Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • pritel porad remcal ze chce ciste bilou a ja zas ze bilou nechcu.... tak jsem dala ivory ze je to kompromis... no ale doplnky..to bude jeste zajimavy... sem zvedava jak to bude s kombinaci s ciste bilou...ale pokud bude svitit slunko tak bude myslim prd poznat nejakej odstin (doufam🙂 )

• Selm: boty můžeš mít i bílé (a nebo naopak šampaň), moc třískat se to nebude a ivory přinejhorším na ebay najdeš, ne? 😉

• no na ebay to stoji za prd s ivory 😠 Nasla sem uzasne ale byly sampan (podobne co mas ty ale vyssi). Myslite ze by sly stribrne treba kdyz budu mit stribrne sperky? Aby sly i k tem populnocnim a mela bych je na ples...

• Sponzor fóra
  • Selm: já myslím, že tohle nemusíš řešit. Koupila bych si šampaň, když je s ivory problém a víc bych to neřešila. Stříbrné by taky šly - budeš mít přeci stříbrné šperky 🙂
    A navíc, ty botky jsou vidět jen když tě vezme do náruče, nebo jdeš do schodů a tak 🙂

• tak urcite nekombinovat bilou a ivory/sampan...to by pak ty saty vypadaly jako spinavy..aji chlap by pak mel mit nejlip ivory kosili aby se to netriskalo...

• Tak stribrnou?

• Pokud budes mit stribrne doplnky,nebranila bych se stribrnym botam🙂

• přesně tak 😉

• jo klido nejaky stribrny paskovy botky 🙂

• i kdyz ivory je spis tepla barva tam bych volila asi radsi do zlata....

• Podle mě by se k nim taky spíš hodila zlatá než stříbrná. Stříbrná jde k bílé, ale k ivory moc ne...

• holky nehlodejte me, uz mam vsecko stribrne 🙂 stribrny paskovy boty uz mam 🙂

• no musis to zkusit ale souhlasim s xpilou

• no uvidime vecer odpoledne 😉

• Že jo selmi, to je hrozný 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • Vložila jsem trošku kvalitnější foto a hned šaty vypadá jinak-líp😃

• Ty joooo Veru.... skvělé!!!! 😉

• ¨Místo spodnice mám peřovou zimni bundu-musím improvizovat😃

• tak balik uz je doma...tata mi poslal i fotku jak ho mama chce rozbalit.... 🙂 ma 4 kg... a je to ten nejkrasnejsi balik jakej sem kdy dostala 😃

• Selmice:tak honem nahlas nevolnost v práci a honem honem do šatků😃

• veroniccca : hele nech toho...ja doufala v podporu abych to tu vydrzela 😃 a ne podkopavat moralku!!!!! 😶 😃

• Selmi, tak ať do toho nesouká tatík maminku nebo souseda a vyfotí, ale honém 😃

• *nasouká 😎 😃 😃

• Selm😃obře dobře...Tak změna: No,budeš je mít až do svatby doma.....8 měsíců je budeš mít ve skříni...Jde teď jen o ten první okamžik....Aspoň budeš více natěšená a pak budeš mít o to větší radost....🙂

• 😃 holky ja z vas nemuzu 🙂 no balik jsem dala aspon do albumu! je docela velkej ale rikam si jak je mozny ze tam nasoukali troje saty 🙂
    Veru: jo jde o ten prvni okamzik...to je okamzik na kerej se nezapomina 🙂

• Selmi - a je to 😃 super fotka!!

• kauculacek: no neprethla bys ty rodice? 🙂 takhle provokovat 🙂 dobrej komentar od maminy: JA: jak je to velky? Mama: je to velky - no velky je to asi jako - asi jako... JA: no tak jak je to velky sakrys??? Mama: asi jako obrovsky zabalenej krocan 😃 😃

• Ty jo to je balík 😃😃😃.

• 😃 Krocan v Ivory šatech 😃 😃 s tylovejma pásama.. 😛

• holky já to tu úplě prožívám s váma... 😃 už abych je taky měla doma 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné, spoločenské a detské modely na mieru za výhodnejšie ceny ako požičovné:
    - 5 katalógov svadobných šiat
    - šaty podľa Vašeho vlastného zadania
    Najnovšie kolekcie svadobných šiat 2021, šaty pre svadobné mamy Sonia Peña i skvelé kolekcie svadobných topánok a doplnkov 2021 už v salóne!
    Svadobný salón DIVA prináša exkluzívne svadobné a spoločenské šaty značiek Allure Bridals, Gabbiano, Tesoro Bridals a Cabotine.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov