Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • Výšivka je krásná, jsou nádherné 😵😵😵

• selmice: bomba. Asap se fakt vytáhnul🙂

• jinak: poutko na vlečku mi udělal asap taky takhle jako tobě. Ale já od začátku počítala, že si to poutko udělám sama. I v salonu se to dělá až na míru...

• Sponzor fóra
  • emmi mozem ich aj ja vidiet...tiez uz na svoje cakam...a som zvedava ci budem sklamana alebo spokojna... 😃

• Tak a je to....tak co? ja sem maximalne spokojena s satama... ale ty populnocni mi zas uplne nesedi (na prsach) ale snad se to bude dat upravit... no uvidime...a hlavne jsou moc dlouhe...neda se v tom tancit 🙂
    u svatebnich si jen to co mam na prsach trosku prisit vic k telu aby to zas tak moc netrcelo a zkusit tu spodnicku kruhovou protoze ten tyl se fakt plete mezi nohy(ta vsita spodnicka). No a presit ten knoflik na vlecku.

• sledujem diskusiu cely den a musim uznat, ze su nadherne...ked pride ten moj cas, stopercentne si nechavam saticky usit u Asapa...tieto posledne ma presvedcili...uchytenie vlecky? Tak to je ten fakt najmensi detail...Si v nich naozaj nadherna a seknu ti 🙂

• sisi, to myslíš ty selmice šaty? Má je v albu 😃.

• latka teda je hodne dobra - u spodku je stejna jako u originalu a to jsem chtela. vrsek neni tak pevny jako u originalu ale jak psala pet1 - vubec to nevadi, aspon nejsou tak tezke a kdyz se to pekne zasneruje tak to drzi paradne. I pet psala ze si pod ni preci jen da i tu kruhovou spodnicku a ja to zkusim taky... dnes sem ji nemela, spechala sem stahovat fotky 🙂

• selmice: to poutko není na uchycení vleky na zadek, ale na ruku 😉 na zadek se našivá poutko z vnější strany šatů na tu sukni, za to se to pak jen nadzvedne, vůbec se nemá dostat spodní část šatů nahoru, bylo by pak vidět že je ze spodu špinavá (což bude když ji trochu potaháš po venku) 😉

ale jinak šaty jsou moc pěkné 😵

• Jojo, já jsem zastánce kruhů, krásně se v tom pak chodí a není v tom vedro 😃, kdežto tyl se okamžitě přilepí na nohy 😛... Jsou fakt super!!!

• kalipso : ja to mame rikala...ale prave sme hledaly porad jak uchytit vlecku a nic jineho jsme nenasly....ale ta fotka s tou zvgedlou vleckou je fakt hodne srandovni...jak psala emmili - sprosta 😃

• jsem rada ze se vam taky libi...ale spis si pockejte na fotky z atelieru...tady to stoji za prd...ale na ukojeni vasi zvedavosti dobry....ani nevite jak to ze me spadlo kdyz sem balik otevrela...nejdriv sem se lekla protoze saty byly naruby 😃

• Připomíná mi krocana s holou prdkou 😬... (mimo jiné 😃)

• i me 😃

• Selmi, nezapomeň je pak poslat Arti do alba prosím 😵...

• Sponzor fóra
  • jj, je to fakt s těma kruhama. Já už kruhovou mám a hned se v těch šatech krásně chodí. Zase ale jsou ty kruhy pod šatama znát. Ne že by se mi nějak rýsovaly, to vůbec, ale prostě, jak jdu, tak si trochu připadám jako zvon 😬 Prostě se ta sukně tak trochu nepřirozeně houpe. S tylovou spodnicí jsou šaty přirozený, ale nedá se v nich chodit (aspoň teda ne v těch mých...) a taky je v nich dost horko, jak se tyl lepí na nohy...

• Já myslím, že s tím každý u šatů počítá, že jsou se spodnicí. Mě třeba v životě nenapadlo, že se vlastně houpou, přijde mi to normální 😬... A to jsem v plesovkách byla pořádnej zvon, ale byla jsem za to ráda, že mi není vedro 🙂... Nemyslím, že by se houpaly nějak abnormálně 😃.

• emmili: az ty z atasu poslu, tohle je des 🙂 maminka fotila 🙂
    pet1: neda se v tom chodit... fakt ne, ani sem nespocitala kolik tam tech vrstev je ale je jich mrte....navic kdyz v tom stojis tak ti ty saty prijdou taaak obrovske...a na tech fotkach to az tak nevypada.... to je neskutecny 🙂

• Selmi, jojo, ty myslím 😉.

• emi: sorky som uz unavena...ale satocky su velmi pekny selmica si moze dat na seba aj vrece aj tak bude dobre vyzerat 😎 mam pravdu...??
    postava urobi vela

• No běžím upéct broukovi bábovky, má žízeň po fotkách byla uhašena 😃..

• emmili: koukala jsem na tvoje šaty. Fakt krásný🙂 Chtěla jsem se zeptat, jak se ti manipulovalo s tou spodnicí. Já mám se 3 kruhy - ale všechny jsou vyndavací, tak váhám, jestli si tam nechat jenom 2 nebo 3... Trošku se obávám, abych se vůbec vlezla do auta...

• no ja uz piju s pritelem vinko...uz jsem se uklidnila tak potrebuju setrast i posledni obavy 🙂

• Selmice: moc pěkné šatečky 😵

• dekuju vsem co tu chvalite....moc to potesi 😉 chvalte Arti a Asapa!!! ARTIIII MOC DEKUJUUUUUU

• selmice jsou moc pekne, na muj vkus moc leskle ale moc ti slusi

• selmice - a to si chtela takhle hrozne leskly? 😬 jako saty samy o sobe sou povedeny jak rikas ten vrch na prsou trosku priplacnout ale jinak sou satky pekny ale doufam ze se neurazis nebo tak ale me se vubec nelibi ta latka 😴

• kata267: ony nejsou tak leskly na svetle.... to dela blesk z fotaku. ja sem chtela stejnou latku na spodek jaky jsem dodala asapovi a povedlo se. presne ten tyl je i na originale. je to machr

• fakt? tak treba to bude vypadat zase jinak na dennim svetle protoze takhle se to fakt strasne leskne a prijde me ze ty originaly kdyz maji holky foceny ze zkousek sou uplne matny...

• me leskly nepripadaly kdyz jsem si je prohlizela... proste byly takovy jako jsem si predstavovala a to je hlavni. material je hrozne prijemny a je super ze to fakt neni to co je na prsach i pod rukama, tam by to mohlo za chvili skrabat. proste jsem si je jeste vytunila a udelala sem dobre

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    E-SHOP svadobných šiat poskytuje príležitosť pre všetky nevesty ušiť si šaty svojich snov.
    Predávame svad.šaty Eva Grandes, Randy Fenoli, Herve Paris a Modeca. Veľký výber šiat pre tehotné. Šijeme na mieru. 400 svadobných a 400 spoločenských
    Svadobné šaty svetoznámej a populárnej značky MAGGIE SOTTERO a SOTTERO&MIDGLEY v Banskej Bystrici!