdu mmt at vidíš, krajka by neměla kousat, kdyžtak stačí nastříkat na tělo trochu laku na vlasy

majina: to si všechno řekneš, barvu,délku vlečky, jakou sukni, můžeš i nakombinovat korzet z jedněch, sukni z druhých šatů a navymýšlet si originál, ty se vyřádíš, ten kdo ti je bude objednávat a šít se zblázní 😃 😃

• arti... no já jsem strašná, já to vím... není to se mnou jednoduchý ale zase není to otázka 200 korun 😃 ale vím že jsem horší než "normální" ženské 😃 😃 😃

Jinak moc díky za trpělivost 😉 🙂

• ahojte kocky,tak ja som si saticky uz vybrala,nechcem vam tu skakat do debaty,alebola by som vam velmi velmi vdacna,keby ste mi poradili ake si mam vypytat materialy..ja sa do toho totiz vobec nerozumiem a moc ich nepoznam ani v slovencine 😬
    saticky su:
    http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=2439371&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

• Holky kterým chodí šatičky, nezapomínejte na Arti a posílejte jí fotky do albíčka 😉..

• beu: chceš to mít takhle lesklé?

• emmili: že jo? 😠 😦

• Arti, jojo, už to tady lítá jedny za druhými a skoro žádné nemáš v albu 😞, snad holky pošlou aspoň po svatbě 🙂...

• to jste tu kdysi žádná ještě nechodila sem si objednala šaty tenkrát a týden potom jsem našla svoje zamilované 😴 i sem přemýšlela že odložím svatbu jen abych je mohla mít takže opravdu mi nepříjde že si moc vymýšlíte, jen vymýšlejte aspon nedopadnete jako já co nakonec nešla v těch "SVÝCH"

• arti:no asi matnejsie budu lepsie ze?
    ja si necham poradit od skusenych 🙂

• beu: jj matný

• Ahoj Arti, mohla bys mi prosím taky poslat link s albíčkem do IP? Chtěla bych se taky pokochat 🙂

• arti😛osluchnem ta nech nevyzeram jak vylestena vianocna gula 😃
    a ake materialy si mam podla teba vypytat?hlavne nech to vyzera pekne,kludne si doplatim

• Ty jo... tak tu nad tím dumám a dumám 😃 😃 😃 To bude akce! 😃 😃 😃

• Arti díky za info,takže taft je normálně matný? ale dá se udělat i lesklý a je jako lehčí než satén? Já si furt myslela,že taft je takový ten šusťák,jak je teď na hodněch šatech,ale to se mi nelíbí....můžu taky poprosit o odkaz na fotky?
    Beuška ty tvoje šatky jsou krásný

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém