Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • mama se asi zcvokla...kdyz sem ji napsala ze prijedu snad uz po 4 hodine, kolem pul 5, tak mi napsala at prijedu v 6 ze musi byt do 6 pryc a ze chce byt u toho....no to ne, to nejde...to by me zabilo cekat nad zabalenym krocanem a cekat na mamu 😦

• To bych teda nečekala.... smůla mami!!!

• Jj a pak rychle všechno schovávaly, než stihl výtah dojet do 5tého patra 🙂 Fofry vždycky!! A pak ej mamka jednou rozstříhla a šup, byly z nich šaty na barbie 😃

• Sponzor fóra
  • Máma má hnusný šaty, nikdy jsem si je asi nezkoušela 😃. Ale to bylo jiná doba, právě že se těším, až se v nich děcka budou prohánět a říkat "Mami, tys byla nějaká punkerka, že ses vdávala v černých???" 😃

• Sel.: si z tebe dělá srandu, ne? 😉

• To jo, ať si to maminka zařídí, když o to stojí 😛. Ona tuo může vydržet, ty ne 😃...

• kauculacek: ja vim ze ne protoze je fakt ze ma kazdy utery mistni knihovnu...ale je to hned ve vedlejsim baraku 😛 asi ji vytisknu cedulku na dvere ze je dnes zavreno 😃

• prosím tě.... knihovna!!! Ta počká!!!! 😃

• taky si rikam 🙂

• selmi:já bych je už měla na sobě. To jsou nervy, sakra. A to si jdu teprve svoje šaty objednávat, to mě klepne 😃

• Co bude dělat v knihovně 3 hodiny? 😬

• niki... už si byla v tom Brilliantu???? 🤔 😉

• nikita007 : joooo tak to hodne stesit 🙂 nervy zacnou s tim kdyz se rozhodnes pro saty, ze jsou to urcite ony, pak posles miry, zaplatis a pak te zacne hlodat - napsala sem jim vsechny pozadavky? poslala spravnej obrazek? jsou to fakt saty v kerych se chci vdavat? a pod.... pak chvili nic a pak jak dojde cislo s balikem... to je mazec... to se neda srovnat s objednavou 😃 a ted jsem v te zatim nejhorsi fazi...jeste ze nemusim ridit 😃 budouci nevesta za volantem jedouci si pro saty.... 😃

• Stejně už nikdo knížky nečte! Napiš tam cedulku... Přijďte za 10 minut,....to má na dveřích náš soused aby na něj nikdo nezvonil a neťukal když spí! Přijdeš za 10 minut a ono to tam pořád! 😃 😃 😃

• maji:nebyla a nepůjdu. Arti mi našla typ šatů, které mě budou zeštíhlovat, fakt se trefila, tak je objednám do konce týdne, už jsem byla včera u švadleny,aby mě správně změřila 😉

• Sponzor fóra
  • a jaké zeštíhlují??? To taky potřebuju 😃

• emmili : ona ji vede.... jako maka tam jednou za tyden v utery - pujcuje knizky. byvala to dobra zasivarna kdyz sem za mamu obcas zaskocila... moc lidi tam nechodi tak tam byl klid na cteni a relax 🙂 nejlepsi stejne byly komixy s kacerem donaldem a stryckem skrblikem a taky ctyrlistek 😉 jednu dobu v me puberte i BRAVO 😉

• Včera večer, jsem dávala odkaz tady v diskusi, tak zkus mrknout 😉 Jedny máš v albíčku 🙂

• jo jo jdu na to!

• selmi:mám nervy za tebe, závidím ti, že už je máš doma, počkej, až je na sebe navlíkneš 😉 🙂

• ja zestihlujici nechci, jedny sem mela na sobe(mam je v albumu) - saty Mishele od Maggie a byla sem v tom jak anorekticka, az sem se sama sebe lekla...

• niki... jo jo, už vím dvojky a čtyčky jsou nejlepší! 😉

• nikita007 - no jo kdyz ja mam ted stavy jakoze mi nebudou a pod. 🙂 😒

• Nooo tak taky na tvoji postavu nepotřebuješ nic zeštíhlovacího 😉 Velikost 34 a ještě zeštíhlovací... dobrý fór 😃 😃 😃

• Selmi už se ti to krátí - odpočítáváš? 😃

• Jo tak, já myslela, že si tam jen skočí půjčit knížky 😃..

• jo jeste 10 min 😃 pak mi jede 15:09 salina 😃 to je hruza 😃
    majina: ja nevim co to na me navlikli za velikost ale satky to byly moc pekny ale proste co je moc to je moc. ja sem sice mala ale aby me bylo aspon trochu videt 😉

• bratranek se mi smeje ze sem nervozni a napsal mi ze doufa ze dorazi v tom spravnem odstinu zelene 😦

• 😃 tak už si sbal věci, ať můžeš až Ti padne zmizet 😃
    A zelená je hezká barva 😉 😛

• ja uz sem obuta 😃 😎

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    E-SHOP svadobných šiat poskytuje príležitosť pre všetky nevesty ušiť si šaty svojich snov.
    Na Váš veľký deň “D” Vám požičiame svadobné šaty svetoznámych a neprehliadnuteľných značiek MAGGIE SOTTERO a SOTERRO&MIDGLEY.
    Najnovšie kolekcie svadobných šiat 2020, spoločenské šaty Sonia Peña i skvelé kolekcie svadobných topánok a doplnkov 2020 už v salóne!
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov